Čo vás dnes nahnevalo? 2

Kecajte o čom chcete...

Moderátori: mirosne, Moderátori

Používateľov profilový obrázok
psichac
Ultimate člen
Ultimate člen
Príspevky: 5097
Dátum registrácie: 27 Okt 2009, 00:00
Bydlisko: Bratislava
Vek: 30
Kontaktovať používateľa:

Re: Co vás dneska nasralo? [Pokračujte ...]

Príspevok od používateľa psichac » 07 Nov 2014, 11:32

to upc si robí zo zákazníka (aj byvaleho) fakt holú ric...
31.10 skončila zmluva - posledna faktura na obdobie DO 31.10 bola zaplatena)
a oni mi včera poslali dalšiu fakturu :D na tretinovu sumu a aby toho nebolo málo tak asi došla z budúcnosti :
Dátum vyhotovenia: 4.11.2014
Dátum dodania: 3.11.2014
a došla včera...
Tak som im vola, babenka skalopevne presvedčená že mi zmluva trvá, tak som jej sedliacky vysvetlil že zariadenia nemám, zmluva skončila a výpoved bola podpísaná mesiac vopred. Tak že doooobre, momeeent, ja si to musím overiť...Ahaaaaaaaaaaaaaaa, to systém sám vygeneroval, považujte túto FA za bezpredmetnú. No to si píšte že ju nezaplatím. A skúste mi poslať nejakú upomienku :axe:

/a to je ešte mama zvedavá že aká faktúra dojde z telekomu. Lebo mesiac prešiel a nič...či nebudú infarktové stavy na oboch stranách.
0
zaujimáš sa o DVB-T alebo DXing všeobecne? klikni sem a dozvieš sa viac
-->FTP server<--||diskusia k FTP serveru||zase tie tvoje komentare...
Inak som Rado ;)

Používateľov profilový obrázok
5ko
Power user
Power user
Príspevky: 10184
Dátum registrácie: 18 Feb 2010, 00:00
Vek: 68

Re: Co vás dneska nasralo? [Pokračujte ...]

Príspevok od používateľa 5ko » 07 Nov 2014, 13:28

Čo vás ,,poteší ,,viac, ako ked pri odbočovaní z cesty do brány, natrafíte kolesom na takúto lístím zamaskovanú priepadlinu vedla kanála na chodníku, tak že som na služobnej fabii rozdrapil bok pneumatiky asi na 8cm,takže bola v momente prázda a rezerva zaprataná v naloženom kufri. :mrgreen:
Rezerva samozrejme poloprázdna,ešteže tescopumpa bola len asi 200 metrov.
/vstup do Tyhányiovského kaštiela na Radvanskej 27 v BB /
Mali ste vidieť tie šachy v poisťovni... fotili najprv auto ,potom VINkod, založenú rezervu techničák a až nakoniec tú prepichnutú gumu :rolleyes:
Ešte som mu povedal že topánky mám č.8,ak by potrebovali aj to.
Prílohy
ulica 136.jpg
0
Naposledy upravil/-a 5ko v 07 Nov 2014, 14:47, upravené celkom 1 krát.
Lenivosť je matka pokroku.Lenivý človek rozmýšla,ako by si robotu uľahčil a tak niečo vynájde.
Ku každému čínskemu výrobku by mali pribaliť jedného číňana, aby som ho mohol nakopať do ....,ked sa to pokazí.

Používateľov profilový obrázok
dxr
Ultimate člen
Ultimate člen
Príspevky: 3968
Dátum registrácie: 05 Aug 2013, 20:21
Bydlisko: V strede nicoho
Kontaktovať používateľa:

Re: Co vás dneska nasralo? [Pokračujte ...]

Príspevok od používateľa dxr » 07 Nov 2014, 14:42

Potom napis ci to aj preplatili :D
Mne sa takto podarilo prerazit bok pneu na macacej kocke. Ked som sa otacal vo stupe do garaze.
Kde som vykladal mamu a hned som siel dalej. Asi po 1km sa to nedalo udrzat na ceste
a skoncil som na zastavke MHD.
Tak asi 20m od krizovatky lepsi flek to fakt nemohol byt. dopredu za zastavku som
nemohol ist na zastavke asi 30 cumilov.
Obdivovalo v tme a mrholeni ako nejde povolit matica a tiez vsetko bolo treba vylozit a vybrat rezervu.
Nastastie toto je plna takze rezerva fukanie odpadlo ale tie hlasky nevodiciek si pamatam...
0
Mahátma Ghándí: „Nejdřív tě budou ignorovat. Pak se ti budou smát. Pak proti tobě budou bojovat. Potom zvítězíš.“
čo viac dodať som taký a možeš to skúsiť vyhrať aj tak to vzdáš.. Obrázok
Arduino is popular becouse allow complex task with minimum investment

Samanko
Zaslúžilý člen
Zaslúžilý člen
Príspevky: 1107
Dátum registrácie: 03 Máj 2013, 16:18
Bydlisko: Up there in the sky

Re: Co vás dneska nasralo? [Pokračujte ...]

Príspevok od používateľa Samanko » 22 Nov 2014, 19:09

Jeden krasny studeny vecer, asi tak pred dvoma hodinami sa jedna jelenica s mladym v tele a dalsim niekde behajucim popri nej rozhodla, ze mi vojde do cesty a roz***** mi celne sklo, naraznik, blatnik, kapotu, svetlomet,bocnu smerovku a povinna zakonna poistka to nezahrna, pretoze ta uhradza skodu sposobenu mnou.. Havarijnu to nema, cize ta sa vylucuje. Malo by to zaplatit polovne zdruzenie (ci tak neak sa to vola) ale taka dohoda vraj nebola nikde nikdy poistena (povedal dopravny policajt).. Cize keby som vrazil do stlpu tak mi zaplati ale takto nie kks.. :ignore: ..


...esteze je to auto sluzobne :mrgreen:
0
“Strong people don't put others down... They lift them up.“ Michal P. Watson.
„Pravda musí čelit více zkoumajícím pohledům !"
„We cannot choose our external circumstances, but we can always choose how we respond to them'' Epiktetos

Používateľov profilový obrázok
oravan
Ultimate člen
Ultimate člen
Príspevky: 2993
Dátum registrácie: 13 Sep 2014, 01:43
Bydlisko: Martin
Vek: 59

Re: Co vás dneska nasralo? [Pokračujte ...]

Príspevok od používateľa oravan » 22 Nov 2014, 20:05

ono treba aj rýchlosť prispôsobiť aby sa niečo také nestalo ja som v živote zver ešte neprešiel či náhodou alebo naschvál to niekto má vo zvyku mačky. vtáky , ježkov to sú ubožiaci

-- Spojený príspevok 22 Nov 2014, 21:07 --

k veci že nemám po ruke kapacitu 100mikro na 50V vrrrr
0

Používateľov profilový obrázok
5ko
Power user
Power user
Príspevky: 10184
Dátum registrácie: 18 Feb 2010, 00:00
Vek: 68

Re: Co vás dneska nasralo? [Pokračujte ...]

Príspevok od používateľa 5ko » 23 Nov 2014, 07:37

Takže poškodenú pneumatiku aj pulklicu uznali, v servise to vymenili,/gumu zohnali asi za 40€/ doporučili aj geometriu /prihriali si polievočku,kôli ktorej som tam strávil asi 3 hodiny/,zacvakal som v hotovosti takmer stovku € a kedže máme v havarijnom nejakú spoluúčasť ,tak nám preplatili asi 15€. :mrgreen: Bola to asi prvá škodová udalosť za 10 rokov. No skutočne sa oplatí platiť poistky. :butthead:

Náhrada škody polovným združením pri zrážke zo zverou je tuším uzákonená, takže policajtovi sa asi len nechelo čakať na príchod polovníkov /asi kamarátov/tak ťa odbil tou hlúposťou.Mohol si sa aspoň dohodnúť, nech ťa zavolajú na guláš. :lol:

Nedávno som si večer všimol tri srnky pasúce sa pod húštinou ,tesne za zvodidlami pri tej novej rušnej križovatke v BB na severnom obchvate medzi odbočkou na vysielač a benzínkou.Ani ich to nehlo,že okolo nich fičia náklaďáky.
Pomaly nás vysoká vytlačí skôr ako čierna. :wink:
0
Lenivosť je matka pokroku.Lenivý človek rozmýšla,ako by si robotu uľahčil a tak niečo vynájde.
Ku každému čínskemu výrobku by mali pribaliť jedného číňana, aby som ho mohol nakopať do ....,ked sa to pokazí.

Samanko
Zaslúžilý člen
Zaslúžilý člen
Príspevky: 1107
Dátum registrácie: 03 Máj 2013, 16:18
Bydlisko: Up there in the sky

Re: Co vás dneska nasralo? [Pokračujte ...]

Príspevok od používateľa Samanko » 23 Nov 2014, 12:17

oravan napísal:ono treba aj rýchlosť prispôsobiť aby sa niečo také nestalo ja som v živote zver ešte neprešiel
Denne prejdem ako sofer od 200 do 1500km (vacsinou neaky stred, raz za cas aj 2k). Pokial chodis na aute vikendovo, tak sa nemame moc v com porovnavat kto presiel a kto nie. Ak neratam 10cm prasklinu na narazniku tak je to prva nehoda v historii - aj ked mam aj na papiery, ze to zavinila lesna zver. Ked som videl tu mrchu jak rychlo bezi tak som sa az divil kolko to ta jelenica vytiahne km/h :biggrin: Ked to do mna napalila tak som mal mozno 20km/h, ak nie menej :axe:

btw, dneska bola omsa za polovnikov a ta jelenica bola vraj vystavena pred oltarom ci tam kdesi :mrgreen: (nebol som, neviem presne co a ako, len sestra rozpravala)
0
Naposledy upravil/-a Samanko v 23 Nov 2014, 13:22, upravené celkom 1 krát.
“Strong people don't put others down... They lift them up.“ Michal P. Watson.
„Pravda musí čelit více zkoumajícím pohledům !"
„We cannot choose our external circumstances, but we can always choose how we respond to them'' Epiktetos

Používateľov profilový obrázok
Milos66
Ultimate člen
Ultimate člen
Príspevky: 4730
Dátum registrácie: 28 Sep 2013, 11:31
Bydlisko: Turčianska kotlina
Vek: 57

Re: Co vás dneska nasralo? [Pokračujte ...]

Príspevok od používateľa Milos66 » 23 Nov 2014, 12:33

2000 km za deň? To vychádza priemerka na 24 hodín vyše 83km/h. To ako vážne. A smie sa opýtať kde?
0
PC = Foobar2k = TEAC UD-H01 = Willi HA v.2.1 = Beyerdynamic T1 2g.
Gramo Rega Planar 3 = Audio-technica AT440Mlb = Actidamp MK3 v.2 = AKAI AM59 = Shan Aztec 100
The Mandalorian fan

Samanko
Zaslúžilý člen
Zaslúžilý člen
Príspevky: 1107
Dátum registrácie: 03 Máj 2013, 16:18
Bydlisko: Up there in the sky

Re: Co vás dneska nasralo? [Pokračujte ...]

Príspevok od používateľa Samanko » 23 Nov 2014, 12:46

5ko napísal:Náhrada škody polovným združením pri zrážke zo zverou je tuším uzákonená, takže policajtovi sa asi len nechelo čakať na príchod polovníkov /asi kamarátov/tak ťa odbil tou hlúposťou.Mohol si sa aspoň dohodnúť, nech ťa zavolajú na guláš. :lol:

Nedávno som si večer všimol tri srnky pasúce sa pod húštinou ,tesne za zvodidlami pri tej novej rušnej križovatke v BB na severnom obchvate medzi odbočkou na vysielač a benzínkou.Ani ich to nehlo,že okolo nich fičia náklaďáky.
Pomaly nás vysoká vytlačí skôr ako čierna. :wink:
Polovnici tam boli skor, nez policajti, lebo isli akurat z polovacky - bol medzi nimi aj priamo hospodar, ktoremu volali policajti (musia) hned ako som s nimi-policajtmi dovolal ja a hospodar uz len povedal, ze je na mieste. Najskor mi to povedali polovnici, ze mi to urcite nikto nezaplati a potom aj dopravny policajt - ze spravne by to malo zaplatit polovne zdruzenie ale ze taka dohoda nikde nikdy podpisana nebola. Len tak zbezne som kukol na nete a fakt to tak vyzera. Omrdat sa az tak jednoducho nenecham, pekne je to cele zdokumentovane a vina je priznana lesnej zvery priamo na papiery :mrgreen: Keby mala ta jelenica zakonnu poistku, tak by to bolo jednoduchsie :mrgreen: :mrgreen: .Ja to platit nebudem, ale firma alebo polovne zdruzenie. Syn mojho veduceho (konatela) je pravnik a taketo veci uz riesia oni, takze ja sa necitim byt neak schopny im do toho nieco hovorit.

Tento rok som uz bol svedkom nehody so srnkou asi 5krat, avsak, ze prave ja trafim taku velku mrchu ktora narobi tolko skody by som nepovedal.

Milos66 To boli cesty do DE (Siegerland) a spat. Treba vsak poznamenat, ze niekedy to presahovalo 24 hodin - podla premavky.
Nieje sa comu cudovat, bolo to takmer full dialnica v pl+de-(90% neobmedzena).
0
“Strong people don't put others down... They lift them up.“ Michal P. Watson.
„Pravda musí čelit více zkoumajícím pohledům !"
„We cannot choose our external circumstances, but we can always choose how we respond to them'' Epiktetos

Používateľov profilový obrázok
zipaj
Ultimate člen
Ultimate člen
Príspevky: 2902
Dátum registrácie: 13 Feb 2011, 00:00
Bydlisko: Vranov nad Topľou
Vek: 49
Kontaktovať používateľa:

Re: Co vás dneska nasralo? [Pokračujte ...]

Príspevok od používateľa zipaj » 23 Nov 2014, 19:10

psichac napísal:to upc si robí zo zákazníka (aj byvaleho) fakt holú ric...
31.10 skončila zmluva - posledna faktura na obdobie DO 31.10 bola zaplatena)
a oni mi včera poslali dalšiu fakturu :D na tretinovu sumu a aby toho nebolo málo tak asi došla z budúcnosti :
Dátum vyhotovenia: 4.11.2014
Dátum dodania: 3.11.2014
a došla včera...
Tak som im vola, babenka skalopevne presvedčená že mi zmluva trvá, tak som jej sedliacky vysvetlil že zariadenia nemám, zmluva skončila a výpoved bola podpísaná mesiac vopred. Tak že doooobre, momeeent, ja si to musím overiť...Ahaaaaaaaaaaaaaaa, to systém sám vygeneroval, považujte túto FA za bezpredmetnú. No to si píšte že ju nezaplatím. A skúste mi poslať nejakú upomienku :axe:

/a to je ešte mama zvedavá že aká faktúra dojde z telekomu. Lebo mesiac prešiel a nič...či nebudú infarktové stavy na oboch stranách.
Mne z UPC telefonovali začiatkom mesiaca a teraz citujem "V rámci skvalitňovania naších služieb Vám zrušíme analógovú káblovú televíziu. Musíte si u nás objednať digitálny settopbox k pôvodnej cene sa Vám platba navýši iba o 4 či 5€ mesačne (za prenájom settopboxu + neviem čo, k pôvodnej cene 11,80€)" a keď som sa opýtal že kedy to vlastne tá analógová káblovka skončí, tak mi povedala že okolo vianoc! Fakt dobrý termín, (predpokladám že skôr pred vianocami aby mali dobrý "presviedčací argument"). Tak som milej pani povedal že teda "nemusím", lebo na trhu majú aj konkurenciu. Kúpim satelit, skylink a dlabem na všetky káblovky, argument že budem mať cez 100 programov neobstojí, lebo je jedno či mám 4 programy, alebo 100, v základnom balíku aj tak nie je na čo pozerať.
0
Základné parametre zosilňovača pre kapelu? - Nízka váha a veľký výkon, v tom hluku sa aj tak všetko stratí :-)

Používateľov profilový obrázok
psichac
Ultimate člen
Ultimate člen
Príspevky: 5097
Dátum registrácie: 27 Okt 2009, 00:00
Bydlisko: Bratislava
Vek: 30
Kontaktovať používateľa:

Re: Co vás dneska nasralo? [Pokračujte ...]

Príspevok od používateľa psichac » 23 Nov 2014, 19:34

Oni idu rusit analog? Fuuuuu.... Sami sebe skodia :)

Inak mna 5 hodin srala baterka z notebooku ale uz som ju premohol... Jeden clanok je ale pekne nafuknuty a 2.3V tak som ho ani nevyberal...
Prílohy
image.jpg
0
zaujimáš sa o DVB-T alebo DXing všeobecne? klikni sem a dozvieš sa viac
-->FTP server<--||diskusia k FTP serveru||zase tie tvoje komentare...
Inak som Rado ;)

mato3000
Power user
Power user
Príspevky: 9767
Dátum registrácie: 04 Jan 2009, 00:00
Bydlisko: BA

Re: Co vás dneska nasralo? [Pokračujte ...]

Príspevok od používateľa mato3000 » 23 Nov 2014, 19:57

kurňa, super ... zhnité jabĺčko už neni len zhnité , ale aj prasknuté :confused:

psichac, nebudeš mať náhodou trochu času :roll:

Obrázok
0

Používateľov profilový obrázok
BFX
Ultimate člen
Ultimate člen
Príspevky: 2506
Dátum registrácie: 04 Sep 2013, 19:41
Bydlisko: Košice
Vek: 50

Re: Co vás dneska nasralo? [Pokračujte ...]

Príspevok od používateľa BFX » 23 Nov 2014, 20:53

mato3000: coze? zena si ho poplietla s denkom a klepala na nom rezne? :lol:
0
“Nice looking” circuit construction doesn't always equate to good circuit performance.
http://www.arrl.org/files/file/Product% ... pter_1.pdf
Na predaj: p-bfx-predava-kto-zavaha-prerobi-t41148.html

Používateľov profilový obrázok
zdenoeddie
Power user
Power user
Príspevky: 4083
Dátum registrácie: 25 Júl 2009, 00:00
Bydlisko: ked kus ta Presov 15km na vychod
Vek: 23

Re: Co vás dneska nasralo? [Pokračujte ...]

Príspevok od používateľa zdenoeddie » 23 Nov 2014, 21:15

:thanks:
0

divnyjean
Stály člen
Stály člen
Príspevky: 235
Dátum registrácie: 03 Jan 2014, 09:40
Bydlisko: všudezdejší

Re: Co vás dneska nasralo? [Pokračujte ...]

Príspevok od používateľa divnyjean » 23 Nov 2014, 21:17

Nestihol som kúpiť (plný) lístok na vlak a nestihol som aj vlak kôli zasraným penzistom, čo onanovali pri okienku sich nulovými lístkami. Cesta namiesto osmich euro stála 30 na benzín. Na grc!
0

Používateľov profilový obrázok
dxr
Ultimate člen
Ultimate člen
Príspevky: 3968
Dátum registrácie: 05 Aug 2013, 20:21
Bydlisko: V strede nicoho
Kontaktovať používateľa:

Re: Co vás dneska nasralo? [Pokračujte ...]

Príspevok od používateľa dxr » 23 Nov 2014, 21:20

5ko napísal:kôli ktorej som tam strávil asi 3 hodiny/,zacvakal som v hotovosti takmer stovku € a kedže máme v havarijnom nejakú spoluúčasť ,tak nám preplatili asi 15€. :mrgreen: Bola to asi prvá škodová udalosť za 10 rokov. No skutočne sa oplatí platiť poistky. :butthead: :
hahaha kopa nervov stresu casu a 15e to je vysmech minuly rok som kupoval Matador Nordica tusim 27e 2ks
koleso si vyvazim na stroji nasadim aj sam v dielni je na to vsetko okrem geometrie za to platim tusim 20e cele auto
platim si PZP lebo zo zakona musim ale ked nemusim riesit poistovnu tak neriesim je to lacnejsie :)
clovek za tie 3-4h zarobi viac ako tych 15e :))
mna skor serie PZP mal som 55e/rok a teraz ze 65e/rok svine sak som 10rokov bezskodovy klient a toto.....
stale lepsie ako ine poistky to iste auto takmer 100e ale aj tak ma to serie platim PZP ako dan...
0
Naposledy upravil/-a dxr v 23 Nov 2014, 21:22, upravené celkom 1 krát.
Mahátma Ghándí: „Nejdřív tě budou ignorovat. Pak se ti budou smát. Pak proti tobě budou bojovat. Potom zvítězíš.“
čo viac dodať som taký a možeš to skúsiť vyhrať aj tak to vzdáš.. Obrázok
Arduino is popular becouse allow complex task with minimum investment

mato3000
Power user
Power user
Príspevky: 9767
Dátum registrácie: 04 Jan 2009, 00:00
Bydlisko: BA

Re: Co vás dneska nasralo? [Pokračujte ...]

Príspevok od používateľa mato3000 » 23 Nov 2014, 21:21

divnyjean: ale nebuď smutný, šak priplatím ti aj na nové vozne z čiech, tak nezúfaj :wink:
0

divnyjean
Stály člen
Stály člen
Príspevky: 235
Dátum registrácie: 03 Jan 2014, 09:40
Bydlisko: všudezdejší

Re: Co vás dneska nasralo? [Pokračujte ...]

Príspevok od používateľa divnyjean » 23 Nov 2014, 21:32

Nejako to tu už do nového roku vydržím a potom nech ma bozia v riť celá politická chamraď. Nech nasadne kompletne do tých vlakov zadarmo a havaruje v 160ke v rajdách pod Strečnom. Potom im rád prispejem z vreckového na vence.
0

Používateľov profilový obrázok
zipaj
Ultimate člen
Ultimate člen
Príspevky: 2902
Dátum registrácie: 13 Feb 2011, 00:00
Bydlisko: Vranov nad Topľou
Vek: 49
Kontaktovať používateľa:

Re: Co vás dneska nasralo? [Pokračujte ...]

Príspevok od používateľa zipaj » 23 Nov 2014, 21:56

psichac napísal:Oni idu rusit analog? Fuuuuu.... Sami sebe skodia :).
Aj ja si to myslím, lebo mám v bytovke susedu, ktorá má základný balík od UPC, za 5€ mesačne má až 5 programov! (STV1, STV2, Markíza, JOJ a TA3) a DVBT vysielač 15km vzdušnou čiarou. Káblovku som mal roztiahnutú na 3 televízory a tých takmer 12€ som nejako kôli tomu toleroval. Ale keď si to zoberiem z druhej strany, po novom by som im za rok zaplatil niečo cez 200€, za tie peniaze kúpim 2 satelity, settopbox k 3. televízoru mám, jednu skylink kartu (satelity zlinkujem) a dokopy ma to vyjde na cca 130€. Ak si predplatím nejaký balík na skylinku, cena za rok bude tiež 200€, ale o rok mi už nové satelity netreba kupovať, takže budem cca 100€ v pluse (elektrina pre sat. prijímače a settopbox počítam 30€ na rok).
0
Základné parametre zosilňovača pre kapelu? - Nízka váha a veľký výkon, v tom hluku sa aj tak všetko stratí :-)

Používateľov profilový obrázok
psichac
Ultimate člen
Ultimate člen
Príspevky: 5097
Dátum registrácie: 27 Okt 2009, 00:00
Bydlisko: Bratislava
Vek: 30
Kontaktovať používateľa:

Re: Co vás dneska nasralo? [Pokračujte ...]

Príspevok od používateľa psichac » 24 Nov 2014, 06:41

mato3000 napísal:kurňa, super ... zhnité jabĺčko už neni len zhnité , ale aj prasknuté :confused:

psichac, nebudeš mať náhodou trochu času :roll:

Obrázok
Padol na roh ? Ked cas to je nedostatkovy tovar pre mna...

Zipaj ved presne, to bola ta vyhoda analogu ze bezal vsade n pocte tv. Aj na nejakej orave 20 rocnej...
Ako teraz povedal by som ze kazda nova tv ma dvb-c tuner + ci slot, tam mali ci modul s kartov bud 1,90e prenajom alebo 70-80e jednorazove odkupenie a digi basic za 17e mesacne tusim. Podla moznosti tv si mozes aj nahravat.
Zas satelit ma vyhodu v tom ze ak sa nahodou prestahujes tak nic neriesis - okrem vyhladu na juh :) proste nahodis a pozeras. Ziadne reci typu "juuj tam nemame kabel, ale platit musite..."
0
zaujimáš sa o DVB-T alebo DXing všeobecne? klikni sem a dozvieš sa viac
-->FTP server<--||diskusia k FTP serveru||zase tie tvoje komentare...
Inak som Rado ;)

Zamknuté
  • Podobné témy
    Odpovedí
    Zobrazení
    Posledný príspevok