upadok internetu ako informacneho zdroja

Kecajte o čom chcete...

Moderátori: mirosne, Moderátori

JohnnyElektro
Stály člen
Stály člen
Príspevky: 386
Dátum registrácie: 16 Júl 2019, 14:22

Re: upadok internetu ako informacneho zdroja

Príspevok od používateľa JohnnyElektro » 04 Jún 2020, 11:30

Konspirujuci ludia maju isty typ schizoparanoidnej diagnozy, spajaju fakty v hlave ako im pride, extrapoluju ich, a vyvodzuju vlastne subjektivne nazory na prezivanie sveta. A uspokojuje ich to. Moze to prepuknut az do psychozy, kedy si obalia alobalom hlavu a urobia tak video.
0

pocitujlasku
Ultimate člen
Ultimate člen
Príspevky: 6200
Dátum registrácie: 20 Júl 2007, 00:00
Vek: 41

Re: upadok internetu ako informacneho zdroja

Príspevok od používateľa pocitujlasku » 04 Jún 2020, 12:18

Johny, ale nech si kludne v hlave robia zavery ake chcu. Horsie je, ze oni casom zacnu verit, ze to je pravda a nic ine neprijmu.
Ono sa to podoba veriacim fanatikom (je jedno ake nabozenstvo), alkoholikom, a pod.
Ja to mam napr. doma. Moj otec je presvedceny, ze to co odvadzal na dochodok je odlozene v trezore v banke kazdy mesiac mu z tej kopky zoberu a daju na ucet. Nechape, ze to co odvadzal islo na dochodky predtym a teraz vlastne dostava nase a ze ked nebude mat kto pracovat, tak nebude jednoducho z coho vyplatit, aj ked papierovo bude mat napisane kolko ma dostat. On ma svoj dochodok v banke a bodka. Podobne je to aj s tymito konspiratormi. oni maju svoju pravdu a nic im ju nevyvrati a preto je zbytocne vobec s nimi diskutovat.
A hej, vela rusofilov a zelenych je prave tych, ktori zarabaju eura v tej hnusnej zapadnej europe, ale rusko je "zeme zaslibena", aj ked tam v zivote neboli.
0
Jedním z největších projevů nedůvěry v Boha je hromosvod na kostele.

romiadam
Ultimate člen
Ultimate člen
Príspevky: 4415
Dátum registrácie: 09 Apr 2008, 00:00
Bydlisko: Wicklow, Irsko
Vek: 47

Re: upadok internetu ako informacneho zdroja

Príspevok od používateľa romiadam » 04 Jún 2020, 13:00

Lebo som sa nechcel naucit po rusky ale po ENG. Apreco IRL? Lebo prac. agentura na SK mi nasla robotu v IRL. A zrazu som sa "zobudil", ze tu (na zapade) je zivot lahsi a velmi tazko sa ide domov ak mas dobru robotu a robis v dobrej firme, ktoru ja mam (len pre predstavu, pol roka som marodil so zlomenou nohou a dostaval som plny plat - toto je bonus nasej firmy). Ma to obrovske nevyhody, ze si odluceny od rodiny a kamaratov. Musis si najst novych.
Ja nie som zastanca zapadu velmi rad by som sa vratil. Ale caka ma tam nieco horsie ako mam teraz. Tak som zatial tu a cakam az na SK bude lepsie.
0
Prepáčte mi za diakritiku a preklepy - väčšinou píšem z mobilu a ENG klavesnice.
(výroky nemenovaného člena fóra:) ...základy elektrotechniky ovládam dokonale, tak napr. taký tyristor neviem ako presne funguje

Používateľov profilový obrázok
Drakoush
Ultimate člen
Ultimate člen
Príspevky: 10964
Dátum registrácie: 07 Feb 2012, 23:22
Bydlisko: Nitra
Vek: 28
Kontaktovať používateľa:

Re: upadok internetu ako informacneho zdroja

Príspevok od používateľa Drakoush » 04 Jún 2020, 13:24

Čo dodať? Radšej nič.
0
Odkupujem zaujímavé meracie prístroje. Ponuky mailom alebo SS.

pocitujlasku
Ultimate člen
Ultimate člen
Príspevky: 6200
Dátum registrácie: 20 Júl 2007, 00:00
Vek: 41

Re: upadok internetu ako informacneho zdroja

Príspevok od používateľa pocitujlasku » 04 Jún 2020, 14:05

Takze namiesto toho, aby si prisiel tu a snazil sa urobit lepsie Slovensko, tak ostavas v zahranici a cakas. Presne ako vacsina tych pravych slovienov. Ziju v zahranici, maju plne usta toho, ako je vsetko na ... a ako je na slovensku zle a co by oni vsetko urobili, ale nikto sa sem nechce vratit.
0
Jedním z největších projevů nedůvěry v Boha je hromosvod na kostele.

Používateľov profilový obrázok
Drakoush
Ultimate člen
Ultimate člen
Príspevky: 10964
Dátum registrácie: 07 Feb 2012, 23:22
Bydlisko: Nitra
Vek: 28
Kontaktovať používateľa:

Re: upadok internetu ako informacneho zdroja

Príspevok od používateľa Drakoush » 04 Jún 2020, 16:17

Presne moje slová. A je cez agentúru, to sú ľudia typu dajte slamu, padnem na ňu, dajte mi robotu a ja ju urobím a týto najviac potom plačú, ako je zle, lebo dostávajú menej, ako ten, čo má aj nejakú zodpovednosť a starosti.

Kto chce zlepšenie, nech priloží ruku k dielu.
0
Odkupujem zaujímavé meracie prístroje. Ponuky mailom alebo SS.

Používateľov profilový obrázok
daqq
Power user
Power user
Príspevky: 2528
Dátum registrácie: 10 Jún 2008, 00:00
Bydlisko: Bratislava
Vek: 36
Kontaktovať používateľa:

Re: upadok internetu ako informacneho zdroja

Príspevok od používateľa daqq » 04 Jún 2020, 18:56

Dalsi zo serie Slovenskych Roduvernych Vlastencov Vo Vyhnanstve. Ake konkretne podmienky musia nastat aby si sa vratil?
0
Outsource your thinking: Get religious!
Zistenie: Ked robite sucasne v C, C++, C#, Matlabe, trocha pokukujete po VHDL, sialenstvo nemoze byt daleko...este stastie, ze som lietadlo a nemam tieto problemy.

Používateľov profilový obrázok
hpeter
Ultimate člen
Ultimate člen
Príspevky: 1782
Dátum registrácie: 16 Jún 2013, 10:32
Vek: 40

Re: upadok internetu ako informacneho zdroja

Príspevok od používateľa hpeter » 04 Jún 2020, 20:48

ej ale ste mu nalozili :)
0

romiadam
Ultimate člen
Ultimate člen
Príspevky: 4415
Dátum registrácie: 09 Apr 2008, 00:00
Bydlisko: Wicklow, Irsko
Vek: 47

Re: upadok internetu ako informacneho zdroja

Príspevok od používateľa romiadam » 04 Jún 2020, 21:02

pocitujlasku napísal:Takze namiesto toho, aby si prisiel tu a snazil sa urobit lepsie Slovensko....
Dufam ze to nemyslis vazne.

Zacat by sa malo v parlamente a potom ak sa uvidi ze prestali tak ocividne kradnut a zacali sa venovat aj problemom ludi a odstranovat nezmyselnu birokraciu tak potom mozeme zacat budovat lepsie slovensko a rad sa pridam. Tebe nevadia tie nenormalne kauzy co tam stale su a vzdy sa to vdaka "nedostatku dokazov a kupenym sudcom ututla? Preco asi tak rychlo bohatnu?

Ako som nastupil po skole v SK do prace po 10 rokov robenia lepsieho slovenska som pochopil ze smotanu stale zlizu vladni cinitelia (vsetko rozkradnu) a ludom nechaju len omrvinky a z toho lepsie slovensko nikdy nebude. To je ako ked sa lod potapa a od teba chcu aby si vedrom v ruke zachranil lod. A ked sa uz lod skoro potopi tak sa rozkradanie zmierni aby sa to cele nepotopilo.
Ak som si chcel polepsit, musel som ist do zahranicia. Tu sa mi dokonale otvorili oci. Aj tu sa kradne, "ani tu nemame smotanu, ale ludom nezostanu omrvinky, ale cely krajec chleba".

Napriklad asi 80-90% slovakov co tu stretnem su z vychodneho slovenska. Asi preto ze vlada im pomaha a krvopotne rozvijaju pre nich pracovne prilezitosti na vychode. Nie su schopni vybudovat do KE ani po :butthead: dialnicu, lebo sa nevedia dohodnut kto ukradne viac penazi a ked sa nedohodnu, tak sa nic nestavia.
Aj ludia z vych. SK sa maju vratit a maju robit lepsie slovensko? Na vychode alebo v BA? Ked budu v BA zade nebudu doma.

Pozri ja sa tu nechcem hadat. Kazdy mame svoj nazor a kazdy sme spokojny tam kde sme.
Ja som len chcel popisat aky mam nazor na rozvoj SK vdaka vladnym rozkradacom a ako sa zije na zapade. PL, CZ, HU, RO, ...a vsetky postkomunisticke staty vratane byvalej juhoslavie su na tom rovnako. Toto sa nedeje len na SK. Ja som tu len chcel napisat ze na SK sa tazsie zije a za malo penazi sa musi vela robit.

Drakoush, tvoj komentar nie je na mieste, lebo nevies co bolo potom, co som sem prisiel. To som uz nenapisal.

daqq
Ja nie som vo vyhnanstve, to su mozno tvoje pocity. Ja mam rad SK, a nezanevrel som nam, len som nas :butthead: na tych SK politikov ze "ked vtacka lapaju hory doly slubuju". Uz som z toho unaveny. Na SK sa mi tazsie zilo a tu sa mi zije lahsie. Cele je to o tom. Zijem len raz, tak preco nezit tak ako sa to komu paci aj za cenu ze sa niecoho musi vzdat.

Hpeter
To je v poho. Kazdy mame svoj nazor. Ja som sa nenahneval. Ja to beriem tak, ze sme si vymenili nazory.

Dufam ze som ani ja vas nenahneval svojimi nazormi. Ak ano prepacte mi to.
0
Prepáčte mi za diakritiku a preklepy - väčšinou píšem z mobilu a ENG klavesnice.
(výroky nemenovaného člena fóra:) ...základy elektrotechniky ovládam dokonale, tak napr. taký tyristor neviem ako presne funguje

Používateľov profilový obrázok
hpeter
Ultimate člen
Ultimate člen
Príspevky: 1782
Dátum registrácie: 16 Jún 2013, 10:32
Vek: 40

Re: upadok internetu ako informacneho zdroja

Príspevok od používateľa hpeter » 04 Jún 2020, 21:13

na tych SK politikov ze "ked vtacka lapaju hory doly slubuju".
ja mam dojem ze je to globalne...
pravidlo ze politik=profesionalny idiot, funguje vsade :agree:
0

pocitujlasku
Ultimate člen
Ultimate člen
Príspevky: 6200
Dátum registrácie: 20 Júl 2007, 00:00
Vek: 41

Re: upadok internetu ako informacneho zdroja

Príspevok od používateľa pocitujlasku » 04 Jún 2020, 22:44

myslim to vazne. nie je riesenie zdupkat a potom prist do hotoveho. Vies, niekto tych hore zvolil, niekto im dovolil takto rabovat. a ked budu vsetci len pasivne pozerat, tak je jasne ze sa nic nezmeni. Ja sa nehram na hrdeho slovaka, ale ja som ostal tu, aj ked inde by som sa mal ovela lepsie, lebo tu je proste moj domov.
chapem ludi, ktori idu na par rokov si zarobit, ale oni sa vracaju aj ked je to tu tazke a necakaju na zazrak.
kazdy sa chce mat dobre, ale zaroven caka, ze to zanho urobi niekto iny - to je typicke zmyslanie slovakov
0
Jedním z největších projevů nedůvěry v Boha je hromosvod na kostele.

Používateľov profilový obrázok
ludozrut
Okoloidúci
Okoloidúci
Príspevky: 37
Dátum registrácie: 02 Jún 2020, 21:42
Bydlisko: Bratislava

Re: upadok internetu ako informacneho zdroja

Príspevok od používateľa ludozrut » 04 Jún 2020, 23:29

Pokial clovek nezarobi v cudzine aspom 1 milion euro rocne tak je uplne zbytocne tam chodit.Ja som zarabal 100.000 mesacne v cudzine a nikdy nepochopim ludi co idu do zahranicia robit to iste co robia na Slovensku za raz taky plat ako maju na Slovensku.
0

Používateľov profilový obrázok
5ko
Power user
Power user
Príspevky: 10144
Dátum registrácie: 18 Feb 2010, 00:00
Vek: 68

Re: upadok internetu ako informacneho zdroja

Príspevok od používateľa 5ko » 05 Jún 2020, 06:32

To si robil v NASA?Alebo to bolo v Rupiách?
0
Lenivosť je matka pokroku.Lenivý človek rozmýšla,ako by si robotu uľahčil a tak niečo vynájde.
Ku každému čínskemu výrobku by mali pribaliť jedného číňana, aby som ho mohol nakopať do ....,ked sa to pokazí.

Používateľov profilový obrázok
mr.dred
Ultimate člen
Ultimate člen
Príspevky: 5623
Dátum registrácie: 17 Aug 2011, 00:00
Bydlisko: Handlová
Vek: 58

Re: upadok internetu ako informacneho zdroja

Príspevok od používateľa mr.dred » 05 Jún 2020, 08:30

:lol: v robote som mal tiež takého "rozprávkára" (nech mu je zem ľahká..) Často sme čúrali smiechom pri jeho historkách :lol:
...najlepšia asi bola o leteckom dni, kedy si sadol do nejakej stíhačky a nechal sa katapultovať :lol: :lol: :lol: " Doprevádzajúci pilot mi hovoril: Nestláčaj ten červený knoflík.... A ja som ho stlačil :lol: :lol: :lol:
0
Čo ťa nezabije... to sa vráti a skúsi to znova !!!

Používateľov profilový obrázok
hpeter
Ultimate člen
Ultimate člen
Príspevky: 1782
Dátum registrácie: 16 Jún 2013, 10:32
Vek: 40

Re: upadok internetu ako informacneho zdroja

Príspevok od používateľa hpeter » 05 Jún 2020, 11:20

ludozrut napísal:Pokial clovek nezarobi v cudzine aspom 1 milion euro rocne tak je uplne zbytocne tam chodit.Ja som zarabal 100.000 mesacne v cudzine a nikdy nepochopim ludi co idu do zahranicia robit to iste co robia na Slovensku za raz taky plat ako maju na Slovensku.
uz to nehul :weedman:
0

Používateľov profilový obrázok
budvar10
Pokročilý člen
Pokročilý člen
Príspevky: 982
Dátum registrácie: 15 Dec 2014, 10:55
Bydlisko: Košice

Re: upadok internetu ako informacneho zdroja

Príspevok od používateľa budvar10 » 05 Jún 2020, 18:15

@romiadam
Absolútne ťa chápem. Ja so bol v zahraničí párkrát dlhšiu dobu a musím povedať, že odlúčenie od domova a izolácia boli pre mňa najhoršie. Isteže je pekné, keď človek zarobí tak, že je spokojný, že sa cíti docenenný. A potom tá ochota na úradoch, to je úplne niečo iné ako na SK.
Ak máš dobrú profesiu a trocha sa snažíš, tak urobíš aj kariéru. Na Slovensku vidím že ľudia makajú oveľa viac, sú ochotní a aj vzdelaní, aspoň teda v mojom okolí. Ale všade je politika v zamestnaní taká, že šéf si to nevšíma. Chceš vyšší plat - na úrade práce je zástup náhradníkov. Niekedy mám pocit, že si to robíme sami medzi sebou.
Každý je strojcom svojho šťastia. Ak nefunguje jedna cesta, človek by mal skúsiť inú. Prečo by si mal vlastné potreby meniť za vlastenectvo. Ja, na základe vlastných skúseností, mám rešpekt voči takým ako si ty. Určite si musel veľa obetovať ale verím, že sa ti to rokmi začalo vyplácať. Držím palce.

@ludozrut
Len tak pre zaujímavosť by si mohol dať, že aspoň v akej profesii si zarobil 100k za mesiac. Nevravím, že je to úplne nereálne ale fakt...
Ešte si vo fachu?
PS: Sú to drogy? Zbrane?
0

Používateľov profilový obrázok
5ko
Power user
Power user
Príspevky: 10144
Dátum registrácie: 18 Feb 2010, 00:00
Vek: 68

Re: upadok internetu ako informacneho zdroja

Príspevok od používateľa 5ko » 05 Jún 2020, 18:58

Doprevádzajúci pilot mi hovoril: Nestláčaj ten červený knoflík.... A ja som ho stlačil :lol: :lol:
Mal to urobiť ešte v hangári.... aj to som počul ,ale o mechanikovi... moc z neho nepozbierali ,asi za vedro kostí a,pár plechov zo sedačky a diera v streche. :wink:
0
Lenivosť je matka pokroku.Lenivý človek rozmýšla,ako by si robotu uľahčil a tak niečo vynájde.
Ku každému čínskemu výrobku by mali pribaliť jedného číňana, aby som ho mohol nakopať do ....,ked sa to pokazí.

Používateľov profilový obrázok
ludozrut
Okoloidúci
Okoloidúci
Príspevky: 37
Dátum registrácie: 02 Jún 2020, 21:42
Bydlisko: Bratislava

Re: upadok internetu ako informacneho zdroja

Príspevok od používateľa ludozrut » 05 Jún 2020, 20:47

budvar10 napísal:@romiadam
Absolútne ťa chápem. Ja so bol v zahraničí párkrát dlhšiu dobu a musím povedať, že odlúčenie od domova a izolácia boli pre mňa najhoršie. Isteže je pekné, keď človek zarobí tak, že je spokojný, že sa cíti docenenný. A potom tá ochota na úradoch, to je úplne niečo iné ako na SK.
Ak máš dobrú profesiu a trocha sa snažíš, tak urobíš aj kariéru. Na Slovensku vidím že ľudia makajú oveľa viac, sú ochotní a aj vzdelaní, aspoň teda v mojom okolí. Ale všade je politika v zamestnaní taká, že šéf si to nevšíma. Chceš vyšší plat - na úrade práce je zástup náhradníkov. Niekedy mám pocit, že si to robíme sami medzi sebou.
Každý je strojcom svojho šťastia. Ak nefunguje jedna cesta, človek by mal skúsiť inú. Prečo by si mal vlastné potreby meniť za vlastenectvo. Ja, na základe vlastných skúseností, mám rešpekt voči takým ako si ty. Určite si musel veľa obetovať ale verím, že sa ti to rokmi začalo vyplácať. Držím palce.

@ludozrut
Len tak pre zaujímavosť by si mohol dať, že aspoň v akej profesii si zarobil 100k za mesiac. Nevravím, že je to úplne nereálne ale fakt...
Ešte si vo fachu?
PS: Sú to drogy? Zbrane?
Ked vyrabas pracovne stanice ktore sa kus predavali za 1milion dolarov tak sa da.Denne bolo okolo 30-50kusov..Mali sme iba jedinu reklamaciu ked vyhorel taky stroj v Japonsku v Toyote inak nic.Six sigma kvalita.Za 3roky jeden vadny workstation.Ale aj tak z toho bolo neskutocne haloo.Milion je milion to niesu zuvacky bajo.2000-2003 IBM co vam budem rozpravat.Zlata era pocitacov.To bola zlata bana.Ale nic netrva na veky.Neda sa zarabat vkuse miliony ale kazdy ma v zivote nejake obdobie ked tu sancu ma.Niekto ju premarni niekto nie.Co mam skusenost tak ak clovek do 30rokov nezarobi aspom 1 milion tak uz nikdy nezarobi milion.Vzdy pride nejaka era a to ak clovek vyuzije zarobi.Moj znamy zas zbohatol neskutocne na mobiloch.On s nimi zacal uz v 1995roku.Aj tie boli do roku 1997 zlata bana.Potom uz len dozival.Teraz robi pravnika.Ale zbohatol na predaji mobilov pravo ma vystudovane len preto aby nemusel fyzicky uz nikdy nikde makat.

-- Spojený príspevok 05 Jún 2020, 20:56 --

To boli pocitace s 500giga ram v roku 2000 mali 500giga ram.A to boli ine ceny pameti vtedy takze tak.8slotov pre pamete a do kazdeho sa dala skatula v ktorej bola sada 4gigovych pameti 16kusov v jednej skatuli.A takych sa tam davalo 8kusov.Ja som to cele testoval to bola moja uloha.Predtym nez sa to vyexpedovalo tak som cely ten stroj skusal ci je ok.A ten pocitac co zhorel tak sa zistilo ze pocas prepravi sa odtrhla suciastka a ta to sposobila cize ja som s tym ze zhorel nic nemal.Bola to chyba tych co vyrabali pre nas dosky.Ale vravim to bolo 17rokov do zadu zlata era pre vsetkych vyrobcov pocitacov.Uz aj IBMko ide prepustat.V USA teraz co som cital par tisic ludi sa chystaju prepustit.Neni to ani v IBM uz ziadna slava.

-- Spojený príspevok 05 Jún 2020, 21:10 --

A posledna vec.Slohove prace mi nikdy nesli ani komunikovat s ludmi ale ked vsetci na skole dostali s logickych obvodov 4-5 ja som jediny mal za 1 a celej triede som musel vysvetlovat ako sa maju pocitat limity atd.Analogove veci ma nikdy nebavili.Ani Slovencina.Jednoducho nikdy mi nezalozelo na tom ako sa vyjadrujem ale ci to co spravim funguje.Basnik ani spisovatel som nikdy nechcel byt.Asi len tolko na zaver.Matiku som mal vzdy len 1+1+1+1..Ale zo slohu vzdy 3.Jednoducho ma to nebavi vnimam to ako stratu casu mat spravnu gramatiku tak ako si to zela pani Slovenscinarka ktoru som maximalne neznasal.A ten znami co zacinal s mobilmi aj na nich zbohatol tak toho nechcela Slovencinarka pustit ani na maturitu chcela ho nechat prepadnut.A kde je ona a kde je on teraz.Pani najmudrejsia na svete a pritom to bola obycajna zakomplexovana chudera.
0

pin
Power user
Power user
Príspevky: 2370
Dátum registrácie: 09 Máj 2009, 00:00

Re: upadok internetu ako informacneho zdroja

Príspevok od používateľa pin » 05 Jún 2020, 21:32

Ten tvoj známy, čo zbohatol na mobiloch, asi tú neznalosť slovenčiny predstieral, alebo sa neskôr naučil. Inak by sa ako právnik moc neuplatnil, právnici píšu veľa slohových prác. Keby si to aj ty dobehol, netrpel by si tu pocitom nízkeho rešpektu.
0

romiadam
Ultimate člen
Ultimate člen
Príspevky: 4415
Dátum registrácie: 09 Apr 2008, 00:00
Bydlisko: Wicklow, Irsko
Vek: 47

Re: upadok internetu ako informacneho zdroja

Príspevok od používateľa romiadam » 05 Jún 2020, 21:46

pocitujlasku napísal:...Vies, niekto tych hore zvolil, niekto im dovolil takto rabovat. a ked budu vsetci len pasivne pozerat, tak je jasne ze sa nic nezmeni.
Nikto im to nedovolil. Oni si tak nastavili zakony a sudcov ze si mozu dovolit kradnut kolko chcu. Ja som uz v tomto pesimista. Kazdy kto sa tam dostane aj ked ma dobre umysli, sa za velmi kratku dobu necha zmanipulovat, lebo ho uplatia a z tych penazi si zalozi business zvycajne na rodinneho prislusnika. A ked uplatok nezoberie, tak ho vytlacia umelou kauzou z politiky a pride dalsi ktory sa necha uplatit. Takto to vsade funguje. Takze volby su len "akoze" to je len ukazovatel ze je vsetko demokraticke.
chapem ludi, ktori idu na par rokov si zarobit, ale oni sa vracaju aj ked je to tu tazke a necakaju na zazrak.


Ja som sem tiez isiel na 2 roky a som tu uz 10. Neako som tu zakorenil. Mam dobru robotu kde sa nenarobim a je to slusne zaplatena (stale sa povazujem za robitnicku triedu :D ). Tazko sa dava vypoved. A mam tu uz aj vyplateny dom z uveru (ktory sa da hocikedy predat a mozem ist spat na SK. Keby som umyval riad v kychyni, alebo predaval hamburgery alebo nieco podobne, tak by som bol uz po roku doma na SK.

kazdy sa chce mat dobre, ale zaroven caka, ze to zanho urobi niekto iny
Ja cakam na politikov, minimalne na opoziciu, ale ako vidim ti su tiez ticho. Asi tiez dostavaju mensie kufriky. Ak ked sa vzburi mala skupinka ludi tak su velmi rychlo potlaceny políciou a su oznaceny za extremistov, alebo sa to akoze zacne vysetrovat a potom sa to zametie pod koberec.

(Moj nazor)
Teraz sa v mediach dookola donekonecna premiela ta nezmyselna korona, ktora podla mnohych doktorov je len mierne horsia ako bezna zimna chripka aj ked je umelo prerobena. Ja si myslim, ze media dostali prikaz aby sa s tym donemoty zaoberali a ludoli poriadne vystrasili a uputali pozornost a aby sa potichucky mohli prijat v EU buduce opatrenia napriklad aj tieto:

https://youtu.be/WnYE8CwipJo

a to im hra do karat, lebo teraz je zakazane sa zhromazdovat a burit. Dufam ze toto v EU neprejde (ale potom to zase urobia tajne a budu knam casom chodit do fabrik pracovat "nemecky" obcania povodom zo Sirie napriklad) a dufam ze ten chlapik je naozaj ako ste povedali konspirator, lebo ak ma pravdu tak lepsiemu Slovensku a ostatnym vychodoeuropskym krajinam odzvonilo naveky vekov. A mozeme budovat lepsie Slovensko s Nemeckymi obcanmi pracujucimi za mzakonom dane minimalne mzdy, ktory povodom budu ako som spomenul napr. zo Sirie.

Ten chlapik bude mat v niecom pravdu, lebo na whatsapp som dostal niekedy myslim v aprili odkaz na video z Dublinskeho letiska ako v case ked vsetky lietadla boli na zemi do vyludnenej priletovej haly pocas najvacsej korona epidemie prichadzaju Bulhari pracovat na jahodovu farmu. Este dokonca aj ta firma sa oficialne vyjadrila ze nemaju dostatok zberacov (samozrejme za ten ubohy plat co ponukaju nemaju)
[quote.]
Last Monday, April 13th, 189 Bulgarian fruit pickers flew in to Dublin from Sofia on a chartered plane, hired to pick the strawberry harvest before it rots. Only 40 Irish workers had applied for the jobs at that time.[/quote]

( https://www.google.com/amp/s/www.irisht ... 3fmode=amp )

a ze treba ozbierat urodu aby to nezhnilo, tak preto bola ta letecka charterova vynimka.

Tu v IRL nezamestnani ludia dostavaju 800eur mesacme podporu. Da ti SK vlada hoci len 400-500 eur ako podporu ked sa ti "nebude chciet" zbierat rajciny alebo nakladat plechy v automobilkach za minimalny plat? Neda, lebo tebe da 66.30 ako ako davku v hmotnej nudzi (ak sa nemylim tou sumou) a sirijcania budu muklovat za minimalnu mzdu.

Ja sa obavam (ak toto niekto alebo nieco nazastavi) ze platy vo vychodnych statoch budu klesat (alebo stagnovat) vdaka "Nemeckym" Sirijcanom. Zapad bude takto vykoristovat vychod. A uz chapem preco Merkelova vital utecencov s otvorenou narucou a tesila sa im.

Tak toto je sila. "Ty nesmies zachranovat ale ja mozem". Este ostalo na Slovensku nieco slovenske?
https://youtu.be/lh-1jVdjQiY

Sakra, kokko son toho tu popisal. Uz som zasiel daleko. Koncim v tejto teme. Uz na mna nereagujte, lebo neskoncim nikdy. :D

Dufam ze som nikoho neurazil mojimy nazormi. Ak ano, ospravedlnujem sa.
0
Prepáčte mi za diakritiku a preklepy - väčšinou píšem z mobilu a ENG klavesnice.
(výroky nemenovaného člena fóra:) ...základy elektrotechniky ovládam dokonale, tak napr. taký tyristor neviem ako presne funguje

Napísať odpoveď
  • Podobné témy
    Odpovedí
    Zobrazení
    Posledný príspevok