Deprecated: Assigning the return value of new by reference is deprecated in /var/www/web4/web/includes/un_extensions.php on line 910
Svetelektro.com

Svetelektro.com

Meno:
Heslo:
SVETELEKTRO • Re├ílna hodnota Condora

Reálna hodnota Condora

V┼íetko to ─Źo sa inde nehod├ş

Moderátori: psichac, Moderátori

Re: Reálna hodnota Condora

Odosla┼ąod odaros » 05 Okt 2020, 21:27

Mek nap├şsal:tanos - toto vobec nie je o hi-fi ani o tom, ze by si to niekto kupoval na to, aby na tom pocuval kvalitne nahravky z kazety (ha) alebo radia (ha-ha). To je ako s hocakymi starymi pristrojmi, ktorych bolo malo, ze je to proste zberatelsky predmet. Preto je aj ta cena taka aka je.
Osobne by som si to nekupil, ja radsej elektronkove. Ale proti gustu ziaden disputat, ci ako sa to vravi...

Asi len "pseudozberate─żsk├Ż" ked┼że s├║ ich st├íle na mraky, s├ím m├ím dva kusy, jeden je hoden├Ż v gar├í┼żi, dostal som ich zadarmo :-)
odaros
St├íly ─Źlen
St├íly ─Źlen
Pr├şspevky: 247
Zalo┼żen├Ż: 27.08.2014

Re: Reálna hodnota Condora

Odosla┼ąod Drakoush » 05 Okt 2020, 21:30

Asi jak o┼íklivoskopy Tesla. Ja som jeden dostal, na┼íiel som ho pred br├ínou, myslel som si, ┼że ide o vyhr├í┼żanie sa :D Pritom na bazo┼íi sa pohybuj├║ niekedy aj za 100ÔéČ a predaj├║ sa v├Ą─Ź┼íinou.
Odkupujem zauj├şmav├ę meracie pr├şstroje. Ponuky mailom alebo SS.
Drakoush
Obr├ízok pou┼ż├şvate─ża
Ultimate ─Źlen
Ultimate ─Źlen
Pr├şspevky: 10483
Vek: 25.36
Zalo┼żen├Ż: 08.02.2012
Paragraf: 22

Predchádzajúca

Nasp├Ą┼ą na Nezaradite─żn├ę

Kto je pr├ştomn├Ż

U┼ż├şvatelia prezeraj├║ci si toto f├│rum: ┼Żiadny registrovan├Ż pou┼ż├şvate─ż a 0 host├ş.

Forums ©
Autor str├ínky je Ondrej Z├ívodsk├Ż(zawin), o graficky design sa star├í ─Żubo┼í Fabo(BUFU).

TOPlist