GME

Pomoc s ostatnými vecami okolo elektroniky

Moderátori: mirosne, Moderátori

Používateľov profilový obrázok
dxr
Ultimate člen
Ultimate člen
Príspevky: 3968
Dátum registrácie: 05 Aug 2013, 20:21
Bydlisko: V strede nicoho
Kontaktovať používateľa:

Re: GME

Príspevok od používateľa dxr » 28 Jan 2014, 19:52

minule som potreboval cosik a bolo za mnou 17ludi predomnou asi 6ludi mam svojich predavacov
Stym ze by zle vydali to sa mi stalo len pri mladych 2x a potom uz nie davam presne alebo karta.

Tie pokladne s oznacenim zaciatok radu to je ich chyba maju to zle! ak to nechape vacsina ludi maju to zmenit
prides ktomu co je blizko k dveram a povie ti dovi dopo
keby mal nad pokladnou zakaznikov si volame od pokladne c. 1. bolo by to jasnejsie. alebo nieco vtom style.
Ja mam GME rad az na tie ceny (dobre sa tam parkuje je tam kopa inych obchodov v okoli)
ale fakt ked je tam plno a robia dvaja a jeden ide tempom 10min jeden zakaznik
a druhy nestiha zbytok doklada tovar asi by mali posunut otvaraciu dobu a dokladat vsetci
a ked otvoria obsluhovat vsetci. GME ludia su este uplllnnee pohoda vs BA HAGARD tam su totalne "ochotny"

Mna GME nasralo napisal som si k jednemu RF modulu objednavku 2 mesiace nic ked som to nahanal
odpoved bola zase nic potom som sa nasral poslal FAX do prahy prisla odpoved ze 1ks neobjednaju ani 2ks
pritom na stranke min odber 1ks [na objednavku] skoncil som vo FARNEL tam to bolo do 10dni.

Este jedna poznamka maju vyssie ceny ale predavaci nizsie platy - tak sa ich motivacii necudujte.
0
Mahátma Ghándí: „Nejdřív tě budou ignorovat. Pak se ti budou smát. Pak proti tobě budou bojovat. Potom zvítězíš.“
čo viac dodať som taký a možeš to skúsiť vyhrať aj tak to vzdáš.. Obrázok
Arduino is popular becouse allow complex task with minimum investment

ynotech
Stály člen
Stály člen
Príspevky: 197
Dátum registrácie: 01 Aug 2011, 00:00
Bydlisko: Pezinek ( pezinok )
Vek: 34

Re: GME

Príspevok od používateľa ynotech » 28 Jan 2014, 20:03

Mozem teda zrusit objednavku bez nejakych problemov?
0
Nikdy mi nič nefunguje na prvý krát :-D

Používateľov profilový obrázok
AndiCibula
Ultimate člen
Ultimate člen
Príspevky: 2494
Dátum registrácie: 29 Nov 2009, 00:00
Bydlisko: Brno
Vek: 33
Kontaktovať používateľa:

Re: GME

Príspevok od používateľa AndiCibula » 29 Jan 2014, 08:40

Máš to celkom jedno, k uzavretiu kúpnej zmluvy nedošlo, je to len tvoja slušnosť im dať vedieť že to už nechceš, budeš lepší a férovejší než oni sami.
regree napísal:Priemerny zakaznik GME je clovek, co ma v ruke odtrhnuty napajaci konektor od notebooku napriklad a hovori, ze potrebujem nieco taketo ...

..., ale stale sa tam neoplati chodit, pokym netreba nieco hned.
Krasne si charakterizoval zakaznikov GME a zúfalé dôvody prečo je niekto ochotný tam vkročiť. :lol:
0
Performance in nanospace.

Používateľov profilový obrázok
rudko
Power user
Power user
Príspevky: 2340
Dátum registrácie: 28 Dec 2012, 08:33
Vek: 37

Re: GME

Príspevok od používateľa rudko » 29 Jan 2014, 10:27

Ja este volakedy v 2007mom roku ked som bol mlady a sprosty som robil objednavku v GM a nic sa nedialo, na objednavku som aj zabudol. Raz mi zazvonil telefon, dakedy v oktobri, ze mam objednavku pripravenu na predajni. Ja na to ze som si nic neobjednaval, chlapik ze to je taka strarsia objednavka - z marca. tak som sa zasmial a povedal som mu ze uz ani neviem co som objednaval a ze si to mozu nechat, zacal sa rozculovat ze co su to za moresy... ani som sa neobtazoval odpovedat a polozil som mu. od vtedy som uz zmudrel a bol som tam asi 3x ked mi fakt horelo za ritou a ina moznost nebola :-)
0
Drink coffee. Do stupid things faster with more energy...

ynotech
Stály člen
Stály člen
Príspevky: 197
Dátum registrácie: 01 Aug 2011, 00:00
Bydlisko: Pezinek ( pezinok )
Vek: 34

Re: GME

Príspevok od používateľa ynotech » 29 Jan 2014, 13:29

AndiCibula: Dakujem. Dam im presny mesiac a potom to rusim. Mam len jedny nervy :-))
0
Nikdy mi nič nefunguje na prvý krát :-D

Používateľov profilový obrázok
dxr
Ultimate člen
Ultimate člen
Príspevky: 3968
Dátum registrácie: 05 Aug 2013, 20:21
Bydlisko: V strede nicoho
Kontaktovať používateľa:

Re: GME

Príspevok od používateľa dxr » 29 Jan 2014, 14:56

Ja len dodam nechcel som ale dam. ked som tam stal vtom zastupe ludi az po regal pri dverach.

Prisli dvaja bez krku hola hlava proste taky vypatlany mozog co sa radsej tym davom prebucha ako by cakal.
Behali ako keby menali kde vypustit testosteron kruzili hladali kratsi rad. nakoniec sa postavili
tam kde stalo najviac ludi padali slova Dyg. Do <3.14>ce tolko ludi je mi teplo co spia a podobne.
Skusili stastie pri pokladni blizko dveri predavac ich slusne poslal prec ze si zakaznikov vola od inej pokladne.
a prepadli sa o 3 ludi co mezdicasom prisly to bolo nadavok radsej ich pustili aby nerobili dalej bordel.
Dostali sa az za mna z coho som nebol nadseny lebo som dostaval do chrbta ako stale nervozne poskakoval.

Nakoniec prisli na rad a tiez chceli konektor na ifon :D a tiez stylom toto potrebujem nemate ako to <3.14>ce
polhodinu tu stojim a nemate.... boli tam prvy a dufam ze posledny krat :D
Vacsina tych starsich zakaznikov sa len uskrnalo ze 2 slony v porcelane :D
0
Mahátma Ghándí: „Nejdřív tě budou ignorovat. Pak se ti budou smát. Pak proti tobě budou bojovat. Potom zvítězíš.“
čo viac dodať som taký a možeš to skúsiť vyhrať aj tak to vzdáš.. Obrázok
Arduino is popular becouse allow complex task with minimum investment

kamo
Okoloidúci
Okoloidúci
Príspevky: 1
Dátum registrácie: 25 Máj 2014, 08:41

Re: GME

Príspevok od používateľa kamo » 25 Máj 2014, 08:53

Dlhsiu dobu zvazujem ci to zverejnim ale toto forum je jasnym dokazom ze niesom jediny co
v GME nepochodil alebo nenakupil.


Ved posudte sami.
podany podnet napísal: Dobry den
Pokial budete niekedy v predajni skuste pocitac umiestneny pri dverach ako "jednoducho" sa vyhladava bez obrazkov.
Listovat v sortimente GME bez obrazkov je uplne nepouzitelne.
Odpoved od Konatelky napísal: Predmet: RE: GME BA

Dakujem za informáciu ale obrázky sa po kliknutí zobrazujú.
Ked sa už stažujete, bolo by slušné aby ste sa aspon podpísali.
Karovicová
Doplnim ano obrazok sa zobrazi asi po 30sekundach cakania ak si otvorite konkretnu suciastku
Ak si chcete otvorit kategoriu tak vidite len prazdny biely stvorec

gme.jpg
Odpoved cislo 2 napísal: Áno sme si vedomí toho, že na PC trvá, kým sa obrázky nacítajú.
Máme ale momentálne iné priority ako investícia do PC na predajni, aj ked aj
táto záležitost je v poradí a bude sa riešit.
Na PC sú aj urcité obmedzenia, ktoré spomalujú celý priebeh akcií. Urcite máte doma výkonnejšie PC, to chápem ale na predajni to PC má byt len nápomocné zákazníkovi ale nie je to myslené tak, že ako zákazník prídete na predajnu a budete stát za pocítacom a riešit co potrebujete. Porovnávate nás s TME a SOS – aké výkonné PC majú oni na predajni? Pokial ja viem tak v Bratislave predajnu nemajú.
Dakujem za Váš podnet, ale keby sme mali vyhoviet každému zákazníkovi s jeho požiadavkou verte mi, že by sme mohli predajnu zatvorit, lebo nikdy nevyhovieme všetkým.
A garantujem Vám, že ak na predajni bude výkonnejšie PC tak sa niekto bude urcite stažovat, že je len jeden pocítac a nie viac.
S pozdravom
Karovicová
Pevne dufam ze niesom jediny kto si toto vylepsenie prehliadaca vsimol a ocenil :finga:
Pani konatelke asi treba poslat emailom linku na toto forum aby mala pohlad na vec z inej strany pultu.
0

Používateľov profilový obrázok
psichac
Ultimate člen
Ultimate člen
Príspevky: 5097
Dátum registrácie: 27 Okt 2009, 00:00
Bydlisko: Bratislava
Vek: 30
Kontaktovať používateľa:

Re: GME

Príspevok od používateľa psichac » 25 Máj 2014, 10:03

Ta to co tam maju? 286 ??? :D

nech su radsej aktivnejsie otvarane pokladne ked je vela zakaznikov. nie ze bezia dve a jeden z predavacou krici na tretieho "viem ze ti zacina sluzba o 10tej ale hen kolko ludzi..." :D
toto treba doriest, potom staci pocitac...
0
zaujimáš sa o DVB-T alebo DXing všeobecne? klikni sem a dozvieš sa viac
-->FTP server<--||diskusia k FTP serveru||zase tie tvoje komentare...
Inak som Rado ;)

Používateľov profilový obrázok
muziker
Ultimate člen
Ultimate člen
Príspevky: 6267
Dátum registrácie: 10 Mar 2009, 00:00
Bydlisko: BA, KE, RV, Praha, Toronto,
Vek: 75

Re: GME

Príspevok od používateľa muziker » 25 Máj 2014, 10:57

Bratislavskú predajňu GME veľmi rád nemám. Majú tam divné zvyky a všetko tam trvá neskutočne dlho.
Napríklad v košickom rádioamatéri v Jumbo centre za "maratóncom" možno nakúpiť sortiment SOS aj v malých množstvách veľmi rýchlo (papierové katalógy sú tam tiež k dispozícii). SOS kým mali predajňu na Zádielskej v meste, tak sa dalo nakupovať akékoľvek malé množstvo. Dnes sa viac venujú predaju veľkoodberateľom. Poteší aj pomerne veľký sortiment komponentov pre audio a reprodukčnú techniku
0
muziker

Používateľov profilový obrázok
BFX
Ultimate člen
Ultimate člen
Príspevky: 2506
Dátum registrácie: 04 Sep 2013, 19:41
Bydlisko: Košice
Vek: 50

Re: GME

Príspevok od používateľa BFX » 25 Máj 2014, 13:43

muziker: myslis schottera? hmm tan uz tiez nie je co byval, v poslednom case odtial zvacsa odchadzam z prazdnymi rukami, to uz viac beznych vci ma TAelektro na konci zvonarskej. Taktiez obsluha je velmi ochotna a objedna cokolvek z farnellu , tme, sos a tak. Niekedy ma prekvapia aj exotickymi kuskami s ktorymi pridem. Najcastejsie nakupujem uz iba tam.
0
“Nice looking” circuit construction doesn't always equate to good circuit performance.
http://www.arrl.org/files/file/Product% ... pter_1.pdf
Na predaj: p-bfx-predava-kto-zavaha-prerobi-t41148.html

Používateľov profilový obrázok
Axwell
Ultimate člen
Ultimate člen
Príspevky: 2388
Dátum registrácie: 28 Feb 2009, 00:00
Vek: 32

Re: GME

Príspevok od používateľa Axwell » 25 Máj 2014, 14:00

preto je GME jedinecny obchod svojho druhu na slovensku, odlisuju sa od konkurencie, "vynimocni zamestnanci", "skvely marketing"...
kazdy rok tam raz-dva krat zajdem, bud pre objednavku alebo len pre nejaku drobnost, a vzdy ma prekvapia niecim :D
Na stranke maju ze s ISICom je zlava 10% podla niektorych predavacov (nevedeli sa tam zhodnut ako to je, teda nakoniec ziadna zlava nebola...)

1. na akciovy tovar sa nevztahuje ( to pochopim to je aj inde )
2. na tovar ktorych pocet ks je menej ako neviem kolko na sklade sa nevztahuje
3. na objednavku na ktoru bola v ich systeme vytvorene faktura sa zlava nevztahuje (vztahuje len u niektoych predavacov)
4. na tovar kupeny na predajni co maju sa zlava nevzahuje lebo bud. bod 2 alebo neviem :lol:

Existuju 2 moznosti:
1. bud predavac, ktory vie do systemu zapisat ISIC kartu pri platbe iba v hotovosti to ide
2. alebo objednavka, kde si pred tim ako vytvoria fakturu prides ukazat isic, nemoze byt mailom naskenovane :D

takto komplikovane porovnani s inymi obchodmi som sa nestretol, preto je GME vynimocne :wink:
0

Používateľov profilový obrázok
AndiCibula
Ultimate člen
Ultimate člen
Príspevky: 2494
Dátum registrácie: 29 Nov 2009, 00:00
Bydlisko: Brno
Vek: 33
Kontaktovať používateľa:

Re: GME

Príspevok od používateľa AndiCibula » 25 Máj 2014, 14:26

GME majú prvenstvo. Najhorší z najhorších. :D
V českých GME zrušili cenovky. :D Keď chce človek vedieť cenu tovaru, musí sa spýtať predavača, za podmienky že pochopí ktorý tovar od neho chcete. :D A to že ceny v eshope nesedia s cenami na predajni je samozrejmosť. :D
0
Performance in nanospace.

pepopepo
Stály člen
Stály člen
Príspevky: 117
Dátum registrácie: 18 Júl 2011, 00:00
Bydlisko: Dunajska Luzna, Bratislava
Vek: 49

Re: GME

Príspevok od používateľa pepopepo » 25 Máj 2014, 15:56

UŽ tam neide ani prihlásenie a po vygenerovaní nového hesla vypíše ze na daný mail nieje účet asi tak.
0

Používateľov profilový obrázok
Axwell
Ultimate člen
Ultimate člen
Príspevky: 2388
Dátum registrácie: 28 Feb 2009, 00:00
Vek: 32

Re: GME

Príspevok od používateľa Axwell » 01 Jún 2014, 15:29

Tak toto je tiez zaujimavy ukaz co jedine v GME je mozne... kamos si odtial objednaval par veci, nakoniec vsak mu vysla zaujimava faktura...

Vyborne GME len tak dalej :lol:
Prílohy
Bez názvu.png
0

_petko_
Nový člen
Nový člen
Príspevky: 78
Dátum registrácie: 03 Máj 2014, 14:56

Re: GME

Príspevok od používateľa _petko_ » 01 Jún 2014, 15:54

Ked bolo gme este pri nivach, tak tam bol taky fuzaty starsi predavac a ten bol fajn, poradil, vyznal sa.
Potom sa prestahovali a odvtedy som tam nebol. Teraz som robil taku blbinku, tak reku nebudem si posielat 3 rezistory a tranzistor z tme, tak som sa siel pozriet. No zostal vo mne dost zly pocit.
Nie len ze som zabil asi 5 minut stanim v zlej fronte, ale zdalo sa mi ze predavac bol dost arogantny (take divne poznamky). No tak asi nema v pokladni to co je na eshope, tak idem na ten ich kiosk..brutal pomaly, som uz myslel ze im vypadlo spojenie.
Inak cenovky tam tusim nemali.
0

Používateľov profilový obrázok
psichac
Ultimate člen
Ultimate člen
Príspevky: 5097
Dátum registrácie: 27 Okt 2009, 00:00
Bydlisko: Bratislava
Vek: 30
Kontaktovať používateľa:

Re: GME

Príspevok od používateľa psichac » 01 Jún 2014, 16:03

cenovky tam oni zásadne nemajú, len tie ich kódy xxx-yyy

asi ked tam najbližšie pôjdem tak vyskúšam ten pc :D
0
zaujimáš sa o DVB-T alebo DXing všeobecne? klikni sem a dozvieš sa viac
-->FTP server<--||diskusia k FTP serveru||zase tie tvoje komentare...
Inak som Rado ;)

Používateľov profilový obrázok
dxr
Ultimate člen
Ultimate člen
Príspevky: 3968
Dátum registrácie: 05 Aug 2013, 20:21
Bydlisko: V strede nicoho
Kontaktovať používateľa:

Re: GME

Príspevok od používateľa dxr » 01 Jún 2014, 16:10

PC neskusaj piatok som si bol kupit nejake buzirky a predavac ma hrdo informoval
ked som sa pytal ci je to zapnute ze: "ano a dokonca to uz opravili."
Ale v tej skrini maju nejake kamery kde nemaju ani ten xxx-yyy kod :lol: :lol:

A ta faktura vyssie so ISIC zlavou nema chybu!!!!!!
0
Mahátma Ghándí: „Nejdřív tě budou ignorovat. Pak se ti budou smát. Pak proti tobě budou bojovat. Potom zvítězíš.“
čo viac dodať som taký a možeš to skúsiť vyhrať aj tak to vzdáš.. Obrázok
Arduino is popular becouse allow complex task with minimum investment

Používateľov profilový obrázok
VikyHazard
Stály člen
Stály člen
Príspevky: 480
Dátum registrácie: 06 Apr 2009, 00:00
Bydlisko: BA ZB
Vek: 31

Re: GME

Príspevok od používateľa VikyHazard » 01 Jún 2014, 16:19

fajn na GME je že nie su ani ochotný uvedomiť zákazníka o skompletovaní objednávky e-mailom či mobilom, v mojom prípade som si sám musel overovať či je objednávka celková. Na predajni :D je mi to na smiech ale na jednej kase milion ludí ja prídem a hned oproti dverám volná pokladna reku idem tam a normálne ma obslúžili. A jasne že pokladna hned pri dverách (bratislava) je akoby pre VIP stále sa tam s niekým vybavuje a dáva rôzne rady akoby to nemohli robit aj ostatný predavači ale oka jasne nemajú tam cenovky ...
0

Používateľov profilový obrázok
psichac
Ultimate člen
Ultimate člen
Príspevky: 5097
Dátum registrácie: 27 Okt 2009, 00:00
Bydlisko: Bratislava
Vek: 30
Kontaktovať používateľa:

Re: GME

Príspevok od používateľa psichac » 01 Jún 2014, 16:31

šak ale maju tam hadika, sa tu ideš predbiehať HEJ???? :axe:

................pokladna 3
..................˘˘<<<<<<<<<<<<<<^^pokladna 2
..................˘˘.......regal.......^^pokladna 1 zaciatok rady
pokladna 4.....˘˘.......regal.......^^
wanna be PC..˘˘..>>>>>>>>>>>>>>
..................˘˘ ^^.......VIP-objednavky
..............out-in
sa tam chodi v smere šípok, nie ja dig, dojdem ha prva volna...nakopať..ja si tam stojim radu aj s ostatnými a niekto si dojde a hen...
:D neznášam...
0
zaujimáš sa o DVB-T alebo DXing všeobecne? klikni sem a dozvieš sa viac
-->FTP server<--||diskusia k FTP serveru||zase tie tvoje komentare...
Inak som Rado ;)

Používateľov profilový obrázok
Axwell
Ultimate člen
Ultimate člen
Príspevky: 2388
Dátum registrácie: 28 Feb 2009, 00:00
Vek: 32

Re: GME

Príspevok od používateľa Axwell » 01 Jún 2014, 18:25

Inak pozor, som si teraz skusil a eshop objednavka aj co maju v BA sa hradi poplatok za osobny odber 1.10€, perfektne, ine eshopy skor rusia tieto poplatky ak mali, ale GME v tom len zacina...

Takze kopec ludi uz nebude objednavat z netu nic, neskutocne amatersky eshop po tom novom upgrade, a viacej ludi pribudne na predajniach s listom A4 po jednom odpore z kazdeho, to bude zabavy, ale radsej sa tomu vyhnem, raz alebo dvakrat do roka ked tam idem, mi uplne staci.
0

Napísať odpoveď