Svetelektro.com

Svetelektro.com

Meno:
Heslo:
SVETELEKTRO • Win 10 skript

Win 10 skript

Ak h─żad├íte nejak├Ż softv├ęr do PC pr├şpadne ak s n├şm m├íte nejak├Ż probl├ęm.

Moderátori: psichac, Moderátori

Win 10 skript

Odosla┼ąod Drakoush » 14 J├║n 2020, 00:01

Ahojte,

existuje nie─Źo tak├ę ako v macu, ┼że si nap├ş┼íem nejak├Ż script vo widl├ích? M├ím toti┼ż k PC UPSku, ktor├í nefunguje dobre s programom powerchute. Po obnoven├ş nap├íjanie toti┼ż nenabehne do online m├│du, ale ost├íva na baterke a┼ż do vybitia. Po odin┼ítalovan├ş powerchute programu funguje dobre, ale widly maj├║ probl├ęm prepn├║┼ą PC do dlhodob├ęho sp├ínku. Sk├║┼íal som to v nastaveniach, ┼że ak sa baterka dostane pod kritick├║ ├║rove┼ł, ktor├║ som stanovil ako 90%, tak by sa mali prepn├║┼ą do re┼żimu dlhodob├ęho sp├ínku, ale prepli sa raz, ostatn├ę pokusy to ├║plne ignorovalo stav baterky.

Chcel by som vytvori┼ą nejak├║ fi─Źuru, ktor├í bude ve─żmi jednoduch├í. M├ím driver k ┼ítandardnej baterke od mkrvosoftu, ─Źi┼że OS vie, kedy sa nab├şja a kedy ide z baterky (aj stav). Skript by mal urobi┼ą to, ┼że okam┼żite po odpojen├ş nap├íjania prepne do re┼żimu dlhodob├ęho sp├ínku bez ak├ęhoko─żvek ot├ílania, m┼ła nezauj├şma, ┼że na pozad├ş be┼ż├ş nejak├Ż bezpredmetn├Ż proces, ani ma netankuje, ─Źi je baterka nabit├í a vydr┼ż├ş rok, alebo min├║tu. Proste akon├íhle idem z baterky, idem spa┼ą a HOTOVO.

─Äakujem.

P.S.: APC malo v zlo┼żke dll s├║bor, ktor├Ż toto asi obsahoval, ale nie som program├ítor a m├ím probl├ęm to nejak pou┼żi┼ą.
Odkupujem zauj├şmav├ę meracie pr├şstroje. Ponuky mailom alebo SS.
Drakoush
Obr├ízok pou┼ż├şvate─ża
Ultimate ─Źlen
Ultimate ─Źlen
Pr├şspevky: 10166
Vek: 25.04
Zalo┼żen├Ż: 08.02.2012
Paragraf: 22

Re: Win 10 skript

Odosla┼ąod Edgar » 14 J├║n 2020, 03:36

S├şce nie ├║plne pod─ża po┼żiadaviek ale toto nastavenie by Ti malo da┼ą hibern├íciu 2 min├║ty od odpojenia nab├şja─Źky:
Pr├şlohy
pwropt.png
Edgar
Ultimate ─Źlen
Ultimate ─Źlen
Pr├şspevky: 1836
Vek: 23.51
Zalo┼żen├Ż: 12.08.2013

Odosla┼ąod Dr.Martin » 14 J├║n 2020, 07:35

Sk├║s AHK treba programova┼ą, ale je kopa n├ívodov.
─Żudov├şt ┼át├║r opustil t├║to konverz├íciu.
Nemám rád špenát, Tdi a moralistov.
Propaganda
Dr.Martin
Obr├ízok pou┼ż├şvate─ża
Pokro─Źil├Ż ─Źlen
Pokro─Źil├Ż ─Źlen
Pr├şspevky: 858
Vek: 26.05
Zalo┼żen├Ż: 15.06.2011

Odosla┼ąod rudko » 14 J├║n 2020, 08:48

Powershell. By default sucast windowsu. Urobis v tom vsetko a este kus viac ako cez gui.
Drink coffee. Do stupid things faster with more energy...
Na predaj...
rudko
Obr├ízok pou┼ż├şvate─ża
Power user
Power user
Pr├şspevky: 2174
Vek: 33.99
Zalo┼żen├Ż: 28.12.2012
Paragraf: 24

Odosla┼ąod Drakoush » 14 J├║n 2020, 10:18

Edgar nap├şsal:S├şce nie ├║plne pod─ża po┼żiadaviek ale toto nastavenie by Ti malo da┼ą hibern├íciu 2 min├║ty od odpojenia nab├şja─Źky:

To pr├íve nefunguje, ├║plne to ignoruje moje nastavenia a ┼żije si to vlastn├Żm ┼żivotom.

Rudko ─Ćakujem, idem sa v tom zorientova┼ą. Bez GUI to je ale pre neprogram├ítora hotov├ę peklo.
Odkupujem zauj├şmav├ę meracie pr├şstroje. Ponuky mailom alebo SS.
Drakoush
Obr├ízok pou┼ż├şvate─ża
Ultimate ─Źlen
Ultimate ─Źlen
Pr├şspevky: 10166
Vek: 25.04
Zalo┼żen├Ż: 08.02.2012
Paragraf: 22

Nasp├Ą┼ą na Softv├ęr

Kto je pr├ştomn├Ż

U┼ż├şvatelia prezeraj├║ci si toto f├│rum: ┼Żiadny registrovan├Ż pou┼ż├şvate─ż a 0 host├ş.

Forums ©
Autor str├ínky je Ondrej Z├ívodsk├Ż(zawin), o graficky design sa star├í ─Żubo┼í Fabo(BUFU).

TOPlist