FPV Eachine VR006 Jack dorábka

Neviete si rady so zosilovačom a pod.?

Moderátori: Drakoush, Moderátori

Daragon
Okoloidúci
Okoloidúci
Príspevky: 9
Dátum registrácie: 23 Mar 2019, 18:03

FPV Eachine VR006 Jack dorábka

Príspevok od používateľa Daragon » 23 Júl 2019, 11:00

Zdravím,

vlastním FPV okuliare VR006, ktoré nemajú 3.5mm jack port. Potreboval by som počas lietania počuť aj zvuk, najlepšie zo slúchadiel poprípade nainštalovaním reproduktora dovnútra okuliarov. Štandardne sa dorába DVR, pre tento problém som pridal do prílohy obrázok zapojenia, ak to pomôže. Celú schému som nenašiel. Okuliare komunikujú s quadkoptérou skrz VTX, teda pokiaľ má kamera mikrofón a je zapojený do FC (Flight Controller - riadiaca jednotka), mal by sa prenášať spolu s videom aj zvukový signál, ak sa nemýlim. Dá sa to nejako jednoducho dorobiť, aby to fungoval buď na slúchadlá alebo reprák? Kde to naspájkovať, ak áno?

Okuliare majú tiež AV IN port, dal by sa nejako využiť?

Vďaka.
Prílohy
20170830_110940-1150x225.jpg
0

Používateľov profilový obrázok
hpeter
Ultimate člen
Ultimate člen
Príspevky: 1782
Dátum registrácie: 16 Jún 2013, 10:32
Vek: 40

Re: FPV Eachine VR006 Jack dorábka

Príspevok od používateľa hpeter » 23 Júl 2019, 17:22

je riziko ze hluk od vrtul zahlti mikrofony. asi by to bolo zbytocne.
0

Daragon
Okoloidúci
Okoloidúci
Príspevky: 9
Dátum registrácie: 23 Mar 2019, 18:03

Re: FPV Eachine VR006 Jack dorábka

Príspevok od používateľa Daragon » 23 Júl 2019, 18:20

Práve o to mi ide, aby som počul zvuk motorov, či idú tak ako majú a ich beepy. Samozrejme nie na plné pecky, tiež by bolo dobré vedieť regulovať hlasitosť. Zvuk je pre mňa veľmi dôležitý pri správnom ovládaní - flipy, klesanie, podľa zvuku motorov viem lepšie odhadnúť v akej pozícií sú páčky vysielačky.
Štandardne mávajú kamery mikrofón, poprípade sa dokupuje. Na FC je vstup pre mikrofón, takže s tým bežne ľudia lietajú. Je to teda možné? A ako?
Vďaka :)
0

Napísať odpoveď