Svetelektro.com

Svetelektro.com

Meno:
Heslo:
SVETELEKTRO • P├ísky do kot├║─Ź├íku

P├ísky do kot├║─Ź├íku

Sekcia ur─Źen├í na k├║pu

Moderátori: Merak, Moderátori

Re: P├ísky do kot├║─Ź├íku

Odosla┼ąod E001 » 19 Apr 2016, 20:13

Ako zvyknem hovori┼ą - Svat├í pravda. Len by som podotkol, ┼że v├Żber p├ísu by mal by┼ą na jednotliv├ę ma┼íiny aj pod─ża hr├║bky p├ísu. Profi ma┼íiny ob─żubuj├║ 50 mikr├│nov├Ż p├ís, poloprofi m├┤┼żu ma┼ą probl├ęm s op├ísan├şm hlavy a v├Żsledky stoja za :butthead: Ten┼íie s├║ 35 mikr├│nov├ę, len sa ich zmest├ş menej metrov na kot├║─Ź - je to cite─żn├ę najm├Ą na 18-stkach kot├║─Źoch. Ide├ílne s├║ 25 mikr├│nov├ę, na 18-tkov├Ż kot├║─Ź sa u┼ż d├í nahra┼ą pri r├Żchlosti 19 na jednu stranu hodina z├íznamu. Najten┼íie boli 15 mikr├│nov├ę nesk├┤r pou┼ż├şvan├ę aj pre kazety, ale na p├íska─Źoch sa vraj mechanicky na┼ąahovali.
SONY je SONY, ale bol som nevern├Ż - zos├şk a CD som vymenil za AKAI...
E001
Obr├ízok pou┼ż├şvate─ża
Pokro─Źil├Ż ─Źlen
Pokro─Źil├Ż ─Źlen
Pr├şspevky: 989
Vek: 62.39
Zalo┼żen├Ż: 18.11.2012

Odosla┼ąod oneeeee » 20 Apr 2016, 16:31

na ma┼íine -stroji a┼ż tak moc nez├íle┼ż├ş ak├í je hr├║bka p├ísky. z├íle┼ż├ş na mechanick├Żch vlastnostiach dan├ęho stroja. ─Ź├şm viac mechaniky a gumi─Źiek ,t├Żm hrub┼íia p├íska . u profi strojov sa to zase bralo trochu inak. v ┼ít├║diach to ─Źasto potrebovali ─Źo najr├Żchle┼íie preto─Źi┼ą. preto─Źi┼ą , vr├íti┼ą nazad ,popr├şpadne zostrihn├║┼ą. preto boli hrub┼íie. jedna rel├ícia jeden kot├║─Ź ,vyu┼ż├şvali sa in├ę r├Żchlosti .
a hlavne zub ─Źasu , urob├ş svoje . preto netreba zab├║da┼ą na kalibr├íciu ma┼í├şn.
Pr├şlohy
akai gx m959 kalibrácia.jpg
oneeeee
Obr├ízok pou┼ż├şvate─ża
Okoloid├║ci
Okoloid├║ci
Pr├şspevky: 9
Vek: 57.58
Zalo┼żen├Ż: 19.04.2016

Odosla┼ąod oneeeee » 23 J├║n 2018, 21:32

takto vyzer├í kvalitn├í p├íska ampex . to je tak ,ke─Ć pred├ívaj├║ci nevie ─Źo pred├íva. i┼íla do ko┼ía .
Pr├şlohy
páska.jpg
oneeeee
Obr├ízok pou┼ż├şvate─ża
Okoloid├║ci
Okoloid├║ci
Pr├şspevky: 9
Vek: 57.58
Zalo┼żen├Ż: 19.04.2016

Odosla┼ąod martin-f » 08 Okt 2019, 19:18

Po nieko─żk├Żch rokoch obnov├şm t├ęmu. M├íte e┼íte dakto kot├║─Źov├ę p├ísky, ktor├ę by ste boli ochotn├ş preda┼ą?
martin-f
St├íly ─Źlen
St├íly ─Źlen
Pr├şspevky: 155
Vek: 28.45
Zalo┼żen├Ż: 16.08.2013

Predchádzajúca

Nasp├Ą┼ą na K├║pim

Kto je pr├ştomn├Ż

U┼ż├şvatelia prezeraj├║ci si toto f├│rum: ┼Żiadny registrovan├Ż pou┼ż├şvate─ż a 0 host├ş.

Forums ©
Autor str├ínky je Ondrej Z├ívodsk├Ż(zawin), o graficky design sa star├í ─Żubo┼í Fabo(BUFU).

TOPlist