Deprecated: Assigning the return value of new by reference is deprecated in /var/www/web4/web/includes/un_extensions.php on line 910
Svetelektro.com

Svetelektro.com

Meno:
Heslo:
SVETELEKTRO • DPS na WAY

DPS na WAY

Pomoc s ostatn├Żmi vecami okolo elektroniky

Moderátori: mirosne, Moderátori

Re: DPS na WAY

Odosla┼ąod maskrtnik01 » 10 Jan 2020, 16:48

No ja som objednal jedny dps z jlcpcb, nie som spokojn├Ż s kvalitou masky a silkscreen.

─îo sa t├Żka cla, v─Ćaka uv├ştacej z─żave som sa vo┼íiel do 22ÔéČ vr├ítane dopravy. E┼íte to len i┼ílo z Budape┼íti, u┼ż nahl├ísili coln├şci, ┼że je to v poriadku. Nezdr┼żalo sa to h├ídam ani pol d┼ła.
maskrtnik01
Obr├ízok pou┼ż├şvate─ża
Ultimate ─Źlen
Ultimate ─Źlen
Pr├şspevky: 1790
Vek: 23.92
Zalo┼żen├Ż: 20.07.2010

Odosla┼ąod albert2 » 10 Jan 2020, 16:56

No, principovo je to tak, ale...

Ako prve si vyjasnime samotneho dopravcu. Pozname prepravcu DHL a DHL EXPRESS. Pozor oni su zvlast.
Ako druhe treba vediet ze DHL EXPRESS aspon v BA má svoju vlastnu colnicu, takze nikam to neposuva na preclenie. Samozrejme mam na mysli ze u nich maju ludi z colneho uradu takze sa vsetko deje v jednej blbej kancelarii. V cine objednana doprava u DHL EXPRESS znamena ze od A po Z sa deje u nich. Nikde inde. A teraz Ked dokladate papiere sami na colne konanie poplatok 24 eur sa neplati lebo oni to nerobili. Ked su papiere v poriadku aj financne tak sa konanie automaticky zastavuje a posuva sa to na dorucenie zase cez nich tj. DHL EXPRESS (nie DHL ani normalna posta). Ked sa nechate zastupovat, tak vam za 24 eur zozenu tie myzerne styri doklady co si dnes kazdy blbec vie za 10 min. spravit screen dokladov a poslat mailom.

Mal som tu cest si preclievat tovar aj sam aj v zastupeni takze bohuzial viem co a ako sa presne robi.
Suma sumarum ak ste z hodnotou pod 22 eur za tovar a samozrejme ako dopravca v mojom pripade DHL EXPRESS nikto nemoze vyberat ziadne poplatky ani 22 Eur, ani 4,50 Eur za colne konanie (nie preclenie) to je zakonom dane.
albert2
St├íly ─Źlen
St├íly ─Źlen
Pr├şspevky: 182
Zalo┼żen├Ż: 16.08.2012

Odosla┼ąod vladca » 10 Jan 2020, 16:59

Tak ja som zadal objedn├ívku na JLC asi 23.12. ... shipped 28.12 .... ale oby─Źajn├í najlacnej┼íia doprava ...
Zatia─ż nepri┼ílo a ani netu┼í├şm kde to teraz je ... posledn├í zmienka na trackingu vrav├ş ┼że:
2020-01-07 04:15 Guangzhou, Airlines

Tak sna─Ć to bud├║ci t├Ż┼żde┼ł doraz├ş :)
vladca
Nov├Ż ─Źlen
Nov├Ż ─Źlen
Pr├şspevky: 64
Zalo┼żen├Ż: 06.06.2017

Odosla┼ąod albert2 » 10 Jan 2020, 17:02

to Maskrtnik,

ked si zadal dopravcu ako DHL EXPRESS, neviem co robil tvoj balik v Budapesti, Ked cielova destinacia je Slovensko, tak z HONKONGU leti lietadlo priamo do nemecka a odtial priamo do BA, nie cez madarsko

-- Spojen├Ż pr├şspevok 10 Jan 2020, 16:05 --

to Vladca,
To mas iba 13 dni. To este si mozes zaplatit cestu okolo sveta minimalne na dva tyzdne.
albert2
St├íly ─Źlen
St├íly ─Źlen

Odosla┼ąod maskrtnik01 » 10 Jan 2020, 17:27

vladca nap├şsal:Tak ja som zadal objedn├ívku na JLC asi 23.12. ... shipped 28.12 .... ale oby─Źajn├í najlacnej┼íia doprava ...
Zatia─ż nepri┼ílo a ani netu┼í├şm kde to teraz je ... posledn├í zmienka na trackingu vrav├ş ┼że:
2020-01-07 04:15 Guangzhou, Airlines

Tak sna─Ć to bud├║ci t├Ż┼żde┼ł doraz├ş :)

To je cel├í po┼íta. Najbli┼ż┼íie budete ma┼ą v trackingu, ┼że pri┼ílo na Slovensko.
maskrtnik01
Obr├ízok pou┼ż├şvate─ża
Ultimate ─Źlen
Ultimate ─Źlen

Odosla┼ąod Milos66 » 10 Jan 2020, 19:11

maskrtnik01 nap├şsal:No ja som objednal jedny dps z jlcpcb, nie som spokojn├Ż s kvalitou masky a silkscreen.

Ja m├ím zase zl├║ sk├║senos┼ą s PCBWay. Dvakr├ít som si tam dal robi┼ą dosky a dva kr├ít to bolo dos┼ą hrozn├ę. Maska mi na niektor├Żch miestach zliezla pri oplachu liehom dolu. Tak├ę mal├ę flia─Źky sa urobili na nej.
JLCPCB u┼ż x objedn├ívok a v┼íetko v pohode.
PC = Foobar2k = TEAC UD-H01 = Willi HA v.2.1 = Beyerdynamic T1 2g.
Gramo Rega Planar 3 = Audio-technica AT440Mlb = Actidamp MK3 v.2 = AKAI AM59 = Shan Aztec 100
The Mandalorian fan
Milos66
Obr├ízok pou┼ż├şvate─ża
Ultimate ─Źlen
Ultimate ─Źlen
Pr├şspevky: 4707
Vek: 54.32
Zalo┼żen├Ż: 28.09.2013

Odosla┼ąod Atlan » 10 Jan 2020, 19:18

Ked sa ti nepCi reklamuj, mas tam na to tlacidlo.
Atlan
Obr├ízok pou┼ż├şvate─ża
St├íly ─Źlen
St├íly ─Źlen
Pr├şspevky: 411
Zalo┼żen├Ż: 01.02.2008

Odosla┼ąod Milos66 » 10 Jan 2020, 20:09

├üno to tla─Ź├ştko som si vedom├ş. No neviem, ─Źi by akceptovali osaden├║ a opl├íchnut├║ dosku. ─îo by som im ├║─Źtoval? Aj osadenie? To asi ┼ąa┼żko. A os├ídza┼ą ju nanovo sa mi teda nechcelo.
Jo a napr. rozdiel ceny som si teraz akor├ít vygeneroval. Tie ist├ę DPSky. Posledn├í objedn├ívka.
JLCPCB cena 8,80 Dolára - pošta 8
PCBWay cena 33 Dolárov - pošta 8,80.
Teda asi nie je ani nad ─Ź├şm rozm├Ż┼í─ża┼ą. Je to jednozna─Źne v prospech JLCPCB.
PC = Foobar2k = TEAC UD-H01 = Willi HA v.2.1 = Beyerdynamic T1 2g.
Gramo Rega Planar 3 = Audio-technica AT440Mlb = Actidamp MK3 v.2 = AKAI AM59 = Shan Aztec 100
The Mandalorian fan
Milos66
Obr├ízok pou┼ż├şvate─ża
Ultimate ─Źlen
Ultimate ─Źlen
Pr├şspevky: 4707
Vek: 54.32
Zalo┼żen├Ż: 28.09.2013

Odosla┼ąod vladca » 10 Jan 2020, 20:20

M├ím objednan├ę aj v JLPCB aj v PCBWay ... porovn├ím ke─Ć pr├şdu, obe objedn├ívky s├║ u┼ż na ceste.
D├íval som bielu masku a hr├║bku 1,2mm aj 1,6mm. S├║ to moje prv├ę objedn├ívky u nich,tak uvid├şme.

V minulosti som si d├íval robi┼ą v SeeedStudio (zelen├ę aj biele) a bolo to bez probl├ęmov.
https://www.seeedstudio.com/fusion.html
vladca
Nov├Ż ─Źlen
Nov├Ż ─Źlen

Odosla┼ąod maskrtnik01 » 10 Jan 2020, 20:23

Milos66 nap├şsal:
maskrtnik01 nap├şsal:No ja som objednal jedny dps z jlcpcb, nie som spokojn├Ż s kvalitou masky a silkscreen.

Ja m├ím zase zl├║ sk├║senos┼ą s PCBWay. Dvakr├ít som si tam dal robi┼ą dosky a dva kr├ít to bolo dos┼ą hrozn├ę. Maska mi na niektor├Żch miestach zliezla pri oplachu liehom dolu. Tak├ę mal├ę flia─Źky sa urobili na nej.
JLCPCB u┼ż x objedn├ívok a v┼íetko v pohode.

Tak sranda, preto┼że z Pcbway m├ím za sebou u┼ż x objedn├ívok. A ke─Ć nie som slep├Ż, tak som si probl├ęmy s maskou nev┼íimol.
maskrtnik01
Obr├ízok pou┼ż├şvate─ża
Ultimate ─Źlen
Ultimate ─Źlen

Odosla┼ąod albert2 » 10 Jan 2020, 20:55

V PCBWAY som si este dosky neda robit takze neviem porovnat. Iba JLCPCB od zaciatku a max spokojnost.
albert2
St├íly ─Źlen
St├íly ─Źlen

Odosla┼ąod vladca » 28 Jan 2020, 14:23

T├í├í├ík ... JLCPCB pri┼ílo 20.01. a PCBWay dnes ... ─Źo sa t├Żka kvality samotn├ęho PCB je to asi identick├ę,
ale silkscreen jednozna─Źne lep┼í├ş od PCBWay (biela maska, ─Źierny popis) :thumbup: .
vladca
Nov├Ż ─Źlen
Nov├Ż ─Źlen

Odosla┼ąod Najgel » 28 Jan 2020, 15:08

zdrav├şm,

prikmotr├şm sa. Robil niekto AL PCB v ─Ź├şne ? Je dobr├Ż PCBWAY ? alebo ALLPCB ? JLC nem├í v ponuke AL PCB. Diky za rady.
Ke─Ć neodpisujem tak tu nie som, alebo som a neodpisujem :D

MPLAB & PIC
Texas Instruments DSP TMS320Fxxxxx
Tevo Tarantula 3D
Pon├║kam 3D tla─Ź.
Pon├║kam n├ívrh a v├Żvoj elektroniky na z├íkazku.

UNIZA 5.ro─Źn├şk
Najgel
Obr├ízok pou┼ż├şvate─ża
Ultimate ─Źlen
Ultimate ─Źlen
Pr├şspevky: 1673
Vek: 25.52
Zalo┼żen├Ż: 02.07.2010

Odosla┼ąod maskrtnik01 » 28 Jan 2020, 18:15

Mne minule JLCPCB spackali masku - okolo padov QFP100 kade-tade. Neviem to nazva┼ą, ale n├íhodne okolo r├┤znych padov, a na ka┼żdej dps inak. Aj silkscreen som nebol spokojn├Ż s p├şsmenami.

PCBWay som objedn├íval ve─żakr├ít, aj SMD, zatia─ż st├íle spokojnos┼ą. Hlin├şkov├ę nem├ím ┼żiadnu sk├║senos┼ą.
maskrtnik01
Obr├ízok pou┼ż├şvate─ża
Ultimate ─Źlen
Ultimate ─Źlen

Odosla┼ąod sstann » 29 Sep 2020, 20:38

nazdar, daval si niekto osadzovat plosn├Ż spoj na JLCPCB? bojujem trocha s BOM a Pick and Place s├║bormy aj po vela pokusoch neviem dokon─Źit objedn├ívku. V┼żdy my zo v┼íetk├Żch s├║─Źiastok na─Ź├şta le p├ír. napr. z 10 s├║─Źiastok mam po nahrat├ş BOM s├║boru len 3. V┼íetky su─Źiastky by mali byt skladom ... Viete mi pom├┤c┼ą?
sstann
Okoloid├║ci
Okoloid├║ci
Pr├şspevky: 1
Zalo┼żen├Ż: 29.09.2020

Predchádzajúca

Nasp├Ą┼ą na Ostatn├ę

Kto je pr├ştomn├Ż

U┼ż├şvatelia prezeraj├║ci si toto f├│rum: ┼Żiadny registrovan├Ż pou┼ż├şvate─ż a 2 host├ş.

Forums ©
Autor str├ínky je Ondrej Z├ívodsk├Ż(zawin), o graficky design sa star├í ─Żubo┼í Fabo(BUFU).

TOPlist