Popis panela

Sem možete napísať ak potrebujete niečo vyrobiť napr. plošný spoj alebo nejaké zariadenie...

Moderátori: Merak, Moderátori

Používateľov profilový obrázok
cs001
Ultimate člen
Ultimate člen
Príspevky: 1685
Dátum registrácie: 28 Apr 2010, 00:00
Bydlisko: Michalovce

Re: Popis panela

Príspevok od používateľa cs001 » 03 Máj 2019, 22:51

...ano da sa na hociaky pristroj, skus ale takto urobit popis ako ma na zosilovaci misop...
0
Technics, Pioneer, Tannoy, Lenco, Sony, Beyerdynamic, Khadas,Topping, Vivanco, Samsung, Dell, Minolta, OKI, Canon, Keithley, Fluke, Labs, Futaba, Citroen, Opel...

ondrozf
Pokročilý člen
Pokročilý člen
Príspevky: 995
Dátum registrácie: 06 Dec 2009, 00:00
Bydlisko: Pobedim
Vek: 43

Re: Popis panela

Príspevok od používateľa ondrozf » 04 Máj 2019, 08:55

Ak by niekto chcel na frezované panely mam dáke odrezky kompozitných panelov zenit-bond 3mm , z jednej strany biele z druhej šedé ,vnutro čierne :wink:
0

Používateľov profilový obrázok
cs001
Ultimate člen
Ultimate člen
Príspevky: 1685
Dátum registrácie: 28 Apr 2010, 00:00
Bydlisko: Michalovce

Re: Popis panela

Príspevok od používateľa cs001 » 09 Sep 2019, 20:51

Dal som si potlacit panel UV tlaciarnou, nie som s tym velmi spokojny, asi to dam dole a zopakujem este raz, Pripada mi to ako by to bolo tlacene v rezime setrenia farby a ten font hlavneho napisu sa mi nepaci. Doma na laserovke to vyzeralo OK.
Skrinku som objednaval z ciny, predny panel bol poskrabany a mal poskodene hrany, tak som ho primitivne presmirgloval, ale co uz...
Prílohy
IMG_4145.JPG
IMG_4132.JPG
0
Technics, Pioneer, Tannoy, Lenco, Sony, Beyerdynamic, Khadas,Topping, Vivanco, Samsung, Dell, Minolta, OKI, Canon, Keithley, Fluke, Labs, Futaba, Citroen, Opel...

Používateľov profilový obrázok
josek
Zaslúžilý člen
Zaslúžilý člen
Príspevky: 1082
Dátum registrácie: 10 Jan 2012, 12:12
Bydlisko: PN
Vek: 71

Re: Popis panela

Príspevok od používateľa josek » 10 Sep 2019, 09:00

Ako som už niekde spomínal, oslovil som ohľadne sieťotlače aj Maťa3000, ale ten sa s odpoveďou neobťažoval... Osobne si myslím, že na takéto účely je sieťotlač optimálna až na tú cenu za jeden exemplár. Biela farba tu nepredstavuje žiaden problém.

Keby so sieťotlačou mal chuť niekto experimentovať, môžem mu ponúknuť vzorku originálnej nemeckej sieťky zdarma.
0

Používateľov profilový obrázok
josek
Zaslúžilý člen
Zaslúžilý člen
Príspevky: 1082
Dátum registrácie: 10 Jan 2012, 12:12
Bydlisko: PN
Vek: 71

Re: Popis panela

Príspevok od používateľa josek » 10 Sep 2019, 12:29

Pre upresnenie a pre množiace sa otázky:
sieťka je švajčiarsky výrobok firmy Nybolt (nie nemecký ako som uviedol).
Mám IBA sieťku, nie rámiky alebo iné príslušenstvo. Je to zabudnutý zvyšok materiálu z čias, keď som robil sieťotlač. Ostatnej technológie som sa dávno zbavil.

Odfotil som kúsok sieťky s označením, je v prílohe. Ak by ktokoľvek chcel skúšať sieťotlač, môžem mu za poštovné poslať sieťku vo veľkosti, ktorú bude požadovať.

-- Spojený príspevok 10 Sep 2019, 12:54 --

Šírka je brutto 150 cm, ak sa jedná o to
Prílohy
sietka.jpg
0

Napísať odpoveď
  • Podobné témy
    Odpovedí
    Zobrazení
    Posledný príspevok