Svetelektro.com

Svetelektro.com

Meno:
Heslo:
SVETELEKTRO • Zv├íra─Źky (Invertory ) - V┼íeobecne

Zv├íra─Źky (Invertory ) - V┼íeobecne

Pomoc v oblasti v├Żkonovej elektroniky (zdroje, nab├şja─Źky, meni─Źe a pod.)

Moderátori: mirosne, Moderátori

Re: zvaracka, pomoc s vyberom

Odosla┼ąod Victorio » 29 Dec 2019, 14:00

Mam taku malu zvaracku teraz neviem fakt ci einhell alebo ina.
Zvaral som s nou par drobnosti celkom funkcna akurat treba vymenit klieste za kvalitne tie povodne su nanic.
Ale ked som zacal zvarat konstrukciu plota cca 50bm, tak sa po par zvaroch vypinala tepelna ochrana. Potom bolo treba cakat par minut na vychladnutie = casove zdrzanie a prerusovane zvary. Preto som vymenil ventilator za vykonnejsi a teraz zvara paradne nevypina ani ked je vonku cez 30 stupnov. Mam dojem ze lepsie chladenie ma vplyv aj na stabilitu zvaracieho prudu.
Ventilator som dal taky stvorcovy hlinikovy zo stareho kopirovavieho stroja Costar II pouzival sa aso ak do digestorov
Victorio
St├íly ─Źlen
St├íly ─Źlen
Pr├şspevky: 481
Zalo┼żen├Ż: 12.03.2014

Re: Zv├íra─Źky (Invertory ) - V┼íeobecne

Odosla┼ąod FABulOus » 07 Jan 2020, 20:53

Zdrav├şm p├íni. Chcel by som sa sp├Żta┼ą jednu ot├ízku na ktor├║ mi bud├║ vedie┼ą odpoveda┼ą predpoklad├ím len ─żudia s dlhoro─Źnou praxou.
K├║pil som si zv├íra─Źku K├╝htreiber KITin 1900 HF RS. Zauj├şma ma vysokofrekven─Źn├ę zapa─żovanie pri TIGu. M├┤┼żem ho vyu┼ż├şva┼ą neust├íle? M├┤┼żem to odp├íli┼ą ─Źast├Żm ┼ítartovan├şm? Zv├íram sk├┤r hobby, zvary s├║ kr├ítke => ─Źast├ę ┼ítartovanie. Ko─żko cyklov vydr┼ż├ş to ┼ítartovanie? Predpoklad├ím ┼że sa t├Żm ni─Ź├ş zv├íra─Źka omnoho viac ako dotykov├Żm zap├ílen├şm obl├║ka. S dotykov├Żm ┼ítartovan├şm m├ím zatia─ż ve─żk├Ż probl├ęm, lep├ş mi volfr├ímov├║ elektr├│du a po 2-3 zalepeniach ju m├┤┼żem br├║si┼ą, tak pou┼ż├şvam len HF.
Vopred ─Ćakujem za odpove─Ć
FABulOus
Obr├ízok pou┼ż├şvate─ża
Pokro─Źil├Ż ─Źlen
Pokro─Źil├Ż ─Źlen
Pr├şspevky: 660
Zalo┼żen├Ż: 10.01.2010

Odosla┼ąod miroL » 07 Jan 2020, 21:04

Veselo zvaraj s HF zapalovanim, na to to bolo vyrobene, zvaracka nicim netrpi, ani jej nijako neublizujes. Jedne co sa moze stat, ze budes nieco rusit. Obcas sa to stava. Skrkaniu wolframkou sa treba vyhnut, preto to bolo vymyslene, lebo ked zvaras napr. nerez, tak sa do zvaru skrnanim vnasa necistota.
miroL
Obr├ízok pou┼ż├şvate─ża
St├íly ─Źlen
St├íly ─Źlen
Pr├şspevky: 476
Vek: 50.17
Zalo┼żen├Ż: 28.05.2008

Odosla┼ąod FABulOus » 14 Jan 2020, 17:56

miroL ─Ćakujem za odpove─Ć.
FABulOus
Obr├ízok pou┼ż├şvate─ża
Pokro─Źil├Ż ─Źlen
Pokro─Źil├Ż ─Źlen
Pr├şspevky: 660
Zalo┼żen├Ż: 10.01.2010

Odosla┼ąod delfin » 14 Jan 2020, 18:59

Nema niekto sch├ęmu invertora G├ťDE 140 GC ?
delfin
Obr├ízok pou┼ż├şvate─ża
Okoloid├║ci
Okoloid├║ci
Pr├şspevky: 12
Vek: 68.05
Zalo┼żen├Ż: 26.02.2008

Odosla┼ąod ─Äuri12 » 30 Jan 2020, 22:33

Zdrav├şm, nen├íjde sa u niekoho sch├ęma dia─żkov├ęho regul├ítora na ZU 315? Konkr├ętne m├ím ZU 315-11 a ide mi o to, aby zv├íra─Źka mohla st├í┼ą pod stolom a regul├ítor by bol nad stolom, aby sa dal pohodlne nastavi┼ą pr├║d. ─îi┼że potrebujem ten ├║plne najjednoduch┼í├ş regul├ítor. ┼Żiadny PULSTRONIK ani ni─Ź podobn├ę. Taktie┼ż neviete, ─Źi niekde zo┼żeniem konektor pre ten regul├ítor? ─Äakujem.
─Äuri12
Obr├ízok pou┼ż├şvate─ża
Pokro─Źil├Ż ─Źlen
Pokro─Źil├Ż ─Źlen
Pr├şspevky: 549
Vek: 25.22
Zalo┼żen├Ż: 10.05.2009

Predchádzajúca

Nasp├Ą┼ą na V├Żkonov├í elektronika

Kto je pr├ştomn├Ż

U┼ż├şvatelia prezeraj├║ci si toto f├│rum: ┼Żiadny registrovan├Ż pou┼ż├şvate─ż a 1 hos┼ą.

Forums ©
Autor str├ínky je Ondrej Z├ívodsk├Ż(zawin), o graficky design sa star├í ─Żubo┼í Fabo(BUFU).

TOPlist