Svetelektro.com

Svetelektro.com

Meno:
Heslo:
SVETELEKTRO • Bat├ęrie do aku vrta─Źky

Bat├ęrie do aku vrta─Źky

Si za─Źinaj├║ci elektronik? Tak t├íto rubrika je ur─Źen├í pr├íve tebe.

Moderátori: mirosne, Moderátori

Re: Bat├ęrie do aku vrta─Źky

Odosla┼ąod Victorio » 13 M├íj 2019, 23:58

Do makity som kupoval cez ebaj z nemecka za cca 35 co je polovica original makita
Clanky sa do laxnych neoplati iba do kvalitnych s kvalitnou prevodovkou a podla moznosti sanyo
Ine typy su vyhodene peniaze
Velmi sa mi osvedcili eneloop ktore su bezne v predaji akurat nie s paskovymi vyvodmi. Vydrzi velmi dlho v nabitom stave
Victorio
St├íly ─Źlen
St├íly ─Źlen
Pr├şspevky: 296
Zalo┼żen├Ż: 12.03.2014

Odosla┼ąod pablox » 14 M├íj 2019, 11:44

Zatia─ż to vyzer├í, ┼że k├║pim kvalitnej┼íie ─Źl├ínky a baterku po zdochnut├ş zrepasujem, resp. pozriem nejak├ę baterky z NTB. Rad┼íej by som ┼íiel do NiMh, lebo origin├ílna nab├şja─Źka od aku─Źky podporuje NiCd/NiMh ─Źl├ínky. NiCd m├í dos┼ą nev├Żhodu v pam├Ą┼ąovom efekte, tak┼że mus├şm d├íva┼ą pozor na ├║pln├ę vybitie/nabitie...
N├í┼í rodinn├Ż blog http://www.ajmysmetu.com

Moja osobná webstránka http://www.pablox.net
pablox
Obr├ízok pou┼ż├şvate─ża
Zasl├║┼żil├Ż ─Źlen
Zasl├║┼żil├Ż ─Źlen
Pr├şspevky: 1141
Vek: 28.23
Zalo┼żen├Ż: 19.07.2006
Paragraf: 23

Odosla┼ąod devilstar » 14 M├íj 2019, 13:35

Ja som dal tento balancer https://s.click.aliexpress.com/e/cSzMxDZI, ale neviem ako zvysit tu prudovu ochranu. Motor nerozbehne a podla tej ruskej stranky som to moc nepochopil, kedze tam je iny ten balancer :( rusky som sa neucil :(

Odoslan├ę z Redmi 4 pomocou Tapatalku
devilstar
Okoloid├║ci
Okoloid├║ci
Pr├şspevky: 46
Zalo┼żen├Ż: 31.05.2017

Odosla┼ąod nalimko33 » 14 M├íj 2019, 17:32

boraicho nap├şsal:nalimko, tie lionky si aj meral?

ke─Ć pri┼íli tak som ich zmeral - boli vyroben├ę pred t├Żm ako mi ich poslali
akupack som nab├şjal iba jedin├Ż kr├ít - zatia─ż som absol├║tne spokojn├Ż
SHARP MZ-811
nalimko33
Ultimate ─Źlen
Ultimate ─Źlen
Pr├şspevky: 4215
Vek: 47.09
Zalo┼żen├Ż: 29.12.2008

Odosla┼ąod boraicho » 14 M├íj 2019, 19:05

tak ak maju 3,4Ah tak to je super.
"Aj nevinne vyzeraj├║ca s├║─Źiastka, m├┤┼że by┼ą pr├ş─Źinou nefunk─Źnosti zariadenia a tou kondenzator 100% je"
3D REBEL II + PLA + PETG
boraicho
Obr├ízok pou┼ż├şvate─ża
Ultimate ─Źlen
Ultimate ─Źlen
Pr├şspevky: 11839
Vek: 30.68
Zalo┼żen├Ż: 03.02.2007

Odosla┼ąod pablox » 14 M├íj 2019, 19:53

Nakoniec sa to vyrie┼íilo samo - otec m├í rovnak├║ do┼ąahova─Źku ako ja a mal v skrini jednu nov├║ zabalen├║ baterku, tak mi ju daroval. Tak┼że probl├ęm na nejak├Ż ─Źas vyrie┼íen├Ż, ale ─Źoskoro budem repasova┼ą t├║ star┼íiu baterku - po ├║plnom nabit├ş/vybit├ş m├í kapacitu cca 1Ah oproti p├┤vodn├Żm 2Ah.
N├í┼í rodinn├Ż blog http://www.ajmysmetu.com

Moja osobná webstránka http://www.pablox.net
pablox
Obr├ízok pou┼ż├şvate─ża
Zasl├║┼żil├Ż ─Źlen
Zasl├║┼żil├Ż ─Źlen
Pr├şspevky: 1141
Vek: 28.23
Zalo┼żen├Ż: 19.07.2006
Paragraf: 23

Odosla┼ąod sbf » 15 M├íj 2019, 10:21

U starych nicd nie je ani tak problem kapacita - ci 1 alebo 2 Ah ma, ale rychle samovybijanie.
sbf
Obr├ízok pou┼ż├şvate─ża
St├íly ─Źlen
St├íly ─Źlen
Pr├şspevky: 344
Zalo┼żen├Ż: 28.08.2009

Odosla┼ąod Victorio » 15 M├íj 2019, 19:52

neviem ─Źo je in├ę na sanyo eneloop ale maj├║ ve─żmi mal├ę samovyb├şjanie oproti napr. GP, alebo in├Żm "noname" ─Źung─Źou...
ku digit.fo┼ą├íku m├ím pr├íve tieto eneloopy a ke─Ć ich teraz nabijem, tak m├ím istotu, ┼że po pol roku ich d├ím do fo┼ą├íka a bud├║ ma┼ą e┼íte dostato─Źn├║ kapacitu. samozrejme vekom sa zni┼żuje, ale m├ím ich u┼ż mo┼żno 4-5 rokov.

tak┼że aj tak├í lion ke─Ć teraz funguje super, to neznamen├í ┼że po pol roku sa z nej "nezadym├ş" a m├┤┼że┼í kupova┼ą ─Ćal┼íiu.

probl├ęm v repase akupakov je v tom, ┼że ke─Ć tam chcem da┼ą nie─Źo kvalitnej┼íie, tak u┼ż sa napo─Ź├şta tak├í suma, ┼że je na zv├í┼żenie, ─Źi sa e┼íte oprava oplat├ş. ak d├ím lacnej┼íie tak zase v├Ą─Ź┼íinou s├║ to vyhoden├ę peniaze,
to sa mi stalo pri repase pre el.skrutkova─Źe, a tie┼ż pre notebook, tie po─żsk├ę nie s├║ ktovie─Źo.

Ale m├ím jednu radu, ur─Źite som neobjavil ameriku ale jeden parameter celkom spo─żahlivo ur─Ź├ş, ─Źi akumul├ítor nie─Źo vydr┼ż├ş, a to je v├íha.
Zis┼ąoval by som toto pri k├║pe.
Ak AA bat├ęria v├í┼żi jedna polovicu toho ─Źo druh├í tak takmer isto niekde ┼íetrili, a na ┼ít├ştok zbyto─Źne pozera┼ą.
Raz som rozobral ─Ź├şnsku tu┼żkov├║ bat├ęriu zo sol├írneho svetla, a vn├║tri bol iba poskr├║can├Ż mokr├Ż papierik a k├║sok plechu v ┼łom.
S├şce svetlo svietilo na t├Żch 6 LEDiek cca 2-3 hodiny ale po v├Żmene za norm├ílne ─Źl├ínky svieti do r├ína :finga:
Victorio
St├íly ─Źlen
St├íly ─Źlen
Pr├şspevky: 296
Zalo┼żen├Ż: 12.03.2014

Predchádzajúca

Nasp├Ą┼ą na Pre za─Źiato─Źn├şkov

Kto je pr├ştomn├Ż

U┼ż├şvatelia prezeraj├║ci si toto f├│rum: ┼Żiadny registrovan├Ż pou┼ż├şvate─ż a 2 host├ş.

Forums ©
Autor str├ínky je Ondrej Z├ívodsk├Ż(zawin), o graficky design sa star├í ─Żubo┼í Fabo(BUFU).

TOPlist