Čo vás dnes nahnevalo? 3

Kecajte o čom chcete...

Moderátori: mirosne, Moderátori

Používateľov profilový obrázok
cs001
Ultimate člen
Ultimate člen
Príspevky: 1685
Dátum registrácie: 28 Apr 2010, 00:00
Bydlisko: Michalovce

Re: Čo vás dnes nahnevalo? 3

Príspevok od používateľa cs001 » 02 Júl 2019, 22:47

...predstav si ze je...
0
Technics, Pioneer, Tannoy, Lenco, Sony, Beyerdynamic, Khadas,Topping, Vivanco, Samsung, Dell, Minolta, OKI, Canon, Keithley, Fluke, Labs, Futaba, Citroen, Opel...

Používateľov profilový obrázok
mr.dred
Ultimate člen
Ultimate člen
Príspevky: 5641
Dátum registrácie: 17 Aug 2011, 00:00
Bydlisko: Handlová
Vek: 58

Re: Čo vás dnes nahnevalo? 3

Príspevok od používateľa mr.dred » 02 Júl 2019, 23:02

cs001 napísal:ked dobre pocitam pri 50km rychlosti, za sekundu prejdem 15m
kilometer hore/dole , kto dnes chodí 50 ???
15 m/s = 54 km/h
:wink:
Keď v takejto rýchlosti zrazíš chodca na prechode,prirátajú ti aj hrúbku hajzelpapiera, ktorý počas výkonu trestu "potriesniš"
0
Čo ťa nezabije... to sa vráti a skúsi to znova !!!

Používateľov profilový obrázok
cs001
Ultimate člen
Ultimate člen
Príspevky: 1685
Dátum registrácie: 28 Apr 2010, 00:00
Bydlisko: Michalovce

Re: Čo vás dnes nahnevalo? 3

Príspevok od používateľa cs001 » 02 Júl 2019, 23:11

13,888888888888888888888888
...a na tom prechode boli deticky z MS,
0
Technics, Pioneer, Tannoy, Lenco, Sony, Beyerdynamic, Khadas,Topping, Vivanco, Samsung, Dell, Minolta, OKI, Canon, Keithley, Fluke, Labs, Futaba, Citroen, Opel...

Používateľov profilový obrázok
mr.dred
Ultimate člen
Ultimate člen
Príspevky: 5641
Dátum registrácie: 17 Aug 2011, 00:00
Bydlisko: Handlová
Vek: 58

Re: Čo vás dnes nahnevalo? 3

Príspevok od používateľa mr.dred » 02 Júl 2019, 23:18

... 1,11111111111112 m je kúúúrwa veľká vzdialenosť, keď zastavíš a nenajéje beš :mrgreen:
0
Čo ťa nezabije... to sa vráti a skúsi to znova !!!

Používateľov profilový obrázok
cs001
Ultimate člen
Ultimate člen
Príspevky: 1685
Dátum registrácie: 28 Apr 2010, 00:00
Bydlisko: Michalovce

Re: Čo vás dnes nahnevalo? 3

Príspevok od používateľa cs001 » 02 Júl 2019, 23:23

...a to je uz na dozivotie, to som ale dopadol....

...radsej to premazem, lebo si ma vyhladaju policajti a ....
0
Technics, Pioneer, Tannoy, Lenco, Sony, Beyerdynamic, Khadas,Topping, Vivanco, Samsung, Dell, Minolta, OKI, Canon, Keithley, Fluke, Labs, Futaba, Citroen, Opel...

Používateľov profilový obrázok
mr.dred
Ultimate člen
Ultimate člen
Príspevky: 5641
Dátum registrácie: 17 Aug 2011, 00:00
Bydlisko: Handlová
Vek: 58

Re: Čo vás dnes nahnevalo? 3

Príspevok od používateľa mr.dred » 02 Júl 2019, 23:27

proti vetru sa zle ští... ale chvála b, - dobre to dopadlo.
0
Čo ťa nezabije... to sa vráti a skúsi to znova !!!

Používateľov profilový obrázok
5ko
Power user
Power user
Príspevky: 10148
Dátum registrácie: 18 Feb 2010, 00:00
Vek: 68

Re: Čo vás dnes nahnevalo? 3

Príspevok od používateľa 5ko » 03 Júl 2019, 08:16

Neplaš sa, cuvanie na hlavnú cestu je tiež zakázané. Mal by smolu.
0
Lenivosť je matka pokroku.Lenivý človek rozmýšla,ako by si robotu uľahčil a tak niečo vynájde.
Ku každému čínskemu výrobku by mali pribaliť jedného číňana, aby som ho mohol nakopať do ....,ked sa to pokazí.

Používateľov profilový obrázok
mr.dred
Ultimate člen
Ultimate člen
Príspevky: 5641
Dátum registrácie: 17 Aug 2011, 00:00
Bydlisko: Handlová
Vek: 58

Re: Čo vás dnes nahnevalo? 3

Príspevok od používateľa mr.dred » 03 Júl 2019, 08:26

... nedával si v autoškole pozor ???
kukni si - https://bardejov.dnes24.sk/policia-radi ... deo-284854
0
Čo ťa nezabije... to sa vráti a skúsi to znova !!!

Používateľov profilový obrázok
hpeter
Ultimate člen
Ultimate člen
Príspevky: 1782
Dátum registrácie: 16 Jún 2013, 10:32
Vek: 40

Re: Čo vás dnes nahnevalo? 3

Príspevok od používateľa hpeter » 04 Júl 2019, 15:53

ludia ignoruju okolie, treba sa pripominat klaksonom.
0

Používateľov profilový obrázok
Drakoush
Ultimate člen
Ultimate člen
Príspevky: 10964
Dátum registrácie: 07 Feb 2012, 23:22
Bydlisko: Nitra
Vek: 28
Kontaktovať používateľa:

Re: Čo vás dnes nahnevalo? 3

Príspevok od používateľa Drakoush » 05 Júl 2019, 10:02

Treba sa pozerať na cestu a nie do mobilu, ak niekto cúva na cestu, tak treba postáť a dať mu prednosť. Nie na základe práv, alebo zákona o cestnej premávke, ale na základe ľudskej solidarity. Nikto nevie jeho dôvody, prečo musí cúvať a či má dobrý rozhľad. Trúbiť vie každý. Ale veľakrát to nie je nutné.
0
Odkupujem zaujímavé meracie prístroje. Ponuky mailom alebo SS.

romiadam
Ultimate člen
Ultimate člen
Príspevky: 4418
Dátum registrácie: 09 Apr 2008, 00:00
Bydlisko: Wicklow, Irsko
Vek: 47

Re: Čo vás dnes nahnevalo? 3

Príspevok od používateľa romiadam » 05 Júl 2019, 10:51

Alebo ked mas trosku tuknute z predu auto, treba do neho narazit a potom to riesit cez poistovnu. Ak by cuval pomaly tak trochu tomu pomoct vytocenim volantu do neho..... :biggrin:

SRANDUJEM...
0
Prepáčte mi za diakritiku a preklepy - väčšinou píšem z mobilu a ENG klavesnice.
(výroky nemenovaného člena fóra:) ...základy elektrotechniky ovládam dokonale, tak napr. taký tyristor neviem ako presne funguje

Používateľov profilový obrázok
hpeter
Ultimate člen
Ultimate člen
Príspevky: 1782
Dátum registrácie: 16 Jún 2013, 10:32
Vek: 40

Re: Čo vás dnes nahnevalo? 3

Príspevok od používateľa hpeter » 05 Júl 2019, 21:06

Drakoush napísal: Trúbiť vie každý. Ale veľakrát to nie je nutné.
egocentricky sofer si nic ine ako klakson nezasluzi
0

Používateľov profilový obrázok
jenda23
Ultimate člen
Ultimate člen
Príspevky: 5779
Dátum registrácie: 27 Jún 2008, 00:00
Bydlisko: Česká Třebová
Vek: 33
Kontaktovať používateľa:

Re: Čo vás dnes nahnevalo? 3

Príspevok od používateľa jenda23 » 21 Júl 2019, 19:27

Za týden vozejk na techniku.... dnes jsem ho obrátil a zjistil že půlka jeklů zmizela jak rumburak :rolleyes: aspoň vyzkoušim kuklu kloudně :lol:
Prílohy
IMG_20190721_174309.jpg
0
Lokomotiva je jako žena.Je jich stovky typů a každej z nich je jinej,každá z nich je svým způsobem krásná.Když jí chceš aspoň trochu poznat jsou to stovky hodin času.Nejde s ní být aniž bys jí bezmezně miloval,je nemožný jí znát do poslední skulinky

Používateľov profilový obrázok
5ko
Power user
Power user
Príspevky: 10148
Dátum registrácie: 18 Feb 2010, 00:00
Vek: 68

Re: Čo vás dnes nahnevalo? 3

Príspevok od používateľa 5ko » 22 Júl 2019, 20:28

Už týždeň to dusím v sebe, ale priznám sa, čo ma nedávno nasralo, ba až zasralo, ale doslovne. :mrgreen:
Na chalupe sme zistili,že je plný septik a neodteká do kanalizácie, tak som objednal fekálny voz, ale ten prislúbili až do mesiaca.
Našťastie mali práve v Kaufe akciu na hadicu s tryskou 15 metrovú ako nástavec na akúkolvek Wapku,tak som ju kúpil,no redukcie priložené k nej nerátali s mašinou Bosch,pretože krídelká boli na bajonete trochu dlhšie aj hrubšie ako som potreboval, ale to som zvládol za pár minút pribrúsiť a už to frčalo.
Otvoril som všetky možné čistiace otvory na potrubí až po šachtu na ulici, strčil dnu hadicu a popreplachoval na všetky smery.
Už sa zotmelo,keď som chcel ešte raz prehnať trysku cez rúru z tej šachty na ulici, no v ruke som mal baterku, palicu na zavedenie trysky do potrubia aj pištolu z Wapky a samozrejme mi baterka vypadla do šachty.Klasické betonové skruže s liatinovým poklopom, hlboká asi 1,5 metra.Tak som palicou zachytil baterku a vyhrabal ju na vyvýšený betonový soklík, stále svietila,takže som ju videl, lahol som si na brucho a rukou som sa načahoval pre ňu... už som ju takmer držal, ale sa mi šmýkala medzi prstami,tak som sa nahol ešte kúsok hlbšie.... a to som nemal... :crying: zrazu ma sprostá hlava prevážila a nohy mi vyleteli hore,a ja som hodil šípku smerom dolu...
pleskol som hlavou a plecom do tých sra....č iek až sa mi v očiach zaiskrilo a potom zatmelo,len to tak člaplo. Nevedel som, či sa mám smiať, alebo hrešiť, ale tuším zo mňa vybehlo oboje.Nadávky muselo byť potrubím počuť hodne ďaleko... :D
Jediné šťastie som mal, že som sa tam dokázal skrútiť,postaviť na nohy a vyškriabať sa z toho ,,voňavého kúpela,, von.Keby som si bol udrel hlavu tak, že stratím vedomie, alebo by to bolo také úzke, že sa neotočím, tak odtial nevyleziem a našli by ma asi len ráno ako mi trčia nohy z poklopu.Prišiel mi však na rozum ten vtip o blondínke, čo spadla do otvorenej šachty a keď sa vyhrabala von a uvidela ten ťažký poklop, tak si povedala, že ešte šťastie, že nebol zavretý, lebo by ho nevládala podvihnúť... a to ma trochu ukludnilo.Zrejme by som tu už mal namiesto modrej stužky v rohu avataru -čiernu a poznámku- trvalo odhlásený. :wink:
Keďže už bola tma, neostávalo mi nič iné, len sa na záhrade vyzliecť donaha, člapnúť sa hadicou a potom pod sprchu.Nemusím vravieť,ako to okomentovala žena, ked ma uvidela.... ale tiež jej nebolo jedno keď si uvedomila, čo sa mi mohlo stať.
Vyzeral som ako cyklista, keď mu zlyhajú brzdy na makadame,takže som si musel ošetriť a vydezinfikovať odreniny na kolenách,lakťoch a pleci zvonku ,no a samozrejme aj pošramotené ego zase zvnútra,takže ani neviem ako som zaliezol na bidlo.Keby to bol niekto natáčal na video a hodil na YT,tak sa rehoce na mne celý svet,teraz stačí že sa mi budete vy..
Tomu sa povie- zasratý život.
Našťastie, septik prišli vytiahnuť o pár dní, takže olympijskú disciplínu - ,,skoky do kanála,, si možno vyskúšam zase až o 20rokov. :D

A to v ten deň nebolo všetko, to sú ešte ďalšie dve príhody, ktoré ma vtedy dokonale nas..li,ale toto bol zlatý klinec.
0
Naposledy upravil/-a 5ko v 22 Júl 2019, 21:27, upravené celkom 1 krát.
Lenivosť je matka pokroku.Lenivý človek rozmýšla,ako by si robotu uľahčil a tak niečo vynájde.
Ku každému čínskemu výrobku by mali pribaliť jedného číňana, aby som ho mohol nakopať do ....,ked sa to pokazí.

Používateľov profilový obrázok
jenda23
Ultimate člen
Ultimate člen
Príspevky: 5779
Dátum registrácie: 27 Jún 2008, 00:00
Bydlisko: Česká Třebová
Vek: 33
Kontaktovať používateľa:

Re: Čo vás dnes nahnevalo? 3

Príspevok od používateľa jenda23 » 22 Júl 2019, 20:38

:lol: :lol: :lol: nezlob se, ale musel jsem se smát :lol:

taky mívam podobný dny.... halt na posr*nýho i hajzl spadne :lol:

A máš u mě K+ za to že jsi mě pobavil :thanks: :lol:
0
Lokomotiva je jako žena.Je jich stovky typů a každej z nich je jinej,každá z nich je svým způsobem krásná.Když jí chceš aspoň trochu poznat jsou to stovky hodin času.Nejde s ní být aniž bys jí bezmezně miloval,je nemožný jí znát do poslední skulinky

Používateľov profilový obrázok
5ko
Power user
Power user
Príspevky: 10148
Dátum registrácie: 18 Feb 2010, 00:00
Vek: 68

Re: Čo vás dnes nahnevalo? 3

Príspevok od používateľa 5ko » 22 Júl 2019, 20:41

Najlepšia radosť je predsa škodoradosť. :D
Keby som sa mal hnevať, tak to sem nenapíšem.. :D No čo už , bola to riadna sranda. :butthead:
Tričko a kraťasy išli rovno do kontajnera. Honza dík.
0
Lenivosť je matka pokroku.Lenivý človek rozmýšla,ako by si robotu uľahčil a tak niečo vynájde.
Ku každému čínskemu výrobku by mali pribaliť jedného číňana, aby som ho mohol nakopať do ....,ked sa to pokazí.

Používateľov profilový obrázok
jenda23
Ultimate člen
Ultimate člen
Príspevky: 5779
Dátum registrácie: 27 Jún 2008, 00:00
Bydlisko: Česká Třebová
Vek: 33
Kontaktovať používateľa:

Re: Čo vás dnes nahnevalo? 3

Príspevok od používateľa jenda23 » 22 Júl 2019, 20:45

no ve čtvrtek sem si taky vydělal :D

hlavní přívod vody do baráku, krásně sem ho flexou profláknul v chodbě v betonu. Vodáci vůbec netušili že do baráku vede voda v plastu, poslední záznam v mapě 1956. Takže než sem vykopal před chalupou díru a našel hadici voda dva dny tekla pod podlahy, takže ted mám doslova plovoucí podlahy :lol:
Prílohy
P1330192.JPG
P1330173.JPG
0
Lokomotiva je jako žena.Je jich stovky typů a každej z nich je jinej,každá z nich je svým způsobem krásná.Když jí chceš aspoň trochu poznat jsou to stovky hodin času.Nejde s ní být aniž bys jí bezmezně miloval,je nemožný jí znát do poslední skulinky

Používateľov profilový obrázok
5ko
Power user
Power user
Príspevky: 10148
Dátum registrácie: 18 Feb 2010, 00:00
Vek: 68

Re: Čo vás dnes nahnevalo? 3

Príspevok od používateľa 5ko » 22 Júl 2019, 20:55

+Super blinta. :lol:
Ja mám zas plávajúcu podlahu v Stile,zateká mi cez čelné sklo až do stropného svetla,takže ho volám Nautilus.
Ešteže tú hadicu môžeš vystrihnúť a hodiť tam šroubovaciu spojku, alebo gebo svorku.

U nás na tržnici pred obchoďákom potrebovali zaraziť do zeme prizemňovaciu tyč a podarilo sa im trafiť meter pod zemou presne do hadice, ktorou tam prichádzala voda k umyvadlu. :pain:
Jediné zákony,na ktoré nemá žiadny právnik sú - Murphyho .
0
Lenivosť je matka pokroku.Lenivý človek rozmýšla,ako by si robotu uľahčil a tak niečo vynájde.
Ku každému čínskemu výrobku by mali pribaliť jedného číňana, aby som ho mohol nakopať do ....,ked sa to pokazí.

Používateľov profilový obrázok
jenda23
Ultimate člen
Ultimate člen
Príspevky: 5779
Dátum registrácie: 27 Jún 2008, 00:00
Bydlisko: Česká Třebová
Vek: 33
Kontaktovať používateľa:

Re: Čo vás dnes nahnevalo? 3

Príspevok od používateľa jenda23 » 22 Júl 2019, 21:04

zejtra v půl osmý maj přijet vodáci a natáhne se nová hadice a před barák necham dát jehlu :D
0
Lokomotiva je jako žena.Je jich stovky typů a každej z nich je jinej,každá z nich je svým způsobem krásná.Když jí chceš aspoň trochu poznat jsou to stovky hodin času.Nejde s ní být aniž bys jí bezmezně miloval,je nemožný jí znát do poslední skulinky

Používateľov profilový obrázok
5ko
Power user
Power user
Príspevky: 10148
Dátum registrácie: 18 Feb 2010, 00:00
Vek: 68

Re: Čo vás dnes nahnevalo? 3

Príspevok od používateľa 5ko » 23 Júl 2019, 07:14

Pred barákom by si mal mať predsa vodomernú šachtu s hlavným ventilom,ale aj mne už pri oprave prípojky na ulici osadili uzáver do asfaltu.Už sa asi zichrujú, že ak niekto neplatí,nemusia sa dostať do šachty ,stačí zavrieť na ulici.
0
Lenivosť je matka pokroku.Lenivý človek rozmýšla,ako by si robotu uľahčil a tak niečo vynájde.
Ku každému čínskemu výrobku by mali pribaliť jedného číňana, aby som ho mohol nakopať do ....,ked sa to pokazí.

Zamknuté
  • Podobné témy
    Odpovedí
    Zobrazení
    Posledný príspevok