Spěje toto forum opravdu tak rychle do řitě?

Kecajte o čom chcete...

Moderátori: mirosne, Moderátori

Jaký je Váš názor

Ano je to pravda
60
65%
Nemyslím si to
33
35%
 
Celkom hlasov: 93

Používateľov profilový obrázok
jenda23
Ultimate člen
Ultimate člen
Príspevky: 5779
Dátum registrácie: 27 Jún 2008, 00:00
Bydlisko: Česká Třebová
Vek: 34
Kontaktovať používateľa:

Spěje toto forum opravdu tak rychle do řitě?

Príspevok od používateľa jenda23 » 01 Júl 2011, 14:57

Jak tak na to v poslední době koukam tak odsud odchází spousta lidí . A většinou ti co by tu měli ostat. Nakonec ani se jim nedivím. Pamatuju když jsem sem přišel setkávali se tu začátečníci, ale i odborníci v různých odvětvích. Myslím že jsme tu byli schopni vyřešit od předřadnýho odporu k ledce přes zesilovače až po nejsložitější aplikace. Ale v poslední době to tu i tito lidé vzdávají a utíkají odsad. Množí se tu příspěvky typu "tu máte a žerte já chci výsledek" a pokud má někdo nějakou připomínku nebo doplňující otázku a měl by i snahu danej problém řešit dostane eště poprc od tazatele co si to dovoluje. Jenže estli to takhle pude dál, ty "největší hlavy" co zde zůstanou budou umět maximálně spočitat ten předřadnej odpor k ledce. Dál tu absolutně nefunguje byť sebemenší úcta ke starším kolegům, jak profesně tak věkem to se mi taky nelíbí. Myslíte že to není k zamyšlení. Naposled co vím odešel Roman a pár dalších lidí. Ty co jsme si tu vychovali a dali jim spouta vědomostí a znalostí které by tu mohli dál prezentovat. Tak místo toho aby toto forum mělo nějakou úroveň, tak v současnym stavu je donutíme odejít. Ti co tu zůstávají sou znechucený a nemaj ani chuť poradit či pomoct, vono proč taky že? Završují to zdejší spory o nic. Nelíbí se mi řešení typu nelíbí se ti to tu, tak běž. Chápu že určitá část odpovědnosti za tohle jde na moderátory, ale forum sou víc než jen modi a dmin. Tak s tim už něco dělajte sakra. Estli to takhle pude dál zbyde záwinoj jen volný místo na serveru...upřímě mě mrzí kam upadáme

PS: rád bych znal Váš názor na toto
0
Lokomotiva je jako žena.Je jich stovky typů a každej z nich je jinej,každá z nich je svým způsobem krásná.Když jí chceš aspoň trochu poznat jsou to stovky hodin času.Nejde s ní být aniž bys jí bezmezně miloval,je nemožný jí znát do poslední skulinky

Používateľov profilový obrázok
Napster050
Ultimate člen
Ultimate člen
Príspevky: 3048
Dátum registrácie: 01 Jan 2007, 00:00
Bydlisko: Turčianske Teplice
Vek: 34
Kontaktovať používateľa:

Príspevok od používateľa Napster050 » 01 Júl 2011, 15:09

mňa by len zaujimalo, prečo odišiel Roman ? Všimol som si že sa zobrazuje v jeho topicu ako "neznámy" - myslel som najprv že to je chyba servera.
Niečo mi ušlo ?
0
Navštívte nový web o audiotechnike a podeľte sa s nami !
http://www.vintageaudio.tk/
môj YouTube kanál

Používateľov profilový obrázok
psichac
Ultimate člen
Ultimate člen
Príspevky: 5097
Dátum registrácie: 27 Okt 2009, 00:00
Bydlisko: Bratislava
Vek: 30
Kontaktovať používateľa:

Príspevok od používateľa psichac » 01 Júl 2011, 15:11

jj...v stredu tuším...nebol si tu?okolo 10tej ráno?
0
zaujimáš sa o DVB-T alebo DXing všeobecne? klikni sem a dozvieš sa viac
-->FTP server<--||diskusia k FTP serveru||zase tie tvoje komentare...
Inak som Rado ;)

Používateľov profilový obrázok
Napster050
Ultimate člen
Ultimate člen
Príspevky: 3048
Dátum registrácie: 01 Jan 2007, 00:00
Bydlisko: Turčianske Teplice
Vek: 34
Kontaktovať používateľa:

Príspevok od používateľa Napster050 » 01 Júl 2011, 15:16

nie, to som ešte určite spal :lol:
zase až taky zavislak niesom
0
Navštívte nový web o audiotechnike a podeľte sa s nami !
http://www.vintageaudio.tk/
môj YouTube kanál

Používateľov profilový obrázok
mat100
Zaslúžilý člen
Zaslúžilý člen
Príspevky: 1360
Dátum registrácie: 07 Feb 2010, 00:00
Bydlisko: Plzen - jih
Vek: 29

Príspevok od používateľa mat100 » 01 Júl 2011, 15:17

Hoj

Když jsem sem prvně přišel a přečetl pár diskusí, říkal jsem si, že jsou tu opravdoví odborníci, kteří umějí poradit. Dost jste mi všichni pomáhali při řešení problémů či kritikou mých výrobků. Myslím, že jsem s vaší pomocí získal hodně informací a zkušeností. Dnes ? Dnes ztrácím i chuť číst, natož přispívat. Většina tém se stejně zvrhne a zkončí to hádkou s tazatelem.

Takovouhle situací prochází každé forum, ale my s ní nic neděláme a začíná se to projevovat odcházením členů - bohužel těch, kteří to tu pozvedali svými zkušenostmi.


http://zanzibar.tul.cz/forum/

http://www.elektroworld.info/index.php

S pozdravem Matěj
0

Používateľov profilový obrázok
Napster050
Ultimate člen
Ultimate člen
Príspevky: 3048
Dátum registrácie: 01 Jan 2007, 00:00
Bydlisko: Turčianske Teplice
Vek: 34
Kontaktovať používateľa:

Príspevok od používateľa Napster050 » 01 Júl 2011, 15:21

ono stačilo by keby moderátori pracovali tak ako majú a včas by zablokovali hádku...
0
Navštívte nový web o audiotechnike a podeľte sa s nami !
http://www.vintageaudio.tk/
môj YouTube kanál

Používateľov profilový obrázok
jenda23
Ultimate člen
Ultimate člen
Príspevky: 5779
Dátum registrácie: 27 Jún 2008, 00:00
Bydlisko: Česká Třebová
Vek: 34
Kontaktovať používateľa:

Príspevok od používateľa jenda23 » 01 Júl 2011, 15:26

vono to není takový jednoduchý jak to vypadá, promažeš příspěvky a za hodinu jich tam je 100 dalších a můžeš prosit a mazat jak chceš, pokud to zmakneš udělaj ti topic vedle kde se štěkaj. Já neřikam když je to konstruktivní hádka prosim, ale někdy to hraničí. NEvzdávam se zodpovědnosti. Ano uznávam někdy moderátoři nefungujou jak by měli, ale zase někdy je to už nemožný to uhlídat...
0
Lokomotiva je jako žena.Je jich stovky typů a každej z nich je jinej,každá z nich je svým způsobem krásná.Když jí chceš aspoň trochu poznat jsou to stovky hodin času.Nejde s ní být aniž bys jí bezmezně miloval,je nemožný jí znát do poslední skulinky

Používateľov profilový obrázok
Vendeta
Ultimate člen
Ultimate člen
Príspevky: 2131
Dátum registrácie: 05 Feb 2010, 00:00
Bydlisko: Žilina

Príspevok od používateľa Vendeta » 01 Júl 2011, 15:27

Nuž ono to je tak keď všemožnému pánovi ide iba o čo najvačšiu návštevnosť
0

mr.mio
Ultimate člen
Ultimate člen
Príspevky: 5036
Dátum registrácie: 01 Okt 2009, 00:00
Bydlisko: Podunajska pahorkatina
Vek: 36

Príspevok od používateľa mr.mio » 01 Júl 2011, 15:29

Dá sa povedať,že som tu stále nováčik. Som tu niečo vyše roka. Iný sú tu už niekoľko rokov. Tak nemôžem moc porovnávať,ako to tu bolo a ako to tu je. Ale poviem to takto. Už som tu našiel mnoho rád a to aj bez toho,aby som bol drzí a aby som zakladal zbytočné témy. Ako sa tu už milión krát napísalo,stačí hľadať. Taktiež som sa snažil už mnoho krát pomôcť,poradiť,zabaviť. A čo s toho? Zhrniem to asi tak,že som sa tu dočkal iba zopár drzáňov ktorý nevedia pozdraviť,ak ich na to upozorním,hneď som u nich kkt. Nevedia ani poďakovať a štýl ktorým sa pýtajú sa ani opísať nedá.
Ďalšia vec,stále je tu podľa mňa málo moderátorov a ich možnosti sú dosť obmedzené. Nie každý mod hneď zbadá nejaký prešľap a tak sa to tu potom vlečie. už som reportoval mnoho príspevkov a tém a nikto to neriešil. Až na "erika",ktorý mi aj písal SS a myslím že aj poďakoval za report a ešte niečo k tomu. Ak to tu pôjde takto ďalej,že budú odchádzať užívatelia ako Roman a podobne a budú tu pribúdať mladý a neskúsený(mnohokrát skutočne vytretý) jedinci,skončí to ozaj v řiti.
0

Používateľov profilový obrázok
zawin
Administrátor
Administrátor
Príspevky: 2644
Dátum registrácie: 17 Júl 2006, 00:00
Vek: 34
Kontaktovať používateľa:

Príspevok od používateľa zawin » 01 Júl 2011, 15:31

Vendeta napísal:Nuž ono to je tak keď všemožnému pánovi ide iba o čo najvačšiu návštevnosť
Toto som nikdy netvrdil, tak neviem s kadial to mas.

jedna23: no zas by som to az tak nedramatizoval. To ze odisla kopa ludi nieje pravda. O zrusenie registracie ma poziadali v poslednej dobe 3 uzivatelia.
To ako vyzera forum suvisi hlavne s vekovou skupinou ktora je tu najviac zastupena. Je to asi sposobene najma clankami ktore su zvacsa pre zaciatocnikov. Mozno by pomohlo pridavat aj viacej odborne clanky (co sa aj chystam) aby sme sem prilakali aj starsich skusenejsich majstrov v tomto obore.

Co si o tom myslite?
0
Sú dve veci, ktoré sú nekonečné - vesmír a ľudská hlúposť. Ale s vesmírom som si ešte nie celkom istý. /Einstein/

Používateľov profilový obrázok
Napster050
Ultimate člen
Ultimate člen
Príspevky: 3048
Dátum registrácie: 01 Jan 2007, 00:00
Bydlisko: Turčianske Teplice
Vek: 34
Kontaktovať používateľa:

Príspevok od používateľa Napster050 » 01 Júl 2011, 15:31

no ale ja som nemal na mysli len mazanie... ked nepomože to, dam mu dočasny ban - mysim že taka funkcia tu už je.
0
Navštívte nový web o audiotechnike a podeľte sa s nami !
http://www.vintageaudio.tk/
môj YouTube kanál

anonym4

Príspevok od používateľa anonym4 » 01 Júl 2011, 15:35

Chcem počuť aspoň jeden dôvod, načo by sem prišiel skúsený starší odborník?

Nato aby sa tu hádal so sopliakmi? Myslím si, že taký ľudia nato asi nemajú čas a nie ešte nervy...Toľko k tomu.
Naposledy upravil/-a anonym4 v 01 Júl 2011, 15:38, upravené celkom 1 krát.

Používateľov profilový obrázok
zawin
Administrátor
Administrátor
Príspevky: 2644
Dátum registrácie: 17 Júl 2006, 00:00
Vek: 34
Kontaktovať používateľa:

Príspevok od používateľa zawin » 01 Júl 2011, 15:36

No vsak poradte ako by ste to riesili vy :wink:
0
Sú dve veci, ktoré sú nekonečné - vesmír a ľudská hlúposť. Ale s vesmírom som si ešte nie celkom istý. /Einstein/

Používateľov profilový obrázok
Vendeta
Ultimate člen
Ultimate člen
Príspevky: 2131
Dátum registrácie: 05 Feb 2010, 00:00
Bydlisko: Žilina

Príspevok od používateľa Vendeta » 01 Júl 2011, 15:40

zawin napísal:
Vendeta napísal:Nuž ono to je tak keď všemožnému pánovi ide iba o čo najvačšiu návštevnosť
Toto som nikdy netvrdil, tak neviem s kadial to mas.

jedna23: no zas by som to az tak nedramatizoval. To ze odisla kopa ludi nieje pravda. O zrusenie registracie ma poziadali v poslednej dobe 3 uzivatelia.
To ako vyzera forum suvisi hlavne s vekovou skupinou ktora je tu najviac zastupena. Je to asi sposobene najma clankami ktore su zvacsa pre zaciatocnikov. Mozno by pomohlo pridavat aj viacej odborne clanky (co sa aj chystam) aby sme sem prilakali aj starsich skusenejsich majstrov v tomto obore.

Co si o tom myslite?
Chces to popriet?
0

Používateľov profilový obrázok
jenda23
Ultimate člen
Ultimate člen
Príspevky: 5779
Dátum registrácie: 27 Jún 2008, 00:00
Bydlisko: Česká Třebová
Vek: 34
Kontaktovať používateľa:

Príspevok od používateľa jenda23 » 01 Júl 2011, 15:40

Mr.mio Ano to je pravda, všiml jsem si že většina těhlech nových "smrkáčů" neumí ani pozdravit či poděkovat. Ale uráží i ty kteří jim chtěj pomoct. Dostkrát sem tu čet jejich krutý reakce třebas na Danharda (kterej se taky nebojí napsat co si myslí, ale to je v pořádku) atd. Ale ze svej zkušenosti musím říct že pokud jsem napsal třeba Danhardoj SS s dotazem, nikdy jsem neobdržel negativní odpověď, ani náznak nějakýho povyšování či něčeho takovýho. Naopak dozvěděl jsem se co jsem potřeboval a ještě dost věcí navíc. Ač se někdy jednalo o i absoluní zásadnosti.
0
Lokomotiva je jako žena.Je jich stovky typů a každej z nich je jinej,každá z nich je svým způsobem krásná.Když jí chceš aspoň trochu poznat jsou to stovky hodin času.Nejde s ní být aniž bys jí bezmezně miloval,je nemožný jí znát do poslední skulinky

Používateľov profilový obrázok
Percos
Stály člen
Stály člen
Príspevky: 369
Dátum registrácie: 21 Okt 2010, 00:00
Bydlisko: Cífer, Trnava
Vek: 30
Kontaktovať používateľa:

Príspevok od používateľa Percos » 01 Júl 2011, 15:57

Toto som si všimol prvý krát ako som prišiel na toto fórum. Ako prvý príspevok, som dostal tak, že som rozmýšlal že sa už radšej nevrátim :). Ale nedal som sa odradiť a našiel som tu pár ludí, ktorí my pomohli.

Ohľadom tých začiatočníkov : keď som prišiel ja, nevedel som nič nájsť. Chcelo by to časť v Hlavon Menu : Žačiatočník, a tam by mohly byť základné veci, najčastejšie otázky na fóre.

Týmto chcem poďakovať všetkým, ktorý my niekedy pomohli.

//Chcelo by to hlavne viac moderátorov, aj on je len človek a nemôže tu byť celý deň. Aspoň na každú sekciu jeden (6-7).
0
Místo mozku, z piva kostku. :)

Používateľov profilový obrázok
Gumeny
Stály člen
Stály člen
Príspevky: 359
Dátum registrácie: 24 Mar 2010, 00:00
Bydlisko: Prešov, SK
Vek: 28
Kontaktovať používateľa:

Príspevok od používateľa Gumeny » 01 Júl 2011, 16:07

Nemyslím si, že toto fórum upadá, keď odíde niekoľko členov. Veď keď sa niekto zaregistruje, nemusí sa viazať, že tu bude chodiť každý deň a že si nikdy nezruší účet.

Myslím si, že toto fórum je veľmi dobre (a som tu už dosť dlho) a jedno z najlepších, ake poznám.

Gumeny.
0

kain444
Stály člen
Stály člen
Príspevky: 151
Dátum registrácie: 08 Okt 2010, 00:00
Bydlisko: PD
Vek: 40
Kontaktovať používateľa:

Príspevok od používateľa kain444 » 01 Júl 2011, 16:12

Ono svojim sposobom je to prirodzeny vyvoj. Ludia prichadzaju a odchadzaju (nech uz maju nato akekolvek dovody). Je pravda ze tu na fore sa da najst obrovske mnozstvo informacii, rad, postupov ..... A to sem laka vzdy dalsich a dalsich ludi. Problem je ze pohodlnnost a arogantnost prerasta v mladsich rocnikoch ale to plati celkovo aj v inych sferach zivota, cize toto forum nieje vynimkou. Nie nadarmo sa dôchodcovia stale ohanaju vetou ,,Za nasich cias bolo vsetko ine,, .... ano bolo ... ale je to spominany prirodzeny vyvoj, veci nestoja na mieste aj keby sme to niekedy chceli, stale sa menia.

Zhadzovat to teraz na adminov ci moderatorov nieje na mieste. Ale suhlasim stym ze kto sa nevie spravat s tym treba spravit poriadok skor ako to tu znechuti niekomu dalsiemu.
0

Používateľov profilový obrázok
LUI
Pokročilý člen
Pokročilý člen
Príspevky: 836
Dátum registrácie: 17 Okt 2009, 00:00
Bydlisko: Senec
Vek: 45

Príspevok od používateľa LUI » 01 Júl 2011, 16:13

Tiež si myslím,že toto forum je velmi dobré... :wink:

Mne vždy pomohli všetci...a keď niečo viem,teda čo som sa tu už naučil,velmi rád aj ja pomožem... :wink:
0

Používateľov profilový obrázok
jenda23
Ultimate člen
Ultimate člen
Príspevky: 5779
Dátum registrácie: 27 Jún 2008, 00:00
Bydlisko: Česká Třebová
Vek: 34
Kontaktovať používateľa:

Príspevok od používateľa jenda23 » 01 Júl 2011, 16:15

Jenže odsud uživatelé který jsou nebo aspoň byli ochotní pustit informace který se jen těžko dočítáš na internetu...Ano to přijdou, ale....neříkám že člověk se narodil učenej, ale podle toho by se měl taky chovat. Neříkám že všichni jsou špatní to chraň bůh. Ono je v podstatě jedno na co se dotyčnej zeptá, ale de vo to jak se zeptá...


ano LUI pomohli protože pokud vim Ty jsi se vždycky slušně zeptal a byl jsi ochotnej normálně komunikovat
0
Lokomotiva je jako žena.Je jich stovky typů a každej z nich je jinej,každá z nich je svým způsobem krásná.Když jí chceš aspoň trochu poznat jsou to stovky hodin času.Nejde s ní být aniž bys jí bezmezně miloval,je nemožný jí znát do poslední skulinky

Napísať odpoveď
  • Podobné témy
    Odpovedí
    Zobrazení
    Posledný príspevok