Svetelektro.com

Svetelektro.com

Meno:
Heslo:
SVETELEKTRO • Popis panela

Popis panela

Sem mo┼żete nap├şsa┼ą ak potrebujete nie─Źo vyrobi┼ą napr. plo┼ín├Ż spoj alebo nejak├ę zariadenie...

Moderátori: Merak, Moderátori

Re: Popis panela

Odosla┼ąod cs001 » 03 M├íj 2019, 22:51

...ano da sa na hociaky pristroj, skus ale takto urobit popis ako ma na zosilovaci misop...
Technics, Pioneer, Tannoy, Lenco, Sony, Beyerdynamic, Vivanco, LG, Lenovo, Dell, Minolta, OKI, Canon, Keithley, Fluke, Labs, Futaba, Citroen, Opel...
cs001
Obr├ízok pou┼ż├şvate─ża
Zasl├║┼żil├Ż ─Źlen
Zasl├║┼żil├Ż ─Źlen
Pr├şspevky: 1323
Zalo┼żen├Ż: 28.04.2010

Odosla┼ąod ondrozf » 04 M├íj 2019, 08:55

Ak by niekto chcel na frezovan├ę panely mam d├íke odrezky kompozitn├Żch panelov zenit-bond 3mm , z jednej strany biele z druhej ┼íed├ę ,vnutro ─Źierne :wink:
ondrozf
Obr├ízok pou┼ż├şvate─ża
Pokro─Źil├Ż ─Źlen
Pokro─Źil├Ż ─Źlen
Pr├şspevky: 995
Vek: 38.5
Zalo┼żen├Ż: 06.12.2009

Odosla┼ąod cs001 » 09 Sep 2019, 20:51

Dal som si potlacit panel UV tlaciarnou, nie som s tym velmi spokojny, asi to dam dole a zopakujem este raz, Pripada mi to ako by to bolo tlacene v rezime setrenia farby a ten font hlavneho napisu sa mi nepaci. Doma na laserovke to vyzeralo OK.
Skrinku som objednaval z ciny, predny panel bol poskrabany a mal poskodene hrany, tak som ho primitivne presmirgloval, ale co uz...
Pr├şlohy
IMG_4145.JPG
IMG_4132.JPG
Technics, Pioneer, Tannoy, Lenco, Sony, Beyerdynamic, Vivanco, LG, Lenovo, Dell, Minolta, OKI, Canon, Keithley, Fluke, Labs, Futaba, Citroen, Opel...
cs001
Obr├ízok pou┼ż├şvate─ża
Zasl├║┼żil├Ż ─Źlen
Zasl├║┼żil├Ż ─Źlen
Pr├şspevky: 1323
Zalo┼żen├Ż: 28.04.2010

Odosla┼ąod josek » 10 Sep 2019, 09:00

Ako som u┼ż niekde spom├şnal, oslovil som oh─żadne sie┼ąotla─Źe aj Ma┼ąa3000, ale ten sa s odpove─Ćou neob┼ąa┼żoval... Osobne si mysl├şm, ┼że na tak├ęto ├║─Źely je sie┼ąotla─Ź optim├ílna a┼ż na t├║ cenu za jeden exempl├ír. Biela farba tu nepredstavuje ┼żiaden probl├ęm.

Keby so sie┼ąotla─Źou mal chu┼ą niekto experimentova┼ą, m├┤┼żem mu pon├║knu┼ą vzorku origin├ílnej nemeckej sie┼ąky zdarma.
josek
Pokro─Źil├Ż ─Źlen
Pokro─Źil├Ż ─Źlen
Pr├şspevky: 668
Zalo┼żen├Ż: 10.01.2012

Odosla┼ąod josek » 10 Sep 2019, 12:29

Pre upresnenie a pre mno┼żiace sa ot├ízky:
sie┼ąka je ┼ívaj─Źiarsky v├Żrobok firmy Nybolt (nie nemeck├Ż ako som uviedol).
M├ím IBA sie┼ąku, nie r├ímiky alebo in├ę pr├şslu┼íenstvo. Je to zabudnut├Ż zvy┼íok materi├ílu z ─Źias, ke─Ć som robil sie┼ąotla─Ź. Ostatnej technol├│gie som sa d├ívno zbavil.

Odfotil som k├║sok sie┼ąky s ozna─Źen├şm, je v pr├şlohe. Ak by ktoko─żvek chcel sk├║┼ía┼ą sie┼ąotla─Ź, m├┤┼żem mu za po┼ítovn├ę posla┼ą sie┼ąku vo ve─żkosti, ktor├║ bude po┼żadova┼ą.

-- Spojen├Ż pr├şspevok 10 Sep 2019, 12:54 --

┼á├şrka je brutto 150 cm, ak sa jedn├í o to
Pr├şlohy
sietka.jpg
josek
Pokro─Źil├Ż ─Źlen
Pokro─Źil├Ż ─Źlen
Pr├şspevky: 668
Zalo┼żen├Ż: 10.01.2012

Predchádzajúca

Nasp├Ą┼ą na Potrebujem nie─Źo vyrobi┼ą

Kto je pr├ştomn├Ż

U┼ż├şvatelia prezeraj├║ci si toto f├│rum: ┼Żiadny registrovan├Ż pou┼ż├şvate─ż a 0 host├ş.

Forums ©
Autor str├ínky je Ondrej Z├ívodsk├Ż(zawin), o graficky design sa star├í ─Żubo┼í Fabo(BUFU).

TOPlist