SMD LED LEYRA26Y11GW00

Ak potrebujete zohnať nejakú vec ohľadom elektroniky, či už len súčiastku alebo, stavebnicu, spreje...

Moderátori: mirosne, Moderátori

Používateľov profilový obrázok
mclareniak
Zaslúžilý člen
Zaslúžilý člen
Príspevky: 1212
Dátum registrácie: 21 Feb 2008, 00:00
Bydlisko: okr. Prievidza

SMD LED LEYRA26Y11GW00

Príspevok od používateľa mclareniak » 14 Aug 2019, 06:53

Ahojte.

Mam problem s mojim mobilom Xiaomi Redmi Note 3 PRO. Tento mobil ma v blesku 2 LED. 1 zlta a 1 biela. Ta zlta by mala sluzit na redukciu cervenych oci asi. Lenze mne zacina blbnut ta biela. Uz sa mi to raz stalo, ked bol este v zaruke, vtedy prestala svietit uplne a vymenili mi zakladnu dosku. Teraz este svieti, ale ked dam fotit z belskom, tak pri zaostrovani len rychlo blikne a ostane na zaostrovanie svietit len ta zlta. Potom aj fotky zu so zltym nadychom. Ked opakujem zaostrovanie, tak ta biela nahodne svieti, alebo nesvieti. Asi uz zacina odchadzat.
Podla SM som zistil, ze by mala mat oznacenie LEYRA26Y11GW00. Rozmyslal som, ze by som ju vymenil, len kde taku kupit?

SM
SCHEMA.pdf
(1.39 MiB) 50 stiahnutí
Dik
0
Keďže vedeniu fóra a niektorým užívateľom vadil obsah môjho podpisu, bol som požiadaný o odstránenie určitej časti. Preto som sa rozhodol odstrániť celý pôvodný podpis.

Používateľov profilový obrázok
mclareniak
Zaslúžilý člen
Zaslúžilý člen
Príspevky: 1212
Dátum registrácie: 21 Feb 2008, 00:00
Bydlisko: okr. Prievidza

Re: SMD LED LEYRA26Y11GW00

Príspevok od používateľa mclareniak » 22 Aug 2019, 13:10

Nikto nic?
0
Keďže vedeniu fóra a niektorým užívateľom vadil obsah môjho podpisu, bol som požiadaný o odstránenie určitej časti. Preto som sa rozhodol odstrániť celý pôvodný podpis.

Napísať odpoveď
  • Podobné témy
    Odpovedí
    Zobrazení
    Posledný príspevok