Svetelektro.com

Svetelektro.com

Meno:
Heslo:
SVETELEKTRO • Ak├ę skrutky su to?

Ak├ę skrutky su to?

Pomoc s ostatn├Żmi vecami okolo elektroniky

Moderátori: mirosne, Moderátori

Re: Ak├ę skrutky su to?

Odosla┼ąod Marek9805 » 08 Nov 2019, 21:13

Dobre prep├í─Źte u┼ż nebudem otravova┼ą.
Medved niesi z presova od teba som raz kupoval mot transformatori 2ks som bral
Marek9805
Obr├ízok pou┼ż├şvate─ża
Okoloid├║ci
Okoloid├║ci
Pr├şspevky: 20
Vek: 21.95
Zalo┼żen├Ż: 07.11.2019

Odosla┼ąod medved » 08 Nov 2019, 21:46

Marek9805 nap├şsal:Dobre prep├í─Źte u┼ż nebudem otravova┼ą.
Medved niesi z presova od teba som raz kupoval mot transformatori 2ks som bral

A my sa ako┼że aj pozn├íme ???? Najprv by som niekedy musel nejak├ę MOTy v├┤bec pred├íva┼ą.... ja som MOTy nepred├íval nikdy, iba kupoval a preva┼żne od zdenoeddie, tak si vie┼í ─Źo m├┤┼że┼í :butthead:
medved
Obr├ízok pou┼ż├şvate─ża
Ultimate ─Źlen
Ultimate ─Źlen
Pr├şspevky: 2004
Vek: 26.24
Zalo┼żen├Ż: 02.12.2008

Odosla┼ąod Marek9805 » 08 Nov 2019, 22:01

┼áak dobre ta ─Źo sa hne─Ć rozmetuje┼í ,som sa len p├Żtal more nech├ípem niektorich ─żud├ş da─Źo sa ich opytam a hne─Ć do p*─Ź* posielaj├║.Dobre idem odtia─ż pre─Ź ,vid├şm ┼że s├║ tu poniektor├ş negat├şvny.Majte sa a ve─żmi pekne ─Ćakujem za odpovede .
Marek9805
Obr├ízok pou┼ż├şvate─ża
Okoloid├║ci
Okoloid├║ci

Odosla┼ąod medved » 08 Nov 2019, 22:06

Probl├ęm je, aby v t├ęme o skrutk├ích sa odrazu nerozoberali tot├ílne rozli─Źn├ę veci o win7 a ntb pre poriadok f├│ra. To plat├ş odjak┼żiva, ak by som to nenap├şsal ja, tak niekto in├Ż. Ni─Ź viac.

Nasiera┼ą som sa za─Źal a┼ż pri tom, ─Źi som alebo nie som z Pre┼íova.. preto┼że aj tak najv├Ą─Ź┼íia sranda je na tom t├í.. ┼że ja MOTy nepred├ívam, ale len hromad├şm pre vlastn├ę VN z├íle┼żitosti.
medved
Obr├ízok pou┼ż├şvate─ża
Ultimate ─Źlen
Ultimate ─Źlen

Odosla┼ąod Marek9805 » 08 Nov 2019, 22:14

Po 1 nap├şsal som ┼że teraz mimo t├ęmy oh─żadom tej win7
Po 2 tak ve─żmi prep├í─Ź ze som ta sp├Żtal ,kupoval som raz moty z pre┼íova myslel som si ┼że si to ty ke─Ć som pozrel na tvoju str├ínku tak som zbadal fotky tich motov.
Po 3 idem pre─Ź tak sa nenervozni.
A e┼íte raz prep├í─Ź.......
.som tu nov├Ż tak neviem ako to tu chodi,a za moju gramatiku sa ospravedl┼łujem.
Marek9805
Obr├ízok pou┼ż├şvate─ża
Okoloid├║ci
Okoloid├║ci

Odosla┼ąod medved » 08 Nov 2019, 22:18

No oznamoval si to, ┼że nie som z Pre┼íova (akoby som klamal) a nie nep├Żtal.. potom tam mal by┼ą ot├íznik na konci.. v okol├ş Pre┼íova je to najpravdepodobnej┼íie zdenoeddie, ─Źo sa t├Żka MOTov a ak som v tom mal ja prsty, tak znova som to dohadzoval a odkazoval ─Źloveka na zdenoeddieho tu na f├│re.
medved
Obr├ízok pou┼ż├şvate─ża
Ultimate ─Źlen
Ultimate ─Źlen

Odosla┼ąod Marek9805 » 08 Nov 2019, 22:29

Zabudol som da┼ą ot├íznik moja ch├Żba ale nemus├ş┼í ma hne─Ć posiela┼ą do p...
Ch├ípem aj m┼ła niektor├ş ─żudia stvu ale neodfaj─Źujem ich hne─Ć nem├ím za potrebu zvy┼íova┼ą si svoje ego.
Marek9805
Obr├ízok pou┼ż├şvate─ża
Okoloid├║ci
Okoloid├║ci

Odosla┼ąod medved » 08 Nov 2019, 22:32

oki nevad├ş, vysvetlilo sa to.. na gramatiku bacha, nech to nemen├ş v├Żznam a ja som u┼ż tu rie┼íil na f├│re probl├ęmy s predajom, tak som na tak├ęto veci viac h├íkliv├Ż.. ─Źo sa t├Żka tvojho probl├ęmu s ntb, neviem.. sk├║s na nov├Ż probl├ęm, nov├║ t├ęmu spr├ívne zaraden├║ a aj sk├┤r dostane┼í odpove─Ć.
medved
Obr├ízok pou┼ż├şvate─ża
Ultimate ─Źlen
Ultimate ─Źlen

Odosla┼ąod Marek9805 » 08 Nov 2019, 22:39

V pohode ,u┼ż nebudem p├şsa┼ą nikde racej si vyrie┼íime s├ím ako tu m├ím otravova┼ą u┼ż druh├Ż kr├ít p├ş┼íem do f├│ra ale po tejto sk├║senosti racej to do*je*em..... Zbohom
Marek9805
Obr├ízok pou┼ż├şvate─ża
Okoloid├║ci
Okoloid├║ci

Odosla┼ąod Dr.Martin » 09 Nov 2019, 09:28

Neboj kludne sa p├Żtaj, a ke─Ć niekoho nasere┼í a za─Źne ti nad├íva┼ą tak sa nad t├Żm usmej. Predsa ty si sa slu┼íne op├Żtal a ked sa zato niekto nasere jeho smola ja sa na tak├Żch situ├íciach a ludoch zab├ívam. Nie┼że by som sa naschv├íl p├Żtal hovadiny, ale ked sa n├íhodou podar├ş. Ako hovor├ş slovensk├ę pr├şslovie Ked niekto kri─Ź├ş, usmej sa a maj ho v p1─Ź1. A pre v┼íetk├Żch ktor├Ż ┼ítudovali jazykovedn├Ż ├║stav, ja som ho ne┼ítudoval.Dakujem za pochopenie.

PS: neviete pre─Źo my tam tak rozh├ídzalo font?
Dr.Martin
Obr├ízok pou┼ż├şvate─ża
Pokro─Źil├Ż ─Źlen
Pokro─Źil├Ż ─Źlen
Pr├şspevky: 682
Vek: 25.41
Zalo┼żen├Ż: 15.06.2011

Odosla┼ąod Edgar » 09 Nov 2019, 15:50

medved nap├şsal:No..
1. potreboval som vyhodi┼ą pre─Ź tie blb├ę detsk├ę poistky! :lol:

Sta─Ź├ş prev┼Ľta┼ą, ale mne u┼ż aj prestali vadi┼ą :D

medved nap├şsal:2. potreboval som to na st├┤l pripevni┼ą

M├í┼í zo spodu diery na nasunutie, ale tie┼ż ich nem├ím r├íd, ja pripev┼łujem o rohy "psa" ale to treba p├┤vodn├║ skrutku vybra┼ą ─Źi┼że zase sme pri p├┤vodnom rie┼íen├ş - k├║pi┼ą "psa" bez k├íbla :D

medved nap├şsal:3. nesk├┤r odobratie zo stola a v├Żroba spa┼ą na predl┼żovac├ş k├íbel na vlastn├║ d─║┼żku a hlavne s poriadne hrub├Żm k├íblom pre moje v├Żkonov├ę veci

Proste znova sta─Ź├ş "pes" bez k├íbla... :D

Osobne u┼ż som rie┼íil aj tak, ┼że som k├║pil predl┼żov├ík s jednou z├ísuvkou len kv├┤li ┼ín├║re (mala asi 7 metrov a tak├ę som v tom obchode nena┼íiel osobitne) a koniec tie┼ż osobitne.

medved nap├şsal:taktie┼ż banky nemusia akceptova┼ą internet banking na win7.. uvid├şme, ako to bude v praxi

Ak to tak naozaj bude, pravdepodobne bude sta─Źi┼ą zmeni┼ą user-agenta v prehliada─Źi ┼że v skuto─Źnosti be┼ż├ş pod in├Żm OS (s├║ na to roz┼í├şrenia a tak som rie┼íil aj kon─Źiacu podporu YouTube TV na desktopov├Żch OS). Inak ako cez WebRTC sa verzia OS tu┼í├şm na strane servera ani ned├í zisti┼ą tak┼że to bude zase opatrenie pre u┼ż├şvate─żov tak├Żch, u ktor├Żch naozaj aj to riziko nezabezpe─Źen├ęho OS hroz├ş :D ...
Edgar
Zasl├║┼żil├Ż ─Źlen
Zasl├║┼żil├Ż ─Źlen
Pr├şspevky: 1458
Vek: 22.86
Zalo┼żen├Ż: 12.08.2013

Odosla┼ąod Marek9805 » 10 Nov 2019, 01:24

Dr.Martin ne ne v pohode u┼ż som sa stretol z kopa ─żudmi ,tak┼że ma to netr├ípi ale ra─Źej si u┼ż s├ím vyrie┼íim problem ako sa niekomu pros├şka┼ą ,ra─Źej to do*eb*m... sk├║sil som to ale u┼ż ra─Źej nie.A ─Ćakujem.

PS:ako sa odstra┼łuje ├║─Źet?
Marek9805
Obr├ízok pou┼ż├şvate─ża
Okoloid├║ci
Okoloid├║ci

Predchádzajúca

Nasp├Ą┼ą na Ostatn├ę

Kto je pr├ştomn├Ż

U┼ż├şvatelia prezeraj├║ci si toto f├│rum: ┼Żiadny registrovan├Ż pou┼ż├şvate─ż a 0 host├ş.

Forums ©
Autor str├ínky je Ondrej Z├ívodsk├Ż(zawin), o graficky design sa star├í ─Żubo┼í Fabo(BUFU).

TOPlist