Svetelektro.com

Svetelektro.com

Meno:
Heslo:
SVETELEKTRO • Bezpe─Źnostn├ę skrutky

Bezpe─Źnostn├ę skrutky

Ak potrebujete zohna┼ą nejak├║ vec oh─żadom elektroniky, ─Źi u┼ż len s├║─Źiastku alebo, stavebnicu, spreje...

Moderátori: mirosne, Moderátori

Re: Bezpe─Źnostn├ę skrutky

Odosla┼ąod Dr.Martin » 13 Mar 2019, 11:14

Sk├║sim da┼ą in├Ż n├ípad. Ke─Ć tam u┼ż bude┼í to plexisklo dor├íba┼ą tak ─Źi by sa nedal pou┼żi┼ą z├ímok. Napr zabudova┼ą tam tak├ę ┼íufl├şkov├ę alebo schr├ínkov├ę z├ímky, alebo haspru a visiaci :biggrin:
Dr.Martin
Obr├ízok pou┼ż├şvate─ża
Pokro─Źil├Ż ─Źlen
Pokro─Źil├Ż ─Źlen
Pr├şspevky: 623
Vek: 24.92
Zalo┼żen├Ż: 15.06.2011

Odosla┼ąod 5ko » 13 Mar 2019, 12:19

Treba sa dohodn├║┼ą s v├Ż┼ąah├írmi, ┼że namiesto svietidla zo ┼żiarovkami,resp. LEDkami, sa tam namontuje po obvode stropu kab├şny LED p├ísik a driver bude na kab├şne.Ak ho aj strhne, bude mu na tri veci a svieti┼ą to bude do nekone─Źna.
Mal som tie┼ż probl├ęm zo ┼żiarovkami v n├íkladnom v├Ż┼ąahu,nie┼żeby ich kradli,ale do svietidiel nar├í┼żali s paletami pri nakladan├ş tovaru,ka┼żd├║ chv├şlu ich odrazili... boli tam najprv ┼żiarovky na 230V,ale vydr┼żali tam max 2 t├Ż┼żdne, dali sme tam ┼żiarovky a trafo na 24V, tie odch├ídzali ka┼żd├Ż t├Ż┼żde┼ł, tak som to vyhodil, dal som, po obvode LED hadicu , a u┼ż to funguje dva roky, v├Ż┼ąah├íri nenamietali ni─Ź,svetla je tam dos┼ą a u┼íetrili sme kopec pe┼łaz├ş za ┼żiarovky aj energiu.
Lenivos┼ą je matka pokroku.Leniv├Ż ─Źlovek rozm├Ż┼íla,ako by si robotu u─żah─Źil a tak nie─Źo vyn├íjde.
Ku ka┼żd├ęmu ─Ź├şnskemu v├Żrobku by mali pribali┼ą jedn├ęho ─Ź├ş┼łana, aby som ho mohol nakopa┼ą do ....,ked sa to pokaz├ş.
5ko
Obr├ízok pou┼ż├şvate─ża
Power user
Power user
Pr├şspevky: 8435
Vek: 63.29
Zalo┼żen├Ż: 18.02.2010

Odosla┼ąod maskrtnik01 » 13 Mar 2019, 16:00

bude mu na tri veci

Tak toto by som poprosil vysvetli┼ą. Ke─Ć to nebude nejak├Ż ┼ípeci led p├ís, tak ten driver dnes zo┼żeniete sn├í─Ć v┼íade.
maskrtnik01
Obr├ízok pou┼ż├şvate─ża
Zasl├║┼żil├Ż ─Źlen
Zasl├║┼żil├Ż ─Źlen
Pr├şspevky: 1098
Vek: 22.49
Zalo┼żen├Ż: 20.07.2010

Odosla┼ąod datam » 13 Mar 2019, 16:04

Tak ak zoberie aj toto tak potom jedine to rie┼íi┼ą kon┼ítruk─Źne. V├Żmena z hora tak aby sa zo spodu nedalo ni─Ź otvori┼ą.
datam
Obr├ízok pou┼ż├şvate─ża
Power user
Power user
Pr├şspevky: 2306
Vek: 37.04
Zalo┼żen├Ż: 24.04.2008

Odosla┼ąod JanoP » 13 Mar 2019, 20:30

Ziarovky kradnu fetaci a fajcia cez ne pervitin. Ked im ju zamknes alebo das nieco ine tak pocitaj s tym ze pri prvej navsteve ked si po nu pridu a najdu nieco ine tak to z "pomsty" znicia, aj ten led pas, lebo ich naseries. Ale po case ich to prejde a daju pokoj, ked uz budu vediet ze tam ziarovka nie je tak prestanu k vam chodit. Tak to bolo aj s nasim svetlom pred vchodom do bytovky.

http://jebalpes.blogspot.com/2008/06/kt ... y.html?m=1

https://www.google.com/search?q=fajceni ... e&ie=UTF-8
Sorrow Throughout the Nine Worlds
JanoP
Obr├ízok pou┼ż├şvate─ża
Ultimate ─Źlen
Ultimate ─Źlen
Pr├şspevky: 1649
Zalo┼żen├Ż: 24.09.2009

Odosla┼ąod datam » 15 Mar 2019, 10:07

Daj mu tam ├║sporku :D ke─Ć si to potiahne aj s tou ortu┼ąou tak onedlho m├í┼í pokoj.
datam
Obr├ízok pou┼ż├şvate─ża
Power user
Power user

Odosla┼ąod mclareniak » 15 Mar 2019, 11:25

Tam je mala 12V z G4 konektorom. cez to asi nefajci nikto, ale do svetla na kuch. linke ako stvorena.
Obrázok
Ke─Ć┼że vedeniu f├│ra a niektor├Żm u┼ż├şvate─żom vadil obsah m├┤jho podpisu, bol som po┼żiadan├Ż o odstr├ínenie ur─Źitej ─Źasti. Preto som sa rozhodol odstr├íni┼ą cel├Ż p├┤vodn├Ż podpis.
mclareniak
Obr├ízok pou┼ż├şvate─ża
Pokro─Źil├Ż ─Źlen
Pokro─Źil├Ż ─Źlen
Pr├şspevky: 831
Zalo┼żen├Ż: 21.02.2008

Odosla┼ąod datam » 15 Mar 2019, 12:06

Sakra si mi teraz pripomenul susedove parohy. Som zabudol d├şk.
datam
Obr├ízok pou┼ż├şvate─ża
Power user
Power user

Predchádzajúca

Nasp├Ą┼ą na Kde nie─Źo zohna┼ą

Kto je pr├ştomn├Ż

U┼ż├şvatelia prezeraj├║ci si toto f├│rum: ┼Żiadny registrovan├Ż pou┼ż├şvate─ż a 0 host├ş.

Forums ©
Autor str├ínky je Ondrej Z├ívodsk├Ż(zawin), o graficky design sa star├í ─Żubo┼í Fabo(BUFU).

TOPlist