Svetelektro.com

Svetelektro.com

Meno:
Heslo:

Máme pre Vás LED tenšiu než kvapka spájky

Kategória: Firemné články | 16.01.2015 | Autor: SOS electronic s.r.o 

SMD LED Kingbright KPHCM-2012 hrubú (alebo tenkú) len 0,4 mm môžete umiestniť prakticky všade, bez zväčšenia celkovej hrúbky DPS.

Technológia výroby LED v súčasnosti prekvapuje asi najmä na poli bielych LED pre osvetlenie (SSL). Ale aj farebné LED sa stále zlepšujú v účinnosti alebo napríklad v prípade série Kingbright KPHCM - v miniatúrnych rozmeroch. Konkrétne séria KPHCM má štandardné rozmery „0805 SMD“ (2012) avšak nezvyčajná je výška - len 0,4 mm. Reálne to vyzerá asi tak, že takáto LED umiestnená na DPS bude takmer naisto jednou z najnižších súčiastok, sotva vyššou než kvapka „cínu“. Takto nízka LED nájde svoje uplatnenie vo všetkých priestorovo kritických aplikáciách, na podsvietenie spínačov a displejov a podobne.

Skladový typ - KPHCM-2012SECK je červeno-oranžová LED (601 nm) s relatívne vysokou svietivosťou typ. 240 mcd. Ako u väčšiny štandardných diód, max. trvalý prúd je 20 mA (abs. max. 30 mA). Na objednávku sú dostupné aj ďalšie typy popísané v katalógovom liste Kingbright KPHCM . Ak by ste potrebovali ešte menšiu a tenšiu LED, potom je pre vás pravdepodobne najlepšou voľbou séria KPG-1005 (1,0x0,5x0,2mm).

V prípade záujmu o akékoľvek LED z portfólia Kingbright neváhajte kontaktovať SOS electronic s.r.o. na adrese info@soselectronic.sk.

 

Výhody / Vlastnosti:

  1. mimoriadne nízke SMD LED 0805 (0,4mm typ/ 0,5mm max)
  2. vyššia svietivosť
  3. štandardný prúd 20mA
  4. dostupné v 7 farebných verziách

 

 

 Priemerné hodnotenie: 0
Hlasov: 0

Zvoľte počet hviezdičiek:
Vynikajúci
Veľmi dobrý
Dobrý
Priemerný
ZlýZa obsah komentárov je zodpovedný užívateľ, nie prevádzkovateľ týchto stránok.
Autor stránky je Ondrej Závodský(zawin), o graficky design sa stará Ľuboš Fabo(BUFU).

TOPlist

Powered by Copyright © UNITED-NUKE CMS. All Rights Reserved.
Čas potrebný k spracovaniu stránky 0.01 sekúnd