Svetelektro.com

Svetelektro.com

Meno:
Heslo:
SVETELEKTRO • Pasivny zdroj vstup 12v a rekukcia 24+4pin

Pasivny zdroj vstup 12v a rekukcia 24+4pin

Procesory, grafick├ę karty, mati─Źn├ę dosky, pevn├ę disky,...

Moderátori: psichac, Moderátori

Pasivny zdroj vstup 12v a rekukcia 24+4pin

Odosla┼ąod acclaim » 14 Feb 2020, 22:57

Dobry den neviete niekto nejaky schemu na napojenie nejakeho zdroja s vystupom 12vlt povedzme 5amper ze zapojit do plosaka a z neho pojde napetie pre zakladnu dosku ze napojim do tej redukcie kable z klasickeho zdroja pc odcvaknute presne 24 a 4pin ze mu ta rekucia a schema urobi presne take napetia ake potrebuje maticka doska do tych kablov???Ide mi o to ze by som chcel napajat pc na autobateriu na kamery pc samotne ma spotrebu max.10w cize bezproblemov mi to autobateria utiahne na minimalne 2dni ale nepredavaju nikde taky plosak co dokaze z 12volt a z neho idu kable do maticnej dosky ze by som si to skusil spravit na tie napajania najlepsie by bola nejaka fotka plosaku aj s osadenim suciastok aby som si to hned mohol dat na cuprexit a vyleptal osadil pospajkoval.Vdaka
acclaim
Okoloid├║ci
Okoloid├║ci
Pr├şspevky: 16
Zalo┼żen├Ż: 14.02.2020

Re: Pasivny zdroj vstup 12v a rekukcia 24+4pin

Odosla┼ąod jenda23 » 14 Feb 2020, 23:09

Třeba toto :?: https://1url.cz/qz11B
Lokomotiva je jako ┼żena.Je jich stovky typ┼» a ka┼żdej z nich je jinej,ka┼żd├í z nich je sv├Żm zp┼»sobem kr├ísn├í.Kdy┼ż j├ş chce┼í aspo┼ł trochu poznat jsou to stovky hodin ─Źasu.Nejde s n├ş b├Żt ani┼ż bys j├ş bezmezn─Ť miloval,je nemo┼żn├Ż j├ş zn├ít do posledn├ş skulinky
jenda23
Obr├ízok pou┼ż├şvate─ża
Ultimate ─Źlen
Ultimate ─Źlen
Pr├şspevky: 5620
Vek: 29.84
Zalo┼żen├Ż: 27.06.2008
Paragraf: 23

Re: Pasivny zdroj vstup 12v a rekukcia 24+4pin

Odosla┼ąod Edgar » 15 Feb 2020, 00:49

V podstate na tej doske s├║ len DC/DC meni─Źe, neviem ─Źi 12V ide napriamo ale to by bola trochu blbos┼ą ke─Ć nabit├í baterka m├í viac, potom meni─Źe na 5V, 3.3V a -12V. Plus dorie┼íi┼ą sign├íl "power-good" (+5V) pre dosku a sp├şnanie zelen├Żm k├íblom o GND. To by sa dalo spravi┼ą aj doma ak by niekto ve─żmi chcel...
Edgar
Ultimate ─Źlen
Ultimate ─Źlen
Pr├şspevky: 1702
Vek: 23.23
Zalo┼żen├Ż: 12.08.2013

Nasp├Ą┼ą na Hardv├ęr

Kto je pr├ştomn├Ż

U┼ż├şvatelia prezeraj├║ci si toto f├│rum: ┼Żiadny registrovan├Ż pou┼ż├şvate─ż a 2 host├ş.

Forums ©
Autor str├ínky je Ondrej Z├ívodsk├Ż(zawin), o graficky design sa star├í ─Żubo┼í Fabo(BUFU).

TOPlist