Zákon o "hlasnej hudbe v paneláku"

Neviete si rady so zosilovačom a pod.?

Moderátori: Drakoush, Moderátori

Nomen

Re: Zákon o "hlasnej hudbe v paneláku"

Príspevok od používateľa Nomen » 28 Máj 2014, 09:50

tolko kritiky pre panelaky a v posledny rok tu pribudli na nasom parkovisku SPZ ..LE, MI, GL ,HU , KK , a kazdy mesiac nalepeny oznam na brane ," kupim byt v tejto lokalite " , ze by az tak zle sa zilo v tych domoch ? a este , co sa stahovali , vraj dostali za byt , ze si mohli kupit dom a este aj nieco ostalo , samozrejme otazne aky dom , a v akej lokalite ale treba priznat , panelaky su naozaj vhodne pre mlade rodiny , dve- tri deti , blizo do prace , cez cestu nakupne stredisko a na druhej strane zdravotne ..a to som si povedal ze sem ani riadok :( ..a tie domy ? uz len pre penzistov co sa motaju okolo zahradky v papuciach :D
bol som nedavno na dedine troska upratovat a sused uz ma viac ako 70.. prisiel v montérkach a zacal , ze v BA nikto nerobi , myslia len na politiku , atd , ked som mu povedal ze mam tri prace akosi mu to neslo do hlavy a co som mal moznost nakuknut do krcmy , tak cele roky tam vysedavali a 20.. cakali na postarku s podporoch , predrecnik ma nasral , preto reagujem , ty si myslis ze , ti co byvajku v Panelákoch hovno robia ? tak to si teda vyprosim ,..pekny den

Používateľov profilový obrázok
dxr
Ultimate člen
Ultimate člen
Príspevky: 3968
Dátum registrácie: 05 Aug 2013, 20:21
Bydlisko: V strede nicoho
Kontaktovať používateľa:

Re: Zákon o "hlasnej hudbe v paneláku"

Príspevok od používateľa dxr » 28 Máj 2014, 10:04

Ako programator presedim cely den pri pocitaci,
Manualnou pracou si cistis hlavu niekto iny to riesi alkoholom/drogami
Tiez presedim 6-9h pri PC a cim dalej menej vdaka zahradke

@Nomen aspon napis kde sa to stahuju tie espeeeezetky nech vieme kde su lacne byty :-D
mas 3 prace bud su zle platene alebo si workoholic ale skor to prve Jedna dobre zaplatena zvycajne staci :)
0
Mahátma Ghándí: „Nejdřív tě budou ignorovat. Pak se ti budou smát. Pak proti tobě budou bojovat. Potom zvítězíš.“
čo viac dodať som taký a možeš to skúsiť vyhrať aj tak to vzdáš.. Obrázok
Arduino is popular becouse allow complex task with minimum investment

Nomen

Re: Zákon o "hlasnej hudbe v paneláku"

Príspevok od používateľa Nomen » 28 Máj 2014, 10:22

aha ..denne 6-9h ... aj teraz v praci ? akoze na FB..SE a boh vie co este ? mas dobrého zamestavatela , co ta za to plati a este aj tu vrtat , a samozrejme ti nepoviem kde je to , nepotrebujem aby sa sem stahovala vselijaka chamrat ...ja som nepovedal ze su to lacne byty ..asi by si na to ty nemal , a robim preto , ze sa mi chce , ze ma to bavi ..a mozno aj na dôchodok ,,,

Používateľov profilový obrázok
dxr
Ultimate člen
Ultimate člen
Príspevky: 3968
Dátum registrácie: 05 Aug 2013, 20:21
Bydlisko: V strede nicoho
Kontaktovať používateľa:

Re: Zákon o "hlasnej hudbe v paneláku"

Príspevok od používateľa dxr » 28 Máj 2014, 10:46

" aj teraz v praci ? akoze na FB..SE a boh vie co este ?"
niekto chodi na cigu a niekto na svetelelektro.com co myslis co viac skodi zamestnavatelovi :)
FB som nikdy nepouzival ani neplanujem cize mi ostava kopa volneho casu :twisted:
0
Naposledy upravil/-a dxr v 28 Máj 2014, 10:53, upravené celkom 1 krát.
Mahátma Ghándí: „Nejdřív tě budou ignorovat. Pak se ti budou smát. Pak proti tobě budou bojovat. Potom zvítězíš.“
čo viac dodať som taký a možeš to skúsiť vyhrať aj tak to vzdáš.. Obrázok
Arduino is popular becouse allow complex task with minimum investment

Nomen

Re: Zákon o "hlasnej hudbe v paneláku"

Príspevok od používateľa Nomen » 28 Máj 2014, 10:52

ked uz ide o to , tak ja nefajcim a nikdy som ani nie ..vies to je take detinske , povedat .. ja predsa nefajcim , ja len tu vysedavam , ale pracujem poctivo .. ved nic , pekny den ti prajem , ja idem pracovat ... :D

Používateľov profilový obrázok
dxr
Ultimate člen
Ultimate člen
Príspevky: 3968
Dátum registrácie: 05 Aug 2013, 20:21
Bydlisko: V strede nicoho
Kontaktovať používateľa:

Re: Zákon o "hlasnej hudbe v paneláku"

Príspevok od používateľa dxr » 28 Máj 2014, 10:57

sorry ale ty si ma poslal na FB a tiez mi to prislo dost adolescentne
pracuj inak budes musiet hladat dalsiu pracu :)
0
Mahátma Ghándí: „Nejdřív tě budou ignorovat. Pak se ti budou smát. Pak proti tobě budou bojovat. Potom zvítězíš.“
čo viac dodať som taký a možeš to skúsiť vyhrať aj tak to vzdáš.. Obrázok
Arduino is popular becouse allow complex task with minimum investment

Nomen

Re: Zákon o "hlasnej hudbe v paneláku"

Príspevok od používateľa Nomen » 28 Máj 2014, 12:07

nestaraj sa o moju pracu a nestojim o tvoje komentare k mojej praci a k bydlisku , ked sa hanbis za svoje bydlisko , v strede nicoho , to mi pripada ako v riti , tak sa drz ..neboj , uz som skoncil , ale som sa prekonal , s debilom sa viem tu bavit max tri prispevky , vaz si toho ..

Používateľov profilový obrázok
zdenoeddie
Power user
Power user
Príspevky: 4083
Dátum registrácie: 25 Júl 2009, 00:00
Bydlisko: ked kus ta Presov 15km na vychod
Vek: 23

Re: Zákon o "hlasnej hudbe v paneláku"

Príspevok od používateľa zdenoeddie » 28 Máj 2014, 12:09

Pani, to chce klud. Kto je kde, nech tam aj bude, robi co chce, kazde nech sa stara o seba :)
0

Používateľov profilový obrázok
AndiCibula
Ultimate člen
Ultimate člen
Príspevky: 2494
Dátum registrácie: 29 Nov 2009, 00:00
Bydlisko: Brno
Vek: 33
Kontaktovať používateľa:

Re: Zákon o "hlasnej hudbe v paneláku"

Príspevok od používateľa AndiCibula » 28 Máj 2014, 14:08

dxr, Nomen - pani, nejak neviem najst vo vasej konverzacii jediny dovod ostrej slovnej potycky, ste rozumni pani, ja sa len divim.
0
Performance in nanospace.

Používateľov profilový obrázok
dxr
Ultimate člen
Ultimate člen
Príspevky: 3968
Dátum registrácie: 05 Aug 2013, 20:21
Bydlisko: V strede nicoho
Kontaktovať používateľa:

Re: Zákon o "hlasnej hudbe v paneláku"

Príspevok od používateľa dxr » 28 Máj 2014, 15:20

Ja to uzavriem a pojdem pomalsie + nejaky ten citatik.
nomen napísal:tolko kritiky pre panelaky a v posledny rok tu pribudli na nasom parkovisku SPZ ..LE, MI, GL ,HU , KK , a kazdy mesiac nalepeny oznam na brane ," kupim byt v tejto lokalite " ,
Nomen zacal ze do BA sa stahuju mimo Bratislavske znacky chcel som sa opyat
lebo aj unas pribudaju a je to hlavne kvoli lacnym bytom
Nomen napísal:aha ..denne 6-9h ... aj teraz v praci ? akoze na FB..SE a boh vie co este ?
Nomen ma obvinil ze som na SE a FB pritom na FB niesom ja som vseobecne poznamenal ze
ze niekto chodi na cigu a niekto na svetelektro ze ktory zamestnanec je vacsim prinosom pre IT/Elektro firmu?

Pritom Nomen je uzivatel Grafiaus@hw.cz a okrem SE je HW.cz ebastlirna.cz a boh vie co este
pise o debilovi ale ked si pozriem jeho starsie prispevky tak
ich radsej vybodkoval lebo ich nevedel zmazat... preco asi ;)

A na slovensku mame jedno prislovie
Zlodej krici chytte zlodeja. Lebo on chodi v beznom case na mrte elektro stranok
sorry ale musel som reagovat hned potom ako som dospal nocnu ;)
Nomen napísal:s debilom sa viem tu bavit max tri prispevky , vaz si toho .
Inak Nomen porusuje nejaky bod miestneho fora tym debilom takze poprosim miestneho moderatora
aby mu to vysvetlil ja som neutocil Vyzeralo by to inak.

PS: Nomen mozes bodkovat :)
0
Mahátma Ghándí: „Nejdřív tě budou ignorovat. Pak se ti budou smát. Pak proti tobě budou bojovat. Potom zvítězíš.“
čo viac dodať som taký a možeš to skúsiť vyhrať aj tak to vzdáš.. Obrázok
Arduino is popular becouse allow complex task with minimum investment

Nomen

Re: Zákon o "hlasnej hudbe v paneláku"

Príspevok od používateľa Nomen » 28 Máj 2014, 16:30

aha .. jasne programator :D , cize bavi ta snorit , ja som vlastne aj prestal , lenze asi si si nevsimol ze sme sa prestali bavit o hluku a o byvani , spomenul si ze treba taku pracu ci staci len jedna a tak dobre si vybrat a dost pohrdlvo si spomenul ze dve alebo tri pre workoholika , rad by som vedel o dopisovateloch , ci maju dve aj tri prace , ci by prijali este zarobok , nieco na prilepsenie a pod , ci by niekto za nich platil aj odvody , resp len tak na na ruku .. mne to vychadza ze mas asi nieco cez 30rokov , pracujes vo vecsej firme , dostavas okolo 700-800 ciste , byvas u rodicov v rodinnom dome , niekde stredne Slovensko ? domov nic nedavas , a to vsetko mas len pre svoju potrebu , predpokladam , ze si slobodny , deti nemas , ziadnu hypoteku a mozno ti rodicia sem tam pozicaju auto a tak potom machrujes ze je zbytocne este pracovat ..ale ako bolo spomenute , kazdemu o byvani ako sa paci ..ja som tak pol na pol .. 30rokov v strede mesta s velkym dvorom a záhradami a 30 rokov panelaku a nieco aj na dedine , mesiac cez leto :D
aha ... to bodkovanie ..ja tak zvyknem ..ked sa mi nechce rozpisovat , nie je tym nic myslene :(

Nomen

Re: Zákon o "hlasnej hudbe v paneláku"

Príspevok od používateľa Nomen » 28 Máj 2014, 16:39

Prosil by som Admina , aby mi zrusil Ucet , netusil som ..ze je tu zabava a zvyk po niekom snorit , myslim , ze to takto staci ? Dakujem .
Netusil som ze je neziaduce mat na HW.cz tiez postu :D
este si postahujem telefonne cisla a kontakty v SS ..
Psichac ..je to aj v tvojej kompetencii ? prosil by som ta o zmazani uctu , kontakt hadam na mna mas , pekny den

Používateľov profilový obrázok
AndiCibula
Ultimate člen
Ultimate člen
Príspevky: 2494
Dátum registrácie: 29 Nov 2009, 00:00
Bydlisko: Brno
Vek: 33
Kontaktovať používateľa:

Re: Zákon o "hlasnej hudbe v paneláku"

Príspevok od používateľa AndiCibula » 28 Máj 2014, 16:52

Ts, a ja som myslel ze starsi zasluzily pan sa nemoze urazit a ono fakt. 8O
To protestne mazanie si uctov povazujem za infantilny prejav. :D
0
Performance in nanospace.

Používateľov profilový obrázok
Drakoush
Ultimate člen
Ultimate člen
Príspevky: 10964
Dátum registrácie: 07 Feb 2012, 23:22
Bydlisko: Nitra
Vek: 28
Kontaktovať používateľa:

Re: Zákon o "hlasnej hudbe v paneláku"

Príspevok od používateľa Drakoush » 28 Máj 2014, 16:57

Kde Nomen skončil, grafius začína...
0
Odkupujem zaujímavé meracie prístroje. Ponuky mailom alebo SS.

Používateľov profilový obrázok
psichac
Ultimate člen
Ultimate člen
Príspevky: 5097
Dátum registrácie: 27 Okt 2009, 00:00
Bydlisko: Bratislava
Vek: 30
Kontaktovať používateľa:

Re: Zákon o "hlasnej hudbe v paneláku"

Príspevok od používateľa psichac » 28 Máj 2014, 17:27

dxr napísal:
Ako programator presedim cely den pri pocitaci,
Manualnou pracou si cistis hlavu niekto iny to riesi alkoholom/drogami
Tiez presedim 6-9h pri PC a cim dalej menej vdaka zahradke

@Nomen aspon napis kde sa to stahuju tie espeeeezetky nech vieme kde su lacne byty :-D
mas 3 prace bud su zle platene alebo si workoholic ale skor to prve Jedna dobre zaplatena zvycajne staci :)
dxr keď už ideš citovať posledný príspevok (čo je mimochodom zablokované), tak ho aspoň cituj poriadne! Keď už si taký "frajer"... Nič by sa možno nebolo stalo...
0
zaujimáš sa o DVB-T alebo DXing všeobecne? klikni sem a dozvieš sa viac
-->FTP server<--||diskusia k FTP serveru||zase tie tvoje komentare...
Inak som Rado ;)

Používateľov profilový obrázok
dxr
Ultimate člen
Ultimate člen
Príspevky: 3968
Dátum registrácie: 05 Aug 2013, 20:21
Bydlisko: V strede nicoho
Kontaktovať používateľa:

Re: Zákon o "hlasnej hudbe v paneláku"

Príspevok od používateľa dxr » 28 Máj 2014, 17:29

Vedel som ze sa budes hnevat.... a ozves sa ale musel som ho citovat lebo:

Potom ako som videl ze Nomen po sebe upratuje som usudil ze bude chciet upratat aj tu ked dojdu argumenty.
Moja predtucha ma nesklamala.

Teraz tam ostalo aspon nieco. Ja som sa snim hadat neplanoval a nechcel len som reagoval.
Na to pravo mam.

Ja som ho detinskym nenazyval ani debilom vramci objektivnosti si to mohol spomenut....
Bol by zneho uzasny sused len neviem ci by zmazal aj meno zo zvonceka alebo sa rovno odstahoval :-D
0
Mahátma Ghándí: „Nejdřív tě budou ignorovat. Pak se ti budou smát. Pak proti tobě budou bojovat. Potom zvítězíš.“
čo viac dodať som taký a možeš to skúsiť vyhrať aj tak to vzdáš.. Obrázok
Arduino is popular becouse allow complex task with minimum investment

Používateľov profilový obrázok
psichac
Ultimate člen
Ultimate člen
Príspevky: 5097
Dátum registrácie: 27 Okt 2009, 00:00
Bydlisko: Bratislava
Vek: 30
Kontaktovať používateľa:

Re: Zákon o "hlasnej hudbe v paneláku"

Príspevok od používateľa psichac » 28 Máj 2014, 17:48

lenže to "ako ťa nazval" plynulo práve z tvojej chyby.
A opäť to dokazuješ pretože keby si nebol "ako ťa nazval" tak by si si ten moj post hore prečítal pozorne a zistil o čo mi ide a netliachal tu sprostosti..
Tak isto bolo od teba dosť detinské to
dxr napísal:pracuj inak budes musiet hladat dalsiu pracu :)
ani ten smajl na konci tomu nepomohol...

Takže pokiaľ už nemáš čo povedať k "Zákon o "hlasnej hudbe v paneláku"", tak sa zdrž diskusie, prosím.

mimochodom, ked on je chlapec, tak ty si voči nemu batoľa
0
zaujimáš sa o DVB-T alebo DXing všeobecne? klikni sem a dozvieš sa viac
-->FTP server<--||diskusia k FTP serveru||zase tie tvoje komentare...
Inak som Rado ;)

Dominic
Nový člen
Nový člen
Príspevky: 75
Dátum registrácie: 16 Nov 2013, 22:47
Bydlisko: Martin

Re: Zákon o "hlasnej hudbe v paneláku"

Príspevok od používateľa Dominic » 28 Máj 2014, 17:50

Byt ludia kupujú len ked sa nechcú moc zadlžit prípadne su sami a samým by bol dom zbytočný,každý kdo ma vetšiu hotovost kupuje dom alebo ho stavia.A poznám vela ludí čo prešlo z bytu do domu a len si pochavalujú hoci viacej roboty, deti musia dochádzat autobusom do školy ale majú súkromie a môžu si robit čo chcú a kedy chcú a nemusia sa ničím obmedzovat.
0

pocitujlasku
Ultimate člen
Ultimate člen
Príspevky: 6242
Dátum registrácie: 20 Júl 2007, 00:00
Vek: 41

Re: Zákon o "hlasnej hudbe v paneláku"

Príspevok od používateľa pocitujlasku » 28 Máj 2014, 17:56

dxr napísal:Manualnou pracou si cistis hlavu niekto iny to riesi alkoholom/drogami
Nebudem sa hrat na svateho, piatok vecer chodim na pivo :)
Nomen napísal:aha ..denne 6-9h ... aj teraz v praci ? akoze na FB..SE a boh vie co este ? mas dobrého zamestavatela , co ta za to plati a este aj tu vrtat
Mozno ta to prekvapi, ale aj ja chodim pocas dna na fb, SE a dalsie stranky, a nikomu to nevadi. To je jedna z vyhod kombinacie zivnost a praca z domu, robim vtedy kedy chcem a ked sa mi proste nedari, tak riesim ine veci a dokoncim neskor.
0
Jedním z největších projevů nedůvěry v Boha je hromosvod na kostele.

Používateľov profilový obrázok
5ko
Power user
Power user
Príspevky: 10183
Dátum registrácie: 18 Feb 2010, 00:00
Vek: 68

Re: Zákon o "hlasnej hudbe v paneláku"

Príspevok od používateľa 5ko » 28 Máj 2014, 22:20

Dofrasa,chvílu tu nie som ...lebo aj robiť treba... a už je to tu ako na jatkách. :wink:
Čudujem sa vám chlapi, že neviete kedy si treba zahryznúť radšej do jazyka a vykašlať sa aj na invektívy druhej strany,ale radšej začnete po sebe hádzať citátmi...Viem že treba sa aj brániť,ale netreba sa hned aj urážať.Myslím, že zámerom debaty nebolo vôbec nejaké vykrikovanie si čo kto robí či nerobí,ako a kde býva....ale došlo len k nepochopeniu vyjadrení z jednej alebo z druhej strany a potom to už išlo do obrátok.Viem že ste každý macher vo svojom odbore,ale možno ste len mali obaja akurát dnes blbý deň,či noc...veď kto ho občas nemá.Každý sme nejaký,každý má svoju hrdosť,niekomu nevadí ostrejšie slovo,inému stačí náznak a urazí sa,ale riešiť takéto malicherné spory tak razantne asi nebolo treba .Osobne ma velmi mrzia takéto trenice,pretože sa vždy snažím udržať mier a pohodu na fore a strata každého schopného člena je len na škodu .Nomen, viem že si zásadový človek a vždy si poradil a pomohol každému a aj vytkol chyby,ale niekedy možno príliš ostro a to nie každému lahodí.Neviem,či je tvoje rozhodnutie definitívne ,ale skúste obaja preglgnúť horkú slinu a podať si ruky.Škoda, že občas na správne pochopenie vety nestačí okrem slov ani nejaký ten smajlík,pretože na každú situáciu je ich tu asi málo.No neviem,čo viac k tomu dodať,pretože sme už dlhšiu dobu dosť hodne od témy,a mali by sme to nejako uzavrieť.Nič sa neje také horúce ako sa navarí a čas vela vecí vylieči.
Ak myslíte ,že chcete urobiť krok späť a zabudnúť na toto hlúpe extempore, stačí,ak postnete namiesto dlhých rečí len smajlíka/ :) / na znak súhlasu.
Myslím, že potom by bolo celkom vhodné tie nešťastné príspevky OT aj kludne zmazať...
Ja len tolko.
0
Lenivosť je matka pokroku.Lenivý človek rozmýšla,ako by si robotu uľahčil a tak niečo vynájde.
Ku každému čínskemu výrobku by mali pribaliť jedného číňana, aby som ho mohol nakopať do ....,ked sa to pokazí.

Napísať odpoveď