Svetelektro.com

Svetelektro.com

Meno:
Heslo:
SVETELEKTRO • Spinac na potlesk

Spinac na potlesk

Si za─Źinaj├║ci elektronik? Tak t├íto rubrika je ur─Źen├í pr├íve tebe.

Moderátori: mirosne, Moderátori

Re: Spinac na potlesk

Odosla┼ąod 5ko » 24 Mar 2020, 16:45

Teaz ma napadlo, ┼że vlastne ten vypina─Ź s pohybov├Żm senzorom sa d├í prepn├║┼ą aj do re┼żimu zvukov├ęho ovl├ídania.
┼áup├ítkov├Ż prep├şna─Ź m├í polohy4 OFF-ON-PIR-SOUND.
Lenivos┼ą je matka pokroku.Leniv├Ż ─Źlovek rozm├Ż┼íla,ako by si robotu u─żah─Źil a tak nie─Źo vyn├íjde.
Ku ka┼żd├ęmu ─Ź├şnskemu v├Żrobku by mali pribali┼ą jedn├ęho ─Ź├ş┼łana, aby som ho mohol nakopa┼ą do ....,ked sa to pokaz├ş.
5ko
Obr├ízok pou┼ż├şvate─ża
Power user
Power user
Pr├şspevky: 8862
Vek: 64.16
Zalo┼żen├Ż: 18.02.2010

Re: Spinac na potlesk

Odosla┼ąod StefanST » 24 Mar 2020, 18:39

romiadam nap├şsal:... Mohol by som pouzit namiesto LM324 aj LM358? Ten mam "v suflliku" ...

Ak to bude┼í nap├íja┼ą baterkou:
- Ak by si chcel zn├ş┼żi┼ą odber v kludovom stave, miesto 358 pou┼żi MCP6002, m├í rovnak├ę rozlo┼żenie pinov. Ke─Ć bude┼í potrebova┼ą, sta─Ź├ş vymeni┼ą.

- Medzi zosil┼łovac├ş stupe┼ł a kompar├ítor by som vlo┼żil schottkyho di├│du ako "usmer┼łova─Ź" a za ┼łou kondenz├ítor a vyb├şjac├ş rezistor, aby sa vstup uC netr├ípil s trepotav├Żm sign├ílom.

- Ak by si chcel e┼íte zn├ş┼żi┼ą odber v kludovom stave, pou┼żi fotorezistor, aby zariadenie pracovalo len ke─Ć je tma.
StefanST
St├íly ─Źlen
St├íly ─Źlen
Pr├şspevky: 441
Zalo┼żen├Ż: 20.02.2012

Predchádzajúca

Nasp├Ą┼ą na Pre za─Źiato─Źn├şkov

Kto je pr├ştomn├Ż

U┼ż├şvatelia prezeraj├║ci si toto f├│rum: ┼Żiadny registrovan├Ż pou┼ż├şvate─ż a 0 host├ş.

Forums ©
Autor str├ínky je Ondrej Z├ívodsk├Ż(zawin), o graficky design sa star├í ─Żubo┼í Fabo(BUFU).

TOPlist