Svetelektro.com

Svetelektro.com

Meno:
Heslo:
SVETELEKTRO • Nov├Ż web SVETELEKTRO

Nov├Ż web SVETELEKTRO

Odk├í┼żte n├ím ─Źo by ste chceli zlep┼íi┼ą na na┼íej str├ínke

Moderátori: zawin, Moderátori

Re: Nov├Ż web SVETELEKTRO

Odosla┼ąod Wicker » 16 Sep 2020, 19:57

U┼ż len to, ┼że t├í kolonka FORUM je tak├í mal├í je ├║plne na chuja, hlavne, ┼że v┼íade na okolo s├║ ─Źl├ínky a reklamy, ─Źlovek sem ide pr├şmarne asi kv├┤li tomu, ┼że to je f├│rum nie, pre─Źo to neni aspo┼ł 5x v├Ą─Ź┼íie ?!
Wicker
Pokro─Źil├Ż ─Źlen
Pokro─Źil├Ż ─Źlen
Pr├şspevky: 815
Vek: 29.81
Zalo┼żen├Ż: 05.05.2013

Odosla┼ąod zawin » 16 Sep 2020, 20:49

TomasNM: m├┤┼żem sa sp├Żta┼ą, ─Źo konkr├ętne ti pr├şde viac svetlej┼íie? Domovsk├í str├ínka, ─Źi f├│rum? Potrebujem viac informacii aby som pochopil tvoju kritiku.

Wicker: Pros├şm m├┤┼że┼í uvies┼ą viac info, kde je ikonka f├│rum mal├í? V hornom menu?

Nebr├ínime sa aj negat├şvnej sp├Ątnej v├Ązby (inak by sme sa rozkmitali :-D ) ale pros├şm nech je kon┼ítrukt├şvna, inak si z nej nevieme ve─ża zobra┼ą a potom aj na z├íklade nej nie─Źo zlep┼íova┼ą.

─Äakujem
S├║ dve veci, ktor├ę s├║ nekone─Źn├ę - vesm├şr a ─żudsk├í hl├║pos┼ą. Ale s vesm├şrom som si e┼íte nie celkom ist├Ż. /Einstein/
zawin
Obr├ízok pou┼ż├şvate─ża
Administrátor
Administrátor
Pr├şspevky: 2526
Vek: 30.82
Zalo┼żen├Ż: 17.07.2006
Paragraf: 21

Odosla┼ąod TomasNM » 17 Sep 2020, 00:06

Pardon, ked som videl obrazky, ktore si sem dal, nemal som ani chut kliknut na ten novy odkaz.
Som sa odhodlal a vidim tam aj tmavu temu, co je OK.
Stale vsak nechapem, preco v "modernom" svete nemoze tlacitko vypadat ako tlacitko, ale iba akysi tukatelny napis.
A v case, ked mame 32bitove farby na pixel, preco je logo trojfarebne? Ved take som dokazal nakreslit na Didaktiku.
Aktualne je to designovo OK. Tlacitka su tlacitka, logo je pekne 3D farebne, vsetky informacie a odkazy pekne poruke na jednej stranke. Nic tomu nechyba.

A nesuhlasim s nazorom YellowJacket.
Preco si niekto stale mysli, ze ked nieco spravim nepohodlnejsie, tak je to lepsie?
Stari uzivatelia si MUSIA zvykat na nieco nove? Z akeho dovodu?
No, ja by som Ta posadil do auta bez volantu, napr.s kniplom, a ukaz sa, ako budes jazdit.

Dalsia vec, co mi vadi je to, ze ked teraz je vyuzita plocha monitora na uzitocne odkazy, po novom budem muset rozklikavat nejake trojciarkove menu tlacitko. V casoch PDA bola filozofia mat co najviac informacii na displayi a bolo to vsetko poruke. Potom prisla "revolucia" v podobe Applu, ktori sa snazili "zjednodusit" ovladanie a cely svet sa zacal po nich opicit. Google prisiel s akymsi debilnym materialom a zial, obmedzenost ludstva to pretlaca aj na PC, kde z principu to nema co hladat. Nikdy som nepochopil benefit pol prazdnej obrazovky a obrovskym fontom si dokazem precitat akurat tak nadpis bez skrolovania. To plati vseobecne pre "responzivny" design. Na co je toto dobre?
TomasNM
Zasl├║┼żil├Ż ─Źlen
Zasl├║┼żil├Ż ─Źlen
Pr├şspevky: 1179
Vek: 39.83
Zalo┼żen├Ż: 22.01.2012
Paragraf: 23

Odosla┼ąod 21stano21 » 17 Sep 2020, 09:24

@TomasNM to prázdne miesto budú predsa reklamy :roll:
The power of Linux.
21stano21
Obr├ízok pou┼ż├şvate─ża
St├íly ─Źlen
St├íly ─Źlen
Pr├şspevky: 203
Zalo┼żen├Ż: 05.01.2013

Odosla┼ąod Drakoush » 17 Sep 2020, 09:30

M├í┼í sn├í─Ć nejak├Ż lep┼í├ş n├ípad, ako financova┼ą f├│rum? Plati┼ą si ─Źlensk├ę?
Odkupujem zauj├şmav├ę meracie pr├şstroje. Ponuky mailom alebo SS.
Drakoush
Obr├ízok pou┼ż├şvate─ża
Ultimate ─Źlen
Ultimate ─Źlen
Pr├şspevky: 10377
Vek: 25.28
Zalo┼żen├Ż: 08.02.2012
Paragraf: 22

Odosla┼ąod 21stano21 » 17 Sep 2020, 10:10

Len som chcel uk├íza┼ą na to ┼że tie plochy nebud├║ a┼ż tak├ę pr├ízdne.

Edit: ale ke─Ć u┼ż si pri tom existuj├║ aj f├│ra bez rekl├ím a ─Źlensk├ęho...vi─Ć vcely.sk
The power of Linux.
21stano21
Obr├ízok pou┼ż├şvate─ża
St├íly ─Źlen
St├íly ─Źlen
Pr├şspevky: 203
Zalo┼żen├Ż: 05.01.2013

Odosla┼ąod medved » 17 Sep 2020, 10:44

TomasNM nap├şsal:Nikdy som nepochopil benefit pol prazdnej obrazovky a obrovskym fontom si dokazem precitat akurat tak nadpis bez skrolovania. To plati vseobecne pre "responzivny" design. Na co je toto dobre?

No dufam, ze nove forum nebude tohoto stylu, ze vsetko velke jak krava s velkym fontom, velkym vsetkym a neuvidim tam nic bo vsetko sa roztaha a nekonecne scrollovanie... ako novy FB. Clovek aby si kupil 4K monitor lebo na 1080p mi tam uz pomaly nic nevojde. Akosi mi unika tento moderny dizajn.. dufam, ze tam nesmeruje aj nove forum.
medved
Obr├ízok pou┼ż├şvate─ża
Ultimate ─Źlen
Ultimate ─Źlen
Pr├şspevky: 2315
Vek: 27.12
Zalo┼żen├Ż: 02.12.2008

Odosla┼ąod zawin » 17 Sep 2020, 10:58

medved: videl si screenshoty s nov├ęho webu? https://svetelektro.com/modules.php?nam ... age&pid=14
S├║ dve veci, ktor├ę s├║ nekone─Źn├ę - vesm├şr a ─żudsk├í hl├║pos┼ą. Ale s vesm├şrom som si e┼íte nie celkom ist├Ż. /Einstein/
zawin
Obr├ízok pou┼ż├şvate─ża
Administrátor
Administrátor
Pr├şspevky: 2526
Vek: 30.82
Zalo┼żen├Ż: 17.07.2006
Paragraf: 21

Odosla┼ąod Drakoush » 17 Sep 2020, 11:04

21stano21 nap├şsal:Len som chcel uk├íza┼ą na to ┼że tie plochy nebud├║ a┼ż tak├ę pr├ízdne.

Edit: ale ke─Ć u┼ż si pri tom existuj├║ aj f├│ra bez rekl├ím a ─Źlensk├ęho...vi─Ć vcely.sk

Existuj├║, ale najprv mus├ş by┼ą ochota plati┼ą. A to pri tomto zlo┼żen├ş f├│ra moc nebude. Ja som myslel, ┼że nar├í┼ża┼í na to, ┼że je to zahlten├ę reklamami. Ja si mysl├şm, ┼że reklama tu nikomu neubl├ş┼żi, vyskakova─Źky nie s├║, zop├ír bannerov sa d├í pre┼żi┼ą.
Odkupujem zauj├şmav├ę meracie pr├şstroje. Ponuky mailom alebo SS.
Drakoush
Obr├ízok pou┼ż├şvate─ża
Ultimate ─Źlen
Ultimate ─Źlen
Pr├şspevky: 10377
Vek: 25.28
Zalo┼żen├Ż: 08.02.2012
Paragraf: 22

Odosla┼ąod TomasNM » 17 Sep 2020, 13:20

Ja som za to, vyuzit ten volny priestor na uzivatelsku listu a listu odkazov v ramci fora.
Nevidim dovod to zahrabavat pod dalsie tlacitka.
Na vrchnej tlacitkovej liste som za tlacitka, nie iba za klikatelne, nijako opticky nerozdelene napisy.

Som sam s tymto nazorom, alebo sa niekto prida?
Pr├şlohy
1.png
2.png
3.png
TomasNM
Zasl├║┼żil├Ż ─Źlen
Zasl├║┼żil├Ż ─Źlen
Pr├şspevky: 1179
Vek: 39.83
Zalo┼żen├Ż: 22.01.2012
Paragraf: 23

Odosla┼ąod romiadam » 17 Sep 2020, 14:10

Jaj..... to logo sa neda ponechat povodne?
To nove logo je podla mna z pohladu farebneho dizajnu strasne...

Farebny design mal ostat povodny, nemenit ho a mali sa vylepsit len funkcie sustemu/webu. Tato bledo modro zelena farba je pre mna ukludnujuca. Ta nova farna je pre mna moc bleda. Ale snad si zvyknem. Alebo sa mi to len zda kvoli tomu novemu dizajnu celeho webu?
Prep├í─Źte mi za diakritiku a preklepy - v├Ą─Ź┼íinou p├ş┼íem z mobilu a ENG klavesnice.
(v├Żroky nemenovan├ęho ─Źlena f├│ra:) ...z├íklady elektrotechniky ovl├ídam dokonale, tak napr. tak├Ż tyristor neviem ako presne funguje
romiadam
Obr├ízok pou┼ż├şvate─ża
Ultimate ─Źlen
Ultimate ─Źlen
Pr├şspevky: 3540
Zalo┼żen├Ż: 09.04.2008

Predchádzajúca

Nasp├Ą┼ą na Kniha prian├ş a s┼ąa┼żnost├ş

Kto je pr├ştomn├Ż

U┼ż├şvatelia prezeraj├║ci si toto f├│rum: ┼Żiadny registrovan├Ż pou┼ż├şvate─ż a 0 host├ş.

Forums ©
Autor str├ínky je Ondrej Z├ívodsk├Ż(zawin), o graficky design sa star├í ─Żubo┼í Fabo(BUFU).

TOPlist