Deprecated: Assigning the return value of new by reference is deprecated in /var/www/web4/web/includes/un_extensions.php on line 910
Svetelektro.com

Svetelektro.com

Meno:
Heslo:
SVETELEKTRO • Domov├Ż rozv├ídza─Ź

Domov├Ż rozv├ídza─Ź

El. inštalácie, NN a VN rozvody, El. stroje

Moderátori: Drakoush, Moderátori

Re: Domov├Ż rozv├ídza─Ź

Odosla┼ąod zero1711 » 18 Okt 2020, 19:10

Hej viem, ale takto mi to pripad├í ├║h─żadnej┼íie a vyrie┼íi to jednoduch├ę vystrihnutie Nka. Inak musel som to aj tak prerobi┼ą, lebo to ─Źo som robil v robote bolo na ni─Ź....k THT treba privies┼ą neblokovan├║ f├ízu, nejak mi to v tej r├Żchlosti nedo┼ílo :/ Nakoniec som dal v┼íetky THT─Źka na jednu f├ízu, kv├┤li u┼íetreniu miesta v rozv├ídza─Źi, samozrejme u┼ż cez RCD. Za 24 rokov ─Źo tu b├Żvam sa nestalo, ┼że by vypadla jedna f├íza a ak sa aj stalo tak som si to nev┼íimol. V├Żpadok k├║renia na p├ír hod├şn v dome sp─║┼łaj├║com najnov┼í├ş ┼ítandard (tepeln├Ż odpor steny 6,5 a stropu 9,9) nem├┤┼że┼í ani poc├şti┼ą, bolier samozrejme bude na odli┼ínej f├íze....
Pr├şlohy
N├ívrh rozv├ídza─Źa 2.jpg
zero1711
Okoloid├║ci
Okoloid├║ci
Pr├şspevky: 22
Zalo┼żen├Ż: 20.09.2020

Odosla┼ąod technikus110 » 19 Okt 2020, 08:04

A op├Ą┼ą: zeleno┼żlt├Ż by som ┼ąahal na ─żavej strane samostatne a v┼íetko ostatn├ę - 3F a N na pravej strane...
Hore by som prehodil poz├şciu N a PE li┼íty.
technikus110
Pokro─Źil├Ż ─Źlen
Pokro─Źil├Ż ─Źlen
Pr├şspevky: 807
Vek: 60.92
Zalo┼żen├Ż: 28.06.2018
Paragraf: 24

Odosla┼ąod zero1711 » 19 Okt 2020, 09:08

Len neviem ─Źi sa mi podar├ş to urobi┼ą tak aby sa PE vodi─Ź nekri┼żoval s nechr├ínen├Żm pr├şvodom. N vodi─Ź ┼ąahan├Ż v ─żavej strane je len kv├┤li vizu├ílnej str├ínke, aby sa z toho dalo vyzna┼ą. PE svorkovnica tie┼ż bude samostatne, ale pre potreby na─Źrtu mi to takto sta─Źilo...
zero1711
Okoloid├║ci
Okoloid├║ci
Pr├şspevky: 22
Zalo┼żen├Ż: 20.09.2020

Predchádzajúca

Nasp├Ą┼ą na Silnopr├║dov├í elektrotechnika

Kto je pr├ştomn├Ż

U┼ż├şvatelia prezeraj├║ci si toto f├│rum: ┼Żiadny registrovan├Ż pou┼ż├şvate─ż a 3 host├ş.

Forums ©
Autor str├ínky je Ondrej Z├ívodsk├Ż(zawin), o graficky design sa star├í ─Żubo┼í Fabo(BUFU).

TOPlist