Svetelektro.com

Svetelektro.com

Meno:
Heslo:
SVETELEKTRO • Nahravanie z kamery

Nahravanie z kamery

Procesory, grafick├ę karty, mati─Źn├ę dosky, pevn├ę disky,...

Moderátori: psichac, Moderátori

Re: Nahravanie z kamery

Odosla┼ąod marek181818 » 20 Nov 2019, 21:20

No uz len podstate zohnat tie veci.Nato
marek181818
Ultimate ─Źlen
Ultimate ─Źlen
Pr├şspevky: 3158
Vek: 30.1
Zalo┼żen├Ż: 20.03.2013

Odosla┼ąod romiadam » 20 Nov 2019, 22:36

Tie IP kamery maju dostatocnu kvalitu na to aby sa dala osoba spoznat? Hlavne v noci? Alebo je to len o nasnimanie neakeho rozmazaneho obrysu osoby. Ja nemam takuto kameru, tak sa pytam ze ako su na to tie kamery z pohladu kvality/rozlisenia zaznamu
Prep├í─Źte mi za diakritiku a preklepy - v├Ą─Ź┼íinou p├ş┼íem z mobilu a ENG klavesnice.
(v├Żroky nemenovan├ęho ─Źlena f├│ra:) ...z├íklady elektrotechniky ovl├ídam dokonale, tak napr. tak├Ż tyristor neviem ako presne funguje
romiadam
Obr├ízok pou┼ż├şvate─ża
Ultimate ─Źlen
Ultimate ─Źlen
Pr├şspevky: 3160
Zalo┼żen├Ż: 09.04.2008

Odosla┼ąod technikus110 » 21 Nov 2019, 06:21

Na─Źo hovori┼ą o kvalite, ke─Ć sa za─Źalo s cenou? 2MPx s├║ FullHD.

Ide o kvalitu IR pr├şsvitu, ─Źi kamera m├í WDR, ─Źi m├í antimasking, ─Źi m├í..... v ─î├şne maj├║ v┼íetko za 1ÔéČ a na papieri nap├şsan├ę tie┼ż.
V┼żdy ide o to, na ak├║ vzdialenos┼ą sa pozer├ím a pod ak├Żm uhlom.
Idem sn├şma┼ą s n├íhodnou identifik├íciou, s detailnou identifik├íciou, ─Źi iba tak?
Chcem zv├Ą─Ź┼íova┼ą videoz├íznam? 2MPx n├ísob├ş a u 8MPx iba dekomprimujem d├íta.

Potrebujem 4K z├íznam, ak si ho pust├şm na HD, alebo FullHD monitore?

a.t.─Ć.
technikus110
Pokro─Źil├Ż ─Źlen
Pokro─Źil├Ż ─Źlen
Pr├şspevky: 626
Vek: 60.04
Zalo┼żen├Ż: 28.06.2018
Paragraf: 24

Odosla┼ąod romiadam » 21 Nov 2019, 10:53

To ja som sa pytal na kvalitu, nie autor otazky. Autor specifikoval len cenu.

Ja som rozmyslal ze keby som si ja chcel takto nieco snimat, ci mi treba 4K kamera alebo staci cina? Nemam sajnu ako vyzera nocny obraz prisviteny 6timi infra diodami s kamerou za 30ÔéČ a ci tych 6 diod staci na cely dvor alebo je to len na jeden meter. Cize na to aby som videl zlodeja, tak ci mu tam musim napisat spravu na papier, ze "prosim zapozujte na kameru nech vas vidim" :D alebo ta kamera zoberie len obrysy cloveka?
Popravde povedane, to ze ci bol sam alebo viaceri mi je jedno ked uz veci zmizli. Skor je to uz len pomocka pre policiu pri vysetrovani, lebo vidia ukony ake tam robili napr. pri prepade obchodu ci pouzil zbran alebo nie. Tam staci aj menej detailne video, aj keby sa zisli aj detaily tvare.

Skor som myslel ze ak mi spoluobcan z tej istej dediny vykradne dom, garaz, sopu, ked som na dovolenke, aby som ho spoznal cez kameru (pokial si neda masku, tam by mi uz ani moja osobna pritomnost asi nepomhla, nie este kamera). Aby som presne vedel komu mam zakrutit krkom.
Prep├í─Źte mi za diakritiku a preklepy - v├Ą─Ź┼íinou p├ş┼íem z mobilu a ENG klavesnice.
(v├Żroky nemenovan├ęho ─Źlena f├│ra:) ...z├íklady elektrotechniky ovl├ídam dokonale, tak napr. tak├Ż tyristor neviem ako presne funguje
romiadam
Obr├ízok pou┼ż├şvate─ża
Ultimate ─Źlen
Ultimate ─Źlen
Pr├şspevky: 3160
Zalo┼żen├Ż: 09.04.2008

Predchádzajúca

Nasp├Ą┼ą na Hardv├ęr

Kto je pr├ştomn├Ż

U┼ż├şvatelia prezeraj├║ci si toto f├│rum: ┼Żiadny registrovan├Ż pou┼ż├şvate─ż a 2 host├ş.

Forums ©
Autor str├ínky je Ondrej Z├ívodsk├Ż(zawin), o graficky design sa star├í ─Żubo┼í Fabo(BUFU).

TOPlist