NOVA VERZIA STRANKY !

Moderátor: Moderátori

Paci sa vam novy design ?

Ano
67
42%
Nie
78
49%
Je mi to jedno
15
9%
 
Celkom hlasov: 160

Nomen

chaes

Príspevok od používateľa Nomen » 10 Júl 2011, 15:11

Thales napísal: ..Ty nepíšeš nic, jen kritizuješ že ostatní píší něco jiného než chválu....
Som sa teraz zasmial ,.. ja som len spomenul , ze ked si niekto nevie vazit pracu ineho , aspon nech ho nekritizuje a ukaze co vie on , vobec som nekomentoval , ci sa mi paci alebo nie , mozno uznas ze ta forma od neho nebola priam idealna , "des a hruza " , ci ako to tam bolo , ani som nechvalil tych co sa im to paci , mne je to v podstate jedno ako vyzera , ale pracu ineho si vazim a cenim a nebudem na neho kydat , len preto , ze sa mi nieco nepaci , preto som spomenul , ze ked mu to nesedi , nech si spravi svoju ,
povedal som nieco s cim nemozes suhlasit ? ty si vazis pracu inych ? uznas kritiku od tych co nic nerobia , len drzkuju ?
uz sa mi o tom nechce viac , len to som chcel ,,

mjankovic
Zaslúžilý člen
Zaslúžilý člen
Príspevky: 1430
Dátum registrácie: 09 Mar 2008, 00:00
Vek: 29
Kontaktovať používateľa:

Príspevok od používateľa mjankovic » 10 Júl 2011, 15:55

Zdravím , takže prvý pohlad na nové forum bol príšerný , prakticky to je velmi neprehladné. Ked som sa sem pozrel dnes /po nejakej dnovej pauze/ tak už mi to pripadá lepšie , /buď som si zvykol, alebo ste tu niečo menili/. Graficky je to zvládnuté dobre , možno trošku prečančane. Skor ide o tu prakticku časť.

-Mohlo by sa nejak lepšie oddelit články /poprípade zmenšit celú sekciu články a dat račej širšie TOP10 článkov a tým pádom spravit menšie an výšku obdlžniky aby sa vyriešil problém 2/ a top 10 tém.

-Po načítaní indexu sa to divne refreshuje.. ale skor ma trápi to , že posledná TOP téma je useknutá v polovici a to mám rozlíšenie 1440x900.

-Logo by mohlo byť o niečo menšie , inak vzhlad loga sa mi páči.

- Načítanie cez O2 internet na mobile trvá pol minuty. U starej stránky to bolo tiež cez 10 sekund , oproti iným stránkam sa mi vo všeobecnosti SE najpomalšie načítava, dovod prečo nechodím na SE z mobilu. V buse je dost otravné držat mobil v ruke a čumet doblba , dokedy sa stránka načíta.

Toť vše , možno v buducnosti by som použil možnosť v nastavenia používať starý/nový vzhľad.
0
Nechcem byt jednotkou , lebo je blízko nuly.

Používateľov profilový obrázok
Axwell
Ultimate člen
Ultimate člen
Príspevky: 2388
Dátum registrácie: 28 Feb 2009, 00:00
Vek: 32

Príspevok od používateľa Axwell » 10 Júl 2011, 16:02

pre pomale pripojenie/mobily by bolo vhodne pouzit odlahcenu verziu, tak to ma vacsina stranok.
0

Používateľov profilový obrázok
zawin
Administrátor
Administrátor
Príspevky: 2644
Dátum registrácie: 17 Júl 2006, 00:00
Vek: 34
Kontaktovať používateľa:

Príspevok od používateľa zawin » 10 Júl 2011, 16:07

Ahojte,
este budeme to forum ladit. Co sa tyka toho pripojenia mozno to dlhe nacitanie bolo sposobene tymi FB like buttonmi. Zrusil som ich, dajte vediet ci sa to nacitanie zlepsilo. Dik
0
Sú dve veci, ktoré sú nekonečné - vesmír a ľudská hlúposť. Ale s vesmírom som si ešte nie celkom istý. /Einstein/

Používateľov profilový obrázok
Thales
Ultimate člen
Ultimate člen
Príspevky: 13834
Dátum registrácie: 07 Okt 2008, 00:00
Bydlisko: White Hill, Prague
Vek: 42
Kontaktovať používateľa:

Príspevok od používateľa Thales » 10 Júl 2011, 16:56

Nomen
jistě že si vážím práce jiných. V tom problém není tak nevím proč to sem cpeš. Domnívám se že Zawin s Bufu ale nedělají tyto stránky pro sebe ale pro tuto komunitu takže by logicky měly odpovídat jejím představám a potřebám - jinak řečeno je třeba dojít shody.
Mimochodem když ti město bude před barákem opravovat silnici která bez problému funguje a vyrobí novou, modernější ale samou díru také si budeš vážit cizí práce nebo budeš chtít aby ty díry a jiné nedostatky které tam původně nebyly opravili? Je pardon já zapoměl - ty si postavíš svojí vlastní silnici.
Nebo co zloději? Ti také pracují.neměl bys jim vyčítat že se živí krádeží, však je to také stojí nějaké úsilí ne?
Práce si člověk má vážit proto že je užitečná, ne jen proto že nějaká je. Jinak to bude jak za komunistů kdy řada továren vyráběla výrobky které reálně nikdo nechtěl ale odběratelé je museli brát proto že jinak by neměli nárok na to aby jim prodali jiné výrobky které skutečně chtěli nakupovat a prodávat.

Takže ještě jednou opakuji - je třeba dojít ke shodě z obou stran. Jestliže Zawin říká že je ochotný a chce na tom pracovat pak je třeba přinášet podněty a ne se jen chvástat a poplácávat se po rameni. Jestli se ti to Nomene nelíbí běž si postavit vlastní silnici nebo cos to navrhoval.
0
Zapamatuj si:
- To že něco funguje neznamená že je to tak správně a už vůbec ne bezpečně.
- Je třeba se učit od těch co opravdu umí a ne od těch co si jen myslí že to umí

Používateľov profilový obrázok
nero150
Pokročilý člen
Pokročilý člen
Príspevky: 507
Dátum registrácie: 12 Máj 2010, 00:00
Bydlisko: Halenkov (CZ)
Vek: 33
Kontaktovať používateľa:

Príspevok od používateľa nero150 » 10 Júl 2011, 16:58

Zdravím

mne sa to celkom páči a keď sa doladí všetko čo bolo spomenuté tak to bude dobre, ale mám jednu výhradu, keď kliknem na odkaz koliečkom na myške tak mi otvorí novú kartu ale načítava to aj v tom pôvodnom a to mi strašne vadí lebo keď si chcem pootvárať viac tém tak musím vždy dávať späť.

šlo by to nejako doladiť?
0

Používateľov profilový obrázok
mimik007
Stály člen
Stály člen
Príspevky: 289
Dátum registrácie: 16 Feb 2011, 00:00
Bydlisko: Bardejov

Príspevok od používateľa mimik007 » 10 Júl 2011, 17:03

v opere zle ukazuje ten panel: kde sú najnovšie príspevky fóra ..
0
Programming languages: xHTML, CSS, PHP, JS, (framework jQuery), AJAX

Používateľov profilový obrázok
zawin
Administrátor
Administrátor
Príspevky: 2644
Dátum registrácie: 17 Júl 2006, 00:00
Vek: 34
Kontaktovať používateľa:

Príspevok od používateľa zawin » 10 Júl 2011, 17:09

Ako zle zobrazuje? Posli prosim ta screen obrazovky. Dakujem
0
Sú dve veci, ktoré sú nekonečné - vesmír a ľudská hlúposť. Ale s vesmírom som si ešte nie celkom istý. /Einstein/

Používateľov profilový obrázok
caprio
Stály člen
Stály člen
Príspevky: 404
Dátum registrácie: 25 Sep 2010, 00:00
Bydlisko: Senec / vedľa suseda
Vek: 32

Príspevok od používateľa caprio » 10 Júl 2011, 17:23

nero150 napísal:Zdravím

mne sa to celkom páči a keď sa doladí všetko čo bolo spomenuté tak to bude dobre, ale mám jednu výhradu, keď kliknem na odkaz koliečkom na myške tak mi otvorí novú kartu ale načítava to aj v tom pôvodnom a to mi strašne vadí lebo keď si chcem pootvárať viac tém tak musím vždy dávať späť.

šlo by to nejako doladiť?
no ano, to aj mne vadí...
0

Nomen

Príspevok od používateľa Nomen » 10 Júl 2011, 17:28

Thales napísal:Nomen
jistě že si vážím práce jiných. V tom problém není tak nevím proč to sem cpeš. Domnívám se že Zawin s Bufu ale nedělají tyto stránky pro sebe ale pro tuto komunitu takže by logicky měly odpovídat jejím představám a potřebám - jinak řečeno je třeba dojít shody.
Mimochodem když ti město bude před barákem opravovat silnici která bez problému funguje a vyrobí novou, modernější ale samou díru také si budeš vážit cizí práce nebo budeš chtít aby ty díry a jiné nedostatky které tam původně nebyly opravili? Je pardon já zapoměl - ty si postavíš svojí vlastní silnici.
Nebo co zloději? Ti také pracují.neměl bys jim vyčítat že se živí krádeží, však je to také stojí nějaké úsilí ne?
Práce si člověk má vážit proto že je užitečná, ne jen proto že nějaká je. Jinak to bude jak za komunistů kdy řada továren vyráběla výrobky které reálně nikdo nechtěl ale odběratelé je museli brát proto že jinak by neměli nárok na to aby jim prodali jiné výrobky které skutečně chtěli nakupovat a prodávat.

Takže ještě jednou opakuji - je třeba dojít ke shodě z obou stran. Jestliže Zawin říká že je ochotný a chce na tom pracovat pak je třeba přinášet podněty a ne se jen chvástat a poplácávat se po rameni. Jestli se ti to Nomene nelíbí běž si postavit vlastní silnici nebo cos to navrhoval.

necital som to , ani ma to nezaujima , do tohto spagatu uz nevleziem ,

Používateľov profilový obrázok
psichac
Ultimate člen
Ultimate člen
Príspevky: 5097
Dátum registrácie: 27 Okt 2009, 00:00
Bydlisko: Bratislava
Vek: 30
Kontaktovať používateľa:

Príspevok od používateľa psichac » 10 Júl 2011, 17:41

caprio napísal:
nero150 napísal:Zdravím

mne sa to celkom páči a keď sa doladí všetko čo bolo spomenuté tak to bude dobre, ale mám jednu výhradu, keď kliknem na odkaz koliečkom na myške tak mi otvorí novú kartu ale načítava to aj v tom pôvodnom a to mi strašne vadí lebo keď si chcem pootvárať viac tém tak musím vždy dávať späť.

šlo by to nejako doladiť?
no ano, to aj mne vadí...
ja som to akurát teraz vyskúšal (FF 3.6.18,W7) a ide to normálne...pridem myšov na názov témy,klikne kolieskom a mám ju otvorenú na novom tabe a na povodnom to stojí,nič nerobí...
ohladom toho mobilného načítania...spravil som demonštračné video,ked mi ho nahrá,dám sem link...

EDIT://
no skúšal som aj teraz načítať,je to trošku lepšie ale stále to je veľa...
toto som robil doobeda:
https://www.youtube.com/watch?v=01rs_ywmSt0[/youtube]
je tam vidieť aj kolko načítalo do telefónu.je to cez 2G/EDGE sieť,v mojej lokalite 3G/HSDPA nieje dostupné,samozrejme by to cez to bolo rýchlejšie...cez wifi je rýchlosť rovnaká ako pri starej stránke...
0
Naposledy upravil/-a psichac v 10 Júl 2011, 18:31, upravené celkom 1 krát.
zaujimáš sa o DVB-T alebo DXing všeobecne? klikni sem a dozvieš sa viac
-->FTP server<--||diskusia k FTP serveru||zase tie tvoje komentare...
Inak som Rado ;)

Kofo

Príspevok od používateľa Kofo » 10 Júl 2011, 17:47

Ale nereaguje to na celú plochu CSS prvku, čítaj kus.

Ani ja nie som nadšený, ale stáva sa. Ako som sa dočítal:
The onlick event won't be fired for that type of click

Používateľov profilový obrázok
Robio
Ultimate člen
Ultimate člen
Príspevky: 5398
Dátum registrácie: 11 Sep 2007, 00:00
Bydlisko: Bratislava
Vek: 34
Kontaktovať používateľa:

Príspevok od používateľa Robio » 10 Júl 2011, 17:50

zawin napísal:Ahojte,
este budeme to forum ladit. Co sa tyka toho pripojenia mozno to dlhe nacitanie bolo sposobene tymi FB like buttonmi. Zrusil som ich, dajte vediet ci sa to nacitanie zlepsilo. Dik
Môže byť...osobne mi to načítavalo kratšie.
0
Ponukam: 3D tlac, CNC frezovanie, Kalibracia teplotnych cidiel, pre viac info SS.

mjankovic
Zaslúžilý člen
Zaslúžilý člen
Príspevky: 1430
Dátum registrácie: 09 Mar 2008, 00:00
Vek: 29
Kontaktovať používateľa:

Príspevok od používateľa mjankovic » 10 Júl 2011, 18:03

o niečo rýchlejšie , asi ako starý web , chcelo by to ešte základnu verzi pre mobily a pomalé pripojenia, ako má trebárs gmail
0
Nechcem byt jednotkou , lebo je blízko nuly.

Používateľov profilový obrázok
nero150
Pokročilý člen
Pokročilý člen
Príspevky: 507
Dátum registrácie: 12 Máj 2010, 00:00
Bydlisko: Halenkov (CZ)
Vek: 33
Kontaktovať používateľa:

Príspevok od používateľa nero150 » 10 Júl 2011, 18:05

Google Chrome 12.0.742.112

Stále to iste otvorí mi to na novom tabe ale aj v pôvodnom okne


ale bavíme sa o úvodnej stránke nie o fóre :wink:
0

Používateľov profilový obrázok
Peťus
Ultimate člen
Ultimate člen
Príspevky: 3940
Dátum registrácie: 07 Mar 2009, 00:00
Bydlisko: Praha
Vek: 34
Kontaktovať používateľa:

Príspevok od používateľa Peťus » 10 Júl 2011, 19:44

taky tak. Osobně jsem proti mobilní verzi (myslím tím www.m.svetelekro.com) stejně přepnu na klasickou verzi, protože ta mobilní je na ho*no
0
https://chiptron.cz - novinky ze světa elektro (Arduino, Raspberry Pi, STM32, ESP8266, ESP32,...)

martin knocik
Ultimate člen
Ultimate člen
Príspevky: 1639
Dátum registrácie: 23 Jan 2008, 00:00
Bydlisko: Trenčianska Turná
Vek: 33
Kontaktovať používateľa:

Príspevok od používateľa martin knocik » 10 Júl 2011, 19:48

Nebolo by možne vratiť spať na hlavnú stránku pristup k sukromným správam ? (ak som to niekde neprehliadol)
0

anonym4

Príspevok od používateľa anonym4 » 10 Júl 2011, 19:51

A ta velka biela obalka je podla teba naco na hlavnej stranke? :roll:

Používateľov profilový obrázok
Thales
Ultimate člen
Ultimate člen
Príspevky: 13834
Dátum registrácie: 07 Okt 2008, 00:00
Bydlisko: White Hill, Prague
Vek: 42
Kontaktovať používateľa:

Príspevok od používateľa Thales » 10 Júl 2011, 20:08

zawin napísal:Ako zle zobrazuje? Posli prosim ta screen obrazovky. Dakujem
Prílohy
OperaBug.png
0
Zapamatuj si:
- To že něco funguje neznamená že je to tak správně a už vůbec ne bezpečně.
- Je třeba se učit od těch co opravdu umí a ne od těch co si jen myslí že to umí

eriko
Ultimate člen
Ultimate člen
Príspevky: 2285
Dátum registrácie: 07 Nov 2008, 00:00

Príspevok od používateľa eriko » 10 Júl 2011, 20:28

Mobilná verzia stránky je podľa mňa zbytočnosť. Túto formu stránok pochopím pri spravodajských weboch, kde sa v pravidelných intervaloch vyskytujú nové články/bleskovky... Ale tu? Keď tak veľmi chcete "lite verziu", navrhujem do fóra implementovať Tapatalk (ten návrh tu už v minulosti myslím bol). S príchodom phpBB3 to už bude možné uskutočniť. :)
0

Napísať odpoveď
  • Podobné témy
    Odpovedí
    Zobrazení
    Posledný príspevok