Svetelektro.com

Svetelektro.com

Meno:
Heslo:
SVETELEKTRO • Termokamera - Pozv├ínka na prezent├íciu

Termokamera - Pozvánka na prezentáciu

V┼íetko to ─Źo sa inde nehod├ş

Moderátori: psichac, Moderátori

Termokamera - Pozvánka na prezentáciu

Odosla┼ąod technikus110 » 26 Mar 2020, 13:37

Toto nie je reklama na produkt, ale zadarmo pozv├ínka na ┼íkolenie. Ak to niekto berie ako reklamu, tak to pros├şm nahl├íste na vymazanie.

Nako─żko skoro v┼íetci s├║ doma a nudia sa, pozrite si ak by to niekoho zauj├şmalo. Termokamera sn├şma ─żud├ş, vyhodnot├ş teplotu tela s presnos┼ąou 0,3┬░C a spracuje inform├íciu. V┼íeobecn├ę technick├ę ┼íkolenie.
Pr├şlohy
pozv├ínka_online_prevence_epidemi├ş.pdf
POZVANKA
(295.01 KiB) Stiahnutá 34 krát
Hikvision Fever Screening Cz.pdf
o ─Źo ide a ─Źo ─î├ş┼łania si v r├Żchlosti vyvinuli
(3.28 MiB) Stiahnutá 33 krát
technikus110
Pokro─Źil├Ż ─Źlen
Pokro─Źil├Ż ─Źlen
Pr├şspevky: 661
Vek: 60.33
Zalo┼żen├Ż: 28.06.2018
Paragraf: 24

Re: Termokamera - Pozvánka na prezentáciu

Odosla┼ąod 5ko » 26 Mar 2020, 19:50

Na jednej strane aj nie─Źo je lep┼íie ako ni─Ź, ale ke─Ć pozer├ím v TV,ako na prechodoch meraj├║ teplotu t├Żmi hra─Źk├írskymi ,,lid..kau..tes..ko teplomermi za 10ÔéČ, ─Źo doporu─Źoval aj najsl├ívnej┼í├ş najnov┼í├ş SISpremier,tak mi je k Zblit├ş velebnosti.M├ím doma tri a ka┼żd├Ż ukazuje na rovnakom povrchu in├║ teplotu a hlavne na ─Źele ani z 2cm neuk├í┼że viac ako 32┬░C,tak┼że by som mal by┼ą u┼ż d├ívno mrtvy z podchladenia a neviem ako je mo┼żn├ę, ┼że e┼íte toto p├ş┼íem???
A potom sa ─Źudujeme, ┼że sa to tak r├Żchlo ┼í├şri po svete. :wink:
Prep├í─Ź za OT, ale aj podla t├Żch sn├şmok je 35┬░C norm├ílna teplota na tv├íri? jedine ak to maj├║ nejako skorigovan├ę na skuto─Źn├║ teplotu. :wink:

Boh opatruj Slovensko,ak sa minie Slivovica sk├┤r, ako vynajde vakc├şna. :D
SAVO pi┼ą nemienim, rad┼íej skapem. :mrgreen:
Lenivos┼ą je matka pokroku.Leniv├Ż ─Źlovek rozm├Ż┼íla,ako by si robotu u─żah─Źil a tak nie─Źo vyn├íjde.
Ku ka┼żd├ęmu ─Ź├şnskemu v├Żrobku by mali pribali┼ą jedn├ęho ─Ź├ş┼łana, aby som ho mohol nakopa┼ą do ....,ked sa to pokaz├ş.
5ko
Obr├ízok pou┼ż├şvate─ża
Power user
Power user
Pr├şspevky: 8862
Vek: 64.15
Zalo┼żen├Ż: 18.02.2010

Odosla┼ąod enigma » 27 Mar 2020, 00:31

Pe┼ąko , zabudol si na kalvados , marhu─żu , hru┼íku , vi┼í┼łu ..... aj to je dobr├í dezinfekcia / prevencia .... :)
enigma
Obr├ízok pou┼ż├şvate─ża
Ultimate ─Źlen
Ultimate ─Źlen
Pr├şspevky: 1937
Zalo┼żen├Ż: 24.12.2011

Odosla┼ąod 5ko » 27 Mar 2020, 00:40

Nezabudol, ale by to musela by┼ą -Marhulovica,Hru┼íkovica,Kalvados a nie tie ,,utopence,, vo fla┼ík├ích od Gasfamilie,─Źo ani na dezifekciu nie s├║ vhodn├ę, nie┼że e┼íte na konzum├íciu. :mrgreen: V tom si ani nohy neum├Żvam,e┼íte by som chytil nejak├║ plese┼ł. :lol: :lol:
Lenivos┼ą je matka pokroku.Leniv├Ż ─Źlovek rozm├Ż┼íla,ako by si robotu u─żah─Źil a tak nie─Źo vyn├íjde.
Ku ka┼żd├ęmu ─Ź├şnskemu v├Żrobku by mali pribali┼ą jedn├ęho ─Ź├ş┼łana, aby som ho mohol nakopa┼ą do ....,ked sa to pokaz├ş.
5ko
Obr├ízok pou┼ż├şvate─ża
Power user
Power user
Pr├şspevky: 8862
Vek: 64.15
Zalo┼żen├Ż: 18.02.2010

Odosla┼ąod misocko » 27 Mar 2020, 01:14

no neviem
v robote ak chceme vediet teplotu hocicoho , tak VZDY vytiahneme dotykovy teplomer, takisto ak je zakaznik technicky zdatny , vyziada si dotykac (inziniery a manazment sa vyzivaju v termokamerach a bezdotykacoch)
co sa tyka merania teploty pri vstupe... katastrofa, po troch dnoch ked som rano prisiel do roboty vzdy autom a z auta k meraciemu bodu som to mal max 20-30 metrov, mi ani raz nenamerali teplotu na prvy sup, vzdy som si musel suchat celo aby teplomer nonstop nehlasil LOW
aj potom som tam mal max 36┬░C
pani meracka ked ma videla v piatok tak vyhlasila "a jeje, zase Vam nic nenameram a po tretom pokuse to vzdala"
nasiel som v kancli krabicu od teplomera a navod, hovori jasne, pred meranim 30 minut pobyt v miestnosti..
misocko
Obr├ízok pou┼ż├şvate─ża
Ultimate ─Źlen
Ultimate ─Źlen
Pr├şspevky: 3199
Vek: 43.42
Zalo┼żen├Ż: 14.06.2009

Odosla┼ąod JohnnyElektro » 27 Mar 2020, 01:23

Preco vam nedaju clenkove ramienky? Cez clenok ide tepna- odovzdas ramienok ktory nasadis 30 minut pred odovzdanim, ten vypluje 36C na vnutornej strane, ides do roboty.
JohnnyElektro
St├íly ─Źlen
St├íly ─Źlen
Pr├şspevky: 157
Zalo┼żen├Ż: 16.07.2019

Odosla┼ąod technikus110 » 27 Mar 2020, 05:34

"My" m├íme u┼ż vzorky skladom na test. Kamera naozaj funguje v rozsahu 0,5┬░C.
Kontrola sa prev├ídza dotykov├Żm a aj druh├Żm laserov├Żm teplomerom. Ten 0,5┬░C rozdiel je s├şce dos┼ą oproti dotykov├ęmu, ale zase 25-30 os├┤b s├║─Źasne za plynul├ęho chodu je nie─Źo in├ę, ako zasta┼ą, mera┼ą a od├şs┼ą. Ve─żmi r├Żchla selekcia.

Len t├í cena je "akciov├í" k s├║─Źasn├ęmu svetov├ęmu stavu. Ke─Ć probl├ęm pominie, bud├║ ur─Źite lacnej┼íie.

Kontaktn├Ż kv├┤li prenosu by sa musel st├íle dezinfikova┼ą, ─Źo je pri ─żudskej ─żahostajnosti nere├ílne. (nest├şhame, nem├íme handri─Źky, nem├íme spray, treba ┼íetri┼ą....)
A tie laser├íky ─Ź├şm m├ívaj├║ s├║ naozaj iba pre srandu kr├ílikov.
technikus110
Pokro─Źil├Ż ─Źlen
Pokro─Źil├Ż ─Źlen
Pr├şspevky: 661
Vek: 60.33
Zalo┼żen├Ż: 28.06.2018
Paragraf: 24

Nasp├Ą┼ą na Nezaradite─żn├ę

Kto je pr├ştomn├Ż

U┼ż├şvatelia prezeraj├║ci si toto f├│rum: ┼Żiadny registrovan├Ż pou┼ż├şvate─ż a 1 hos┼ą.

Forums ©
Autor str├ínky je Ondrej Z├ívodsk├Ż(zawin), o graficky design sa star├í ─Żubo┼í Fabo(BUFU).

TOPlist