Svetelektro.com

Svetelektro.com

Meno:
Heslo:
SVETELEKTRO • amiko 8150

amiko 8150

Moderátori: psichac, Moderátori

Re: amiko 8150

Odosla┼ąod mr.dred » 07 Jan 2020, 21:46

Po aktualiz├ícii FW bude v┼íetko ako v novom prij├şma─Źi. hlavne ti tam pribudne sp├║sta programov, ktor├ę ti nep├┤jdu, lebo s├║ na in├Żch satelitoch a od in├Żch providerov (len na astre 23,5┬░E ich bude okolo 500, skylink ich tam m├í asi 127, na astre 19,2┬░E ─Ća─ż┼íie .. ostatn├ę vymaza┼ą a pou┼żite─żn├ę zoradi┼ą bude roboti─Źka aj na viac hod├şn - k├║p si nov├ę baterky do dia─żkov├ęho :lol:
Nepozn├ím presne menu toho prij├şma─Źa, ale n├íjdi si tam LEN z├ílohovanie u┼ż├şvate─żsk├Żch nastaven├ş. Sprav si na k─ż├║─Ź z├ílohu a potom aktualizuj FW. Potom z k─ż├║─Źa aktualizuje┼í - vr├íti┼í iba u┼ż├şvate─żsk├ę nastavenia sp├Ą┼ą. FW ostane nov├Ż.
M├┤┼że┼í pou┼żi┼ą aj funkciu fastscan pre skylink.
─îo sa stane, ke─Ć odstr├íni┼í chobotnici v┼íetky ch├ípadl├í ? NECH├üPE.
mr.dred
Obr├ízok pou┼ż├şvate─ża
Ultimate ─Źlen
Ultimate ─Źlen
Pr├şspevky: 3912
Vek: 55.06
Zalo┼żen├Ż: 17.08.2011

Odosla┼ąod streso » 13 M├íj 2020, 17:39

Dobr├Ż de┼ł. Pochopil som spr├ívne t├║to debatu, ┼że na Amiko HD8150 ide preklopenie ICE karty do Irdeta a s├║─Źasne aj zdie─żanie karty na ─Ćal┼í├ş prij├şma─Ź ? M├ím 2x Amiko a ide mi zdie─żanie, ale bez programov v Irdete. V┼íade kde som h─żadal p├şsali, ┼że ide bu─Ć zdie─ża┼ą alebo preklopi┼ą na Irdeto, ale spolu to vraj toto Amiko nedok├í┼że. M├┤┼żete to pros├şm V├ís vyvr├íti┼ą alebo potvrdi┼ą. A ak├Ż firmware je potrebn├Ż. ─Äakujem.
streso
Okoloid├║ci
Okoloid├║ci
Pr├şspevky: 4
Zalo┼żen├Ż: 18.02.2016

Odosla┼ąod mr.dred » 13 M├íj 2020, 18:32

E┼íte ma napadla jedna vec (okrem toho,─Źo som ti nap├şsal v SS) Nem├í┼í probl├ęm v nastaven├ş paraboly - smer, elev├ícia, skew ? Pr├şpadne s prep├şnan├şm horizontal/vertikal u niektor├ęho z prij├şma─Źov ?
─îo sa stane, ke─Ć odstr├íni┼í chobotnici v┼íetky ch├ípadl├í ? NECH├üPE.
mr.dred
Obr├ízok pou┼ż├şvate─ża
Ultimate ─Źlen
Ultimate ─Źlen
Pr├şspevky: 3912
Vek: 55.06
Zalo┼żen├Ż: 17.08.2011

Predchádzajúca

Nasp├Ą┼ą na Internet a sie┼ą

Kto je pr├ştomn├Ż

U┼ż├şvatelia prezeraj├║ci si toto f├│rum: ┼Żiadny registrovan├Ż pou┼ż├şvate─ż a 0 host├ş.

Forums ©
Autor str├ínky je Ondrej Z├ívodsk├Ż(zawin), o graficky design sa star├í ─Żubo┼í Fabo(BUFU).

TOPlist