Svetelektro.com

Svetelektro.com

Meno:
Heslo:
SVETELEKTRO • BIOS vs. UEFI

BIOS vs. UEFI

Ak h─żad├íte nejak├Ż softv├ęr do PC pr├şpadne ak s n├şm m├íte nejak├Ż probl├ęm.

Moderátori: psichac, Moderátori

Re: BIOS vs. UEFI

Odosla┼ąod datam » 26 J├║n 2019, 14:15

Sk├║┼íal som v┼íetko mo┼żn├ę aj nemo┼żn├ę.

Obraz disku nebol.
Recovery part├şcia v h├íji aj s HDD.
Recovery DVD u┼ż nikto ned├íva.
Servis ma poslal do h├íja ┼że po z├íruke DVD neposielaj├║.
Win ne┼íiel pomocou k─ż├║─Źa stiahnu┼ą a po ─Źistej in┼ítal├ícii odmietlo aktivova┼ą pomocou "origin├ílneho" kl├║─Źa na NB.
Vyjadrenie MS bolo ┼że potrebujem in┼ítal├ítor od v├Żrobcu a teraz neviem ─Źi ho ani nechcel posla┼ą alebo chcel ale bolo to n├íkladnej┼íie ako nov├í licencia.

Tie┼ż som si myslel m├í┼í n├ílepku nie je probl├ęm. :)

Hlavne je to firemn├í ma┼íina a tam robi┼ą pras├írny nebudem :)
datam
Obr├ízok pou┼ż├şvate─ża
Power user
Power user
Pr├şspevky: 2358
Vek: 38.07
Zalo┼żen├Ż: 24.04.2008

Odosla┼ąod Edgar » 26 J├║n 2019, 14:21

Ve─żmi zauj├şmav├ę, u┼ż dva Windowsy som takto aktivoval a nebol ┼żiadny probl├ęm. Blb├í ot├ízka, ale bolo to to ist├ę vydanie a spr├ívna bitov├í a jazykov├í verzia ako na n├ílepke? Ni─Ź in├ę mi u┼ż nenapad├í...
Edgar
Ultimate ─Źlen
Ultimate ─Źlen
Pr├şspevky: 1787
Vek: 23.41
Zalo┼żen├Ż: 12.08.2013

Odosla┼ąod datam » 27 J├║n 2019, 11:52

Hej bolo to presne to ist├ę. Ja si mysl├şm ale in├ę. V├Żrobca NB asi nak├║pi nejak├ę multy licencie na nejak├ę obdobie. Napr├şklad nejak├ę s├ęria NB ktor├í sa rob├ş tak max 1 rok. Potom ten k─ż├║─Ź s├şce je leg├ílny ale nie je mo┼żn├ę ho znovu aktivova┼ą. Mne to nedok├ízala vysvetli┼ą ani podpora MS a odvolala sa ┼że sa m├ím obr├íti┼ą na samotn├ęho v├Żrobcu. To som u┼ż samozrejme sk├║┼íal hne─Ć na za─Źiatku. Si zober ┼że to je Lenovo, ale aj u desktopov je konkr├ętne t├íto podpora dos┼ą mizern├í (rie┼íil som to u┼ż nieko─żkokr├ít).

Napr├şklad ned├ívno office 2013? to bol? M├í┼í kl├║─Ź ale neaktivuje┼í to u┼ż. Aktiva─Źn├Ż server je off a telefonicky sa to ti┼ż u┼ż ned├í.
datam
Obr├ízok pou┼ż├şvate─ża
Power user
Power user
Pr├şspevky: 2358
Vek: 38.07
Zalo┼żen├Ż: 24.04.2008

Predchádzajúca

Nasp├Ą┼ą na Softv├ęr

Kto je pr├ştomn├Ż

U┼ż├şvatelia prezeraj├║ci si toto f├│rum: ┼Żiadny registrovan├Ż pou┼ż├şvate─ż a 1 hos┼ą.

Forums ©
Autor str├ínky je Ondrej Z├ívodsk├Ż(zawin), o graficky design sa star├í ─Żubo┼í Fabo(BUFU).

TOPlist