Deprecated: Assigning the return value of new by reference is deprecated in /var/www/web4/web/includes/un_extensions.php on line 910
Svetelektro.com

Svetelektro.com

Meno:
Heslo:
SVETELEKTRO • Pioneer A 501R prep├şna─Ź vstupov

Pioneer A 501R prep├şna─Ź vstupov

Neviete si rady so zosilova─Źom a pod.?

Moderátori: Drakoush, Moderátori

Pioneer A 501R prep├şna─Ź vstupov

Odosla┼ąod E001 » 28 Sep 2020, 20:31

Zdrav├şm p├íni. zasa raz som neodolal poku┼íeniu vymeni┼ą zos├şk. :roll: Tento raz v├Żber padol na Pioneer A 501R. Ja viem, nie je ┼żiadny z├ízrak, ani Highend, ale ja sk├┤r potrebujem pracanta, ktor├Ż bude denno-denne maka┼ą, aby som nemusel doma po─Ź├║va┼ą, ako sa susedia v panel├íku vadia a pod. Po pr├şchode domov nastala klasick├í proced├║ra - na st├┤l v dielni─Źke, odkrytova┼ą, premaza┼ą prep├şna─Źe, zmera┼ą klu─Ć├ík. K├Żm sa zos├şk dostal na ak├║si pracovn├║ teplotu za┼ąa┼żen├Ż iba sluch├ítkami stiahnu┼ą z netu servisn├Ż n├ívod. Pod─ża servis├íku mal by┼ą na odporoch R 269 a R 270 20 mV. Nameral som cca 4 mV , tak som to nastavil pod─ża SN. Prep├şna─Źe vstupov a nahr├ívania som o┼íetril sprayom kontakt PR. Na to som zos├şk " nak├íbloval" a zistil som, ┼że vstup Line " ┼íkrkoce". Je vlasne na jednej z koncov├Żch pol├┤h prep├şna─Źa, teda ├║plne na pravo. Je zakrytovan├Ż, vi─Ć foto a netr├║fal som si ho k├┤li mazaniu otvori┼ą. Z boku je skrutka, ktor├í sa pri prep├şnan├ş ot├í─Źa. Nad ┼łou je zahnut├Ż plie┼íok,pravdepodobne zaistenie krytu. M├íte sk├║senosti s t├Żmto prep├şna─Źom? Otvori┼ą, ─Źi sa d├í t├íto porucha odstr├íni┼ą aj inak? V mojom veku som rad┼íej opatrn├Ż, t├í jemn├í motorika r├║k a zrak u┼ż nie s├║ tak├ę, ako kedysi. :crying: ─Äakujem za odpovede.
Pr├şlohy
Prep├şna─Ź.jpg
z boku.jpg
SONY je SONY, ale bol som nevern├Ż - zos├şk a CD som vymenil za AKAI...
E001
Obr├ízok pou┼ż├şvate─ża
Zasl├║┼żil├Ż ─Źlen
Zasl├║┼żil├Ż ─Źlen
Pr├şspevky: 1092
Vek: 63.39
Zalo┼żen├Ż: 18.11.2012

Re: Pioneer A 501R prep├şna─Ź vstupov

Odosla┼ąod amater63 » 28 Sep 2020, 23:07

Ahoj,n─Ťco podobn├ęho jsem d─Ťlal.Co si vzpom├şn├ím tak nebyl probl├ęm to otev┼Ö├şt. Tady: http://www.svetelektro.com/Forum/ozuben ... 46638.html
amater63
Ultimate ─Źlen
Ultimate ─Źlen
Pr├şspevky: 2347
Zalo┼żen├Ż: 02.05.2016

Re: Pioneer A 501R prep├şna─Ź vstupov

Odosla┼ąod E001 » 29 Sep 2020, 07:45

─Äakujem za tip, jovu somm
oslovil cez SS.
SONY je SONY, ale bol som nevern├Ż - zos├şk a CD som vymenil za AKAI...
E001
Obr├ízok pou┼ż├şvate─ża
Zasl├║┼żil├Ż ─Źlen
Zasl├║┼żil├Ż ─Źlen
Pr├şspevky: 1092
Vek: 63.39
Zalo┼żen├Ż: 18.11.2012

Nasp├Ą┼ą na Audiotechnika

Kto je pr├ştomn├Ż

U┼ż├şvatelia prezeraj├║ci si toto f├│rum: ┼Żiadny registrovan├Ż pou┼ż├şvate─ż a 4 host├ş.

Forums ©
Autor str├ínky je Ondrej Z├ívodsk├Ż(zawin), o graficky design sa star├í ─Żubo┼í Fabo(BUFU).

TOPlist